• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Bemutatkozás

Brita

Újonc
Üdvözöllek Titeket! Új játékos vagyok, 3 hete találtam a játékra, és ma sikerült ide is beregisztrálnom. A játék nagyon tetszik, függőség-gyanús Serényen gyakorlom a türelem erényét (ami nem erősségem) a továbbhaladásnál. Épülget és terjeszkedik lassacskán a kis közösség a földecskémen, közben pedig igyekszem fejlődni és utána olvasni a krónikáknak, történetének. Kellemes perceket és jó játékot kívánok Mindenkinek
 

kisGin

Újonc
Én szeptember óta játszom, és még csak az V.fejezetben vagyok. Pedig naponta 2x minimum bemegyek a városkàmba. Igazából azóta haladok jobban, mióta Testvériségben játszom. A csapatjàték kifizetődőbb.
 

Brita

Újonc
Én szeptember óta játszom, és még csak az V.fejezetben vagyok. Pedig naponta 2x minimum bemegyek a városkàmba. Igazából azóta haladok jobban, mióta Testvériségben játszom. A csapatjàték kifizetődőbb.
Gratulálok, nagyon jól haladsz! Én még a második szinten tartok, de egyre érdekesebb már a játék. Igyekszem a csapataimat fejleszteni, de a harcok során sok a hazafutás, gyenge még a seregem.Minden nap fent vagyok többször is, termelek, fejlesztek és sokat agyalok. Jó ez a játék.
 

polgarmaercell

Erős harcos
Hát én erre a témára utólag találtam rá. Sokáig azt se tudtam, hogy a fórumra külön kell regisztrálni, úgyhogy hagytam. A játékkal már vagy 1 éve játszom. Winyadorban és Arendyllban is fenn vagyok polgarmaercell néven.
 
Utoljára szerkesztve:
Fent