• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Bejelentkezés

  • Témaindító DeletedUser1470
  • Kezdés ideje

DeletedUser1470

Vendég
Sajnos van egy olyan problémám,hogy a barátommal játszanánk együtt 2 gépen. Nos ő odahaza betudd menni a játékában. Nálam viszont nem. A játszónevet elfogadja a jelszót nem állandóan kiirja,hogy hibás. Pedig jó a jelszó,vagy az email címre irja,hogy ezen a email címen nincs ilyen játékos. Nem érte pedig minden jó van megadva. Mért van ez aki tudja megkérem,hogy segítsen. Ő betud menni az én játékomban.De a sajátjában más gépen nem.
köszönöm a segítséget ha van.
 

DeletedUser

Vendég
Szia! Felhívnám a figyelmed a játékszabályra....
§3 Account megosztás

A játékosok kötelessége bejelentkezési adataik titokban tartása. Jelszavad megosztása másokkal szigorúan tilos.
Játékosként csak a saját felhasználói fiókoddal játszhatsz. Más fiókjához történő hozzáférés szigorúan tilos.
Válassz biztonságos jelszót, és emlékezz, a te felelősséged ezt titokban tartani. Kérjük, lépj velünk kapcsolatba, ha valaki engedély nélkül hozzáférne az accountodhoz.
Ha valaki megosztja veled saját jelszavát, jelentsd őt.
 

DeletedUser1470

Vendég
Szia mimo, nem a jelszó megadásról van szó,hanem arról,hogy mért nem tud más géppen bejelentkezni a saját játékában. Csak a saját gépén tud játszani. De ez nem normális dolog,hogy más géppen a játék nem engedi be. Semmi féle jelszó megadásról nincs szó.
 

Erica

Veterán
Sajnos van egy olyan problémám,hogy a barátommal játszanánk együtt 2 gépen. Nos ő odahaza betudd menni a játékában. Nálam viszont nem. A játszónevet elfogadja a jelszót nem állandóan kiirja,hogy hibás. Pedig jó a jelszó,vagy az email címre irja,hogy ezen a email címen nincs ilyen játékos. Nem érte pedig minden jó van megadva. Mért van ez aki tudja megkérem,hogy segítsen. Ő betud menni az én játékomban.De a sajátjában más gépen nem.
köszönöm a segítséget ha van.
Szia
Ilyen gond nem lehet ha a jelszó és a regisztrált név helyesen meg van adva.Javaslom,hogy a barátod a saját gépén változtasson elösször is jelszót,majd utána próbálja meg a te gépeden.Biztos valami pici gubanc lehet,, elgépelt kis betű,nagy betű,számok.Ezeket könnyű félre ütni.
 

DeletedUser1470

Vendég
Szia Erika ! köszi a választ, de minden stimmel. Egyébbként van neki otthon 2 gépe,érdekes,hogy ott is csak az egyik gépben tud belépni.
 

Erica

Veterán
Szia Erika ! köszi a választ, de minden stimmel. Egyébbként van neki otthon 2 gépe,érdekes,hogy ott is csak az egyik gépben tud belépni.
Hidd el,hogy hogy valamit elgépel a barátod.Nem tudom,,nem látom mit ír ki,de próbáljon jelszót váltani,és e-mail cimet is.Utána biztosan menni fog.
 

Siorna

Veterán
Esetleg az nem lehet, hogy ékezetes betűk vannak a jelszóban? Azok néha meg tudják bolondítani a gépeket :)
 

DeletedUser7

Vendég
Tapasztalataink alapján a leggyakrabban az szokott előfordulni, hogy facebookos regisztráció során a rendszer generál egy jelszót a felhasználói fiókhoz, majd a játékosok a facebook-os jelszavukkal próbálnak belépni, mely nem helyes.
Sajnos ennél többet nem tudok mondani, az biztos hogyha egy helyen a jelszó jó, akkor az máshol is jó, nincs különbség két számítógép között ilyen téren.

Szerksztés: Amúgy arra én is felhívnám a figyelmed, hogy a szabályok be nem tartása a felhasználói fiókod (fiókjaitok) kitiltásához vezethet.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser1470

Vendég
Szia Enamel mi betartjuk a szabályokat. Ezzel semmi gond nincs.Én segítséget kértem. Ennyi volt csupán. Szabály az szabály.
 

DeletedUser17

Vendég
Egy dolog van, ami eszembe jutott azzal kapcsolatban amit írtál:
Leellenőriztétek, hogy mindig ugyanarra a szerverre (játék világra) akartok bejelentkezni?

Mert az előfordulhat, hogy valamilyen okból (valószínűleg nem akarattal) más-más szerverre próbáltok bejelentkezni.
 
Fent