• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!
  • Kedves Vendég,

    Amennyiben hibát szeretnél bejelenteni, kérjük olvasd el előbb az erre vonatkozó leírásunkat, annak érdekében hogy meggyorsítsd a javítás folyamatát!

    Ha belépési problémákba ütköztél, vagy a szerver nem elérhető, kérjük, lépj kapcsolatba velünk!

    Köszöni együttműködésed az Elvenar Csapata!

Belépési hiba

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

Baktati

Újonc
Sziasztok!

Belépéskor betölt a játék, aztán megjelenik egy ablak, rajta a belső hiba történt felirattal és amikor bezárom, elkezdi újra tölteni a játékot, ami újra a belépési hiba ablakkal ér véget :(

töröltem előzményeket, váltottam böngészőt, de ugyanaz...nem tudok a néven kívül adatokat megadni, mert nem tudok belépni...

Baktati
 

Baktati

Újonc
Most beengedett, éjszaka a további próbálk
Sziasztok!

Belépéskor betölt a játék, aztán megjelenik egy ablak, rajta a belső hiba történt felirattal és amikor bezárom, elkezdi újra tölteni a játékot, ami újra a belépési hiba ablakkal ér véget :(

töröltem előzményeket, váltottam böngészőt, de ugyanaz...nem tudok a néven kívül adatokat megadni, mert nem tudok belépni...

Baktati

Éjszaka már szerver hibát írt, de mostanra megoldódott...nem tudom, hogy ilyenkor törölni kell-e a témát vagy miamanó ;)
 

DeletedUser2066

Vendég
.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

Baktati

Újonc
Tegnap délután óta újból szerver hibát ír a belépési oldal...én vagyok elátkozva, hogy senki más nem jelzi a problémát? a múltkor sem kaptam semmi választ, de gondoltam mielőtt elborul az agyam és törlök, azelőtt megpróbálkozom most is :(
 

Calyr

Veterán
Milyen böngészővel nézed? Gépről vagy telefonról? Általában cache (helyben tárolt tartalom) törléssel javítható az ilyen.
 

Moana28

Felderítő
Engem sem enged belépni a játék gépen. Csak tabról tudok belépni. Betöltéskor 11/27 után mindig azt írja ki, hogy szerverhiba. Nem szerencsés, hogy ez pont eventkor történik.:/ Délelőtt másfél órán át próbálkoztam a gépen, de semmi.:( Úgyhogy marad a tab, remélem megoldódik a probléma hamar.
 

Baktati

Újonc
Milyen böngészővel nézed? Gépről vagy telefonról? Általában cache (helyben tárolt tartalom) törléssel javítható az ilyen.

Gépről játszom, próbáltam chrome-mal, vivaldival (amivel a másik accot beengedi) és operával is...ja és töröltem is az előzményeket, de ha így halad a dolog, akkor az accot fogom, mert mostanában sokadik ilyen, csak nem volt mindig időm beírni, csak megjavult, mire eldurrant az agyam :mad:
 

Moana28

Felderítő
Gépről játszom, próbáltam chrome-mal, vivaldival (amivel a másik accot beengedi) és operával is...ja és töröltem is az előzményeket, de ha így halad a dolog, akkor az accot fogom, mert mostanában sokadik ilyen, csak nem volt mindig időm beírni, csak megjavult, mire eldurrant az agyam :mad:
Ugyan ez, én is mindent megpróbáltam, máskor is előfordul, de ez a mai nagyon durva:O
 

Baktati

Újonc
Ugyan ez, én is mindent megpróbáltam, máskor is előfordul, de ez a mai nagyon durva:O
Egy ismerős megnézte a gépem, semmi baja és semmi törölnivaló nincs rajta, a hiba csak a flash player nélküli játékmódot érinti...de azt mondta (játékfejlesztéssel foglalkozó szakemberként), hogy még nem látott olyan játkfórumot, ahol ennyire nem foglalkoznának a játékosok (akikből élnek) sirámaival...legalább egy "utána nézünk"-et mindenütt oda szoktak biggyeszteni a hozzászólások mögé :mad:
 

Moana28

Felderítő
Egy ismerős megnézte a gépem, semmi baja és semmi törölnivaló nincs rajta, a hiba csak a flash player nélküli játékmódot érinti...de azt mondta (játékfejlesztéssel foglalkozó szakemberként), hogy még nem látott olyan játkfórumot, ahol ennyire nem foglalkoznának a játékosok (akikből élnek) sirámaival...legalább egy "utána nézünk"-et mindenütt oda szoktak biggyeszteni a hozzászólások mögé :mad:
Szia, választ kaptam, az Őszi Csillagjegyek kibeszélőjében írt Hoshi összegzésképp, írta, hogy a játékszerverrel nincs semmi gond. Én sem tudtam máig belépni a gépen normálisan, mert ha be is töltött, annyira lassú volt, hogy használhatatlan. Nagy mázlim van, hogy tabon is vagyok, ott tudtam játszani. A gond nálunk van valóban, úgyhogy ez tényleg nem hiba. A Chrome nem támogatja a flasht decembertől, ezért állandóan kéri hogy a játékban aktiváld a HTML 5-öt, de azt meg nem szereti:/ A játék beállításaiban tudom ajánlani, hogy ha ki van pipálva a HTML 5 használata, akkor azt meg kell szüntetni. A Mozzilla Firefox-al nekem most így simán megy a játék flashel, nem kéri állandóan, hogy aktiváljam a HTML 5-öt. Ha be van kapcsolva a játék beállításaiban a HTML 5 használata, akkor sem a Chrome-ban, sem a Firefox-ban, de még az Operában sem fog megfelelően működni a játék. Csak a többi olyan böngészőben, ahol alapból flasht használ a megjelenítéshez.

Ebből viszont következik egy VALÓDI HIBA. AZ PEDIG AZ, HOGY AZ ELVENAR SUPPORTBAN A 'Tudásbázis/ Technikai gondok/ Bejelentkezéskor a "Context3D not available" hibát kapok. Mit tehetek?' RÉSZNÉL A FIREFOXOT KELLENE MOSTMÁR AJÁNLANI A CHROME HELYETT. Illetve felülvizsgálni a többi böngészőt, hogy ott mi a helyzet. Az Elvenar Supportban írják is, hogy a játék a FLASH-RE ÉPÜL. A Chrome meg már nem fogja 2020 decemberétől támogatni a flash használatát.
 

DeletedUser3108

Vendég
Szia, választ kaptam, az Őszi Csillagjegyek kibeszélőjében írt Hoshi összegzésképp, írta, hogy a játékszerverrel nincs semmi gond. Én sem tudtam máig belépni a gépen normálisan, mert ha be is töltött, annyira lassú volt, hogy használhatatlan. Nagy mázlim van, hogy tabon is vagyok, ott tudtam játszani. A gond nálunk van valóban, úgyhogy ez tényleg nem hiba. A Chrome nem támogatja a flasht decembertől, ezért állandóan kéri hogy a játékban aktiváld a HTML 5-öt, de azt meg nem szereti:/ A játék beállításaiban tudom ajánlani, hogy ha ki van pipálva a HTML 5 használata, akkor azt meg kell szüntetni. A Mozzilla Firefox-al nekem most így simán megy a játék flashel, nem kéri állandóan, hogy aktiváljam a HTML 5-öt. Ha be van kapcsolva a játék beállításaiban a HTML 5 használata, akkor sem a Chrome-ban, sem a Firefox-ban, de még az Operában sem fog megfelelően működni a játék. Csak a többi olyan böngészőben, ahol alapból flasht használ a megjelenítéshez.

Ebből viszont következik egy VALÓDI HIBA. AZ PEDIG AZ, HOGY AZ ELVENAR SUPPORTBAN A 'Tudásbázis/ Technikai gondok/ Bejelentkezéskor a "Context3D not available" hibát kapok. Mit tehetek?' RÉSZNÉL A FIREFOXOT KELLENE MOSTMÁR AJÁNLANI A CHROME HELYETT. Illetve felülvizsgálni a többi böngészőt, hogy ott mi a helyzet. Az Elvenar Supportban írják is, hogy a játék a FLASH-RE ÉPÜL. A Chrome meg már nem fogja 2020 decemberétől támogatni a flash használatát.
Szia,
Én speciel Chrome-t használok, és HTML5 alatt tökéletesen fut a játék. :)
 

DeletedUser4192

Vendég
A Chrome nem támogatja a flasht decembertől, ezért állandóan kéri hogy a játékban aktiváld a HTML 5-öt, de azt meg nem szereti:/ A játék beállításaiban tudom ajánlani, hogy ha ki van pipálva a HTML 5 használata, akkor azt meg kell szüntetni.
Szia! Én is Chrome alatt játszok és már sok-sok hónapja HTML 5 is be van kapcsolva. Nem tapasztalok semmi gondot.
 

DeletedUser3

Vendég
Ebből viszont következik egy VALÓDI HIBA. AZ PEDIG AZ, HOGY AZ ELVENAR SUPPORTBAN A 'Tudásbázis/ Technikai gondok/ Bejelentkezéskor a "Context3D not available" hibát kapok. Mit tehetek?' RÉSZNÉL A FIREFOXOT KELLENE MOSTMÁR AJÁNLANI A CHROME HELYETT. Illetve felülvizsgálni a többi böngészőt, hogy ott mi a helyzet. Az Elvenar Supportban írják is, hogy a játék a FLASH-RE ÉPÜL. A Chrome meg már nem fogja 2020 decemberétől támogatni a flash használatát.

Egyrészt, a többi böngésző sem fogja sokáig támogatni a flash használatát, ugyanis maga a flash keretrendszer nem biztonságos.
Másrészt: Érdemes azt is tudni, pontosan milyen böngészővel próbálod. A Chrome melyik verziójával. Vagy épp melyik másik böngésző melyik másik verziójával. Pont valamelyik nap írt nekünk egy játékos (nem te), hogy a Firefox 57-es verziójában nem megy a chat. Igen, egy két éves verzióval, ami nincs frissítve, nem fog megfelelően működni a játék.
Nem hiába szoktuk mindig azt kérni, hogy először gyorsítótár, sütik, esetleg tűzfal, vírusirtó, friss böngésző ellenőrzés legyen. Persze, van amikor tényleg a szerver oldalán van probléma, de ilyenkor: 1- a rendszergazdák azonnal nekilátnak a hibaelhárításnak, 2- nem te vagy az egyetlen, akinek problémája van.
 

Moana28

Felderítő
Crome legújjabb 77-es verzója van, és am most néztem, hogy pont 09.25-én frissített erre a gép auto magától. Firefox legújabb verziója a 69-es, ez amit most használok 67-es, csak eggyel régebbi verzió a legújabbnál, most tökéletes ezzel a játék:) Azért írtam azt Hoshi, hogy nem nálatok a szerverrel van a baj:) Ajánlásba viszont részemről a firefox 67-es verzió mindenképp szerepel, még az előző Chrome 75-nél is sokkal jobb. upload_2019-9-26_20-30-11.png
Itt van, hogy a legtöbb esetben eddig a firefox-nál volt a legtöbb probléma, ezek szerint mostmár a Chrome 77 ről is elmondható ez, más is van a testvériségemben, aki így járt. A Chrome régebbi változataiban nekem sem volt eddig probléma a HTML-5-tel.Amint fentebb is írtam, a 3. sorban:
upload_2019-9-26_20-43-15.png
 
Utoljára szerkesztve:
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent