• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!
  • Kedves Vendég,

    Amennyiben hibát szeretnél bejelenteni, kérjük olvasd el előbb az erre vonatkozó leírásunkat, annak érdekében hogy meggyorsítsd a javítás folyamatát!

    Ha belépési problémákba ütköztél, vagy a szerver nem elérhető, kérjük, lépj kapcsolatba velünk!

    Köszöni együttműködésed az Elvenar Csapata!

Továbbítva Barna maci etetése után nem kapjuk meg a bónuszt

Szerencse fia

Veterán
Sziasztok!

Barna maci etetése után egyik harci kiképzőhelyen sem kaptam meg a bónuszt. Kijelzi, hogy mennyit kéne kapnom, de begyüjtéskor nem annyit ad! Próbáljátok ki Ti is, s jelezzétek a support felé ha nálatok is fennáll a hiba! Továbbá ez a hiba a csapatom többi tagjánál is fennáll, tehát nem egyedi hiba!!

Üdv: Szeri :)
 

DeletedUser6609

Vendég
Szia ! :)

Csak a barnával van gond ? Nekem egy pici 4-es van most eteve. Majd figyelek begyűjtéskor. Mert már lehet barkácsolni a macialapokat. Egy pandát kaptam. :)

Üdvözlettel: Peometheus
 

DeletedUser6609

Vendég
Sziasztok!

Barna maci etetése után egyik harci kiképzőhelyen sem kaptam meg a bónuszt. Kijelzi, hogy mennyit kéne kapnom, de begyüjtéskor nem annyit ad! Próbáljátok ki Ti is, s jelezzétek a support felé ha nálatok is fennáll a hiba! Továbbá ez a hiba a csapatom többi tagjánál is fennáll, tehát nem egyedi hiba!!

Üdv: Szeri :)
Én is tapasztaltam. 254 mágust jelzett ki, de csak 211-et szedett be. :(
 

Putyika

Veterán
@Simple, erről a hibáról tudnátok küldeni egy kürtöcskét? Sok embert érint és nagy lesz a felháborodás, ha kiderül, hogy feleslegesen pazarolták el a drága kincsnek számító eledelt.
Továbbá szintén jó lenne majd egy ilyen jelzés arról is, ha sikerült javítani a hibát. Köszi! :)
 

Deleted User - 373998

Vendég
@Simple, erről a hibáról tudnátok küldeni egy kürtöcskét? Sok embert érint és nagy lesz a felháborodás, ha kiderül, hogy feleslegesen pazarolták el a drága kincsnek számító eledelt.
Továbbá szintén jó lenne majd egy ilyen jelzés arról is, ha sikerült javítani a hibát. Köszi! :)
Kedves @Putyika
A hiba sajnos ismert, és remélhetőleg ki is javítják hamarosan. A kijelzés rossz, viszont mind a D222 csodánál és mind a Barnamacinál beszámolja az egység bónuszt. Megjelenik a plusz termelés a raktárba.
Köszönjük a türelmeteket!
 

DeletedUser6609

Vendég
Sziasztok ! :)

Ma már adtam eledelt a macinak. Tegnap még nem mertem. Ha jól értelmezem a tooltip valótlan adatai ellenére, megkapjuk a maci bónuszát.
Tényleg jó dolog hogy "csak" kijelzési hiba. Biztos vagyok abban hogy kapunk értesítést ha sikerült kijavítani. Putyika kürtös javaslatát viszont támogatom hogy mindenki tudjon róla. :) Köszönjük a megnyugtató választ kedves Cyklon ! :)
 

Simple

Community Manager
Elvenar Csapat
Community Manager
Sziasztok!

A következő frissítéssel - 1.131-el - a tooltipp helyes értéket fog jelezni, jelenleg sajnos ez hiányzott, de a rendszer a háttérben a helyes mennyiséget adta meg, amit a kiképzés során is lehet látni.
 
Fent