• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!
  • Kedves Vendég,

    Amennyiben hibát szeretnél bejelenteni, kérjük olvasd el előbb az erre vonatkozó leírásunkat, annak érdekében hogy meggyorsítsd a javítás folyamatát!

    Ha belépési problémákba ütköztél, vagy a szerver nem elérhető, kérjük, lépj kapcsolatba velünk!

    Köszöni együttműködésed az Elvenar Csapata!

Továbbítva Bejövő és elküldött levelek összekeveredése

Herannin

Erős harcos
Tegnap tapasztaltam (PC-n), hogy nem látom a testvériségi 100as TP láncot. Amikor viszont újratöltöttem a játékot, akkor a bejövő üzenetek között ott volt a 100as lánclevél. Egy idő után arra lettem figyelmes, hogy ha valaki írt a 100as láncba, az nálam az elküldött üzenetek között jelent meg. Ez a hiba mindig korrigálódik ha újratöltöm a játékot.
Ezt a hibát a testvériségemben mások is talapsztalják.
 

Csatolmányok

  • levélhiba.png
    levélhiba.png
    273,5 KB · Megtekintések: 17

B i l l K a p u

Erős harcos
A frissítéssel tették be. Ahogyan a bétára is kb egy hónapja. Úgy látszik nem tudták kiszedni, így ide is bekerült. Majd egy másik frissítéssel orvosolják. :)
Legalábbis nagyon remélem. Most vettem észre hogy bétán is fennáll még mindig a probléma. Pár napja nem láttam, azt hittem ott már kijavították, de nem.
 
Utoljára szerkesztve:

omicroy

Újonc
Sziasztok!
Még mindig fennáll a hiba és ez elég bosszantó.
Lehetettlen így játszani, hogy minden második levelezés után frissíteni kell a játékot, hogy lássam ki mit írt be.
Megköszönném, ha foglalkoznának ezzel a "kis" hibával.
 

Deleted User - 373998

Vendég
Köszönjük szépen az észrevételt, továbbítom az illetékes felé.
Ha bárkinek erről képernyőmentése lenne, kérem azt ossza meg velünk.
Köszönöm szépen.
 

Rikari

Veterán
Ez a hiba kifejezetten hátráltatja a játékosokat a levelező használatában és már lassan hetekben mérjük a meglétét annak, hogy nincsen elmozdulás ezen a téren. Az nem megoldás, hogy minden levélváltás után játékfelületet frissítünk, mely sok esetben nem hoz megnyugtató változást. Marad a katyvasz, az eltűnt bejegyzések, a nem látható lánclevelek és egyéb üzenetek. A gyors és hatékony segítséget abban, hogy helyreálljon a levelezésünk, előre is köszönjük! :)
Arendyll és Winyandor szerverekről készültek a képernyő fotók. Minden új üzenetet átrak a levelezés ismeretlen profilképpel a levelezés aljára, mert az időpontok 1970-re datálódnak. Ez az időpont Elvenar életében még az "Ősrobbanás" előtti lehet. ;)
 

Csatolmányok

  • 2022-10-17 06 06 58.jpg
    2022-10-17 06 06 58.jpg
    149,9 KB · Megtekintések: 14
  • 2022-10-17 06 10 49.jpg
    2022-10-17 06 10 49.jpg
    153,4 KB · Megtekintések: 14
Utoljára szerkesztve:

Deleted User - 373998

Vendég
Ez a hiba kifejezetten hátráltatja a játékosokat a levelező használatában és már lassan hetekben mérjük a meglétét annak, hogy nincsen elmozdulás ezen a téren. Az nem megoldás, hogy minden levélváltás után játékfelületet frissítünk, mely sok esetben nem hoz megnyugtató változást. Marad a katyvasz, az eltűnt bejegyzések, a nem látható lánclevelek és egyéb üzenetek. A gyors és hatékony segítséget abban, hogy helyreálljon a levelezésünk, előre is köszönjük! :)
Arendyll és Winyandor szerverekről készültek a képernyő fotók. Minden új üzenetet átrak a levelezés ismeretlen profilképpel a levelezés aljára, mert az időpontok 1970-re datálódnak. Ez az időpont Elvenar életében még az "Ősrobbanás" előtti lehet. ;)
Köszönöm szépen, küldöm tovább.
 

Simple

Community Manager
Elvenar Csapat
Community Manager
Sziasztok!

A probléma továbbítva lett és kivizsgálás alatt áll. Úgy tűnik mobilon a prolémát sikerült megoldani, a böngészős verzióban még továbbra is vizsgálás folyik.
 

Katica1

Újonc
Sziasztok ! Az eventfeladatokkal nem tudok haladni mert nem engedi a jutalmat begyűjteni. Az oldal feketén jelenik meg . Kilépni se tudok belőle csak ha a játékból is kilépek.
Segítségeteket előre is köszönöm.
 

Deleted User - 373998

Vendég
Sziasztok ! Az eventfeladatokkal nem tudok haladni mert nem engedi a jutalmat begyűjteni. Az oldal feketén jelenik meg . Kilépni se tudok belőle csak ha a játékból is kilépek.
Segítségeteket előre is köszönöm.
Szia!
Ez a Topic a levelezési rendszer hibájáról szól. Kérlek máskor nyiss ennek a hibának egy új Topicot!
Kérlek, hogy nyiss a Supportnak egy hibajegyet, ott tudnak a kollegáim neked segíteni.
Köszönöm szépen.
 
Fent