• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Nincs tervben Barkácsolható épületek.

Dallas1975

Felderítő
Hello .)

Javasolnám hogy legyen barkácsolható épület a Pompás mágikus szorzó és a Felvilágosult könnyűtávolsághoz hasonlóan a többi egységtípushoz ,akár egy a Szabadon engedett egységfejlesztéshez is hasonló de akár sebzés formájában ,megjegyzem a barkácsolható mennyiség ne ezek kárára menjen ,mert akkor nyilván mind1 , :)és hogy tovább álmodozzak csak egy picit lehetne gyakrabban ezek barkácsolása :)
 

Mihaszna

Veterán
Hello .)

Javasolnám hogy legyen barkácsolható épület a Pompás mágikus szorzó és a Felvilágosult könnyűtávolsághoz hasonlóan a többi egységtípushoz ,akár egy a Szabadon engedett egységfejlesztéshez is hasonló de akár sebzés formájában ,megjegyzem a barkácsolható mennyiség ne ezek kárára menjen ,mert akkor nyilván mind1 , :)és hogy tovább álmodozzak csak egy picit lehetne gyakrabban ezek barkácsolása :)


images (1).jpg Ezt most nem igazán értem, persze lehet, hogy valamit félreértettem. A Pompás mágikus szorzó, a Szabadon engedett egységfejlesztés és a Felvilágosult könnyű akármi tudtommal most is elérhető a Varázsakadémiában és barkácsolható is.. vagy már nem? :rolleyes:
 

Dallas1975

Felderítő
3304 bővítmény megtekintése Ezt most nem igazán értem, persze lehet, hogy valamit félreértettem. A Pompás mágikus szorzó, a Szabadon engedett egységfejlesztés és a Felvilágosult könnyű akármi tudtommal most is elérhető a Varázsakadémiában és barkácsolható is.. vagy már nem? :rolleyes:
ÜDv

Persze vannak, de a maradék 3 egységtípusra gondoltam (k. közelharci ,n. közelharci és n. távolsági ,és a szabadon engedetthez hasonló( ami minden egységre jó) de sebzés , nem életerő. Ilyesmikre gondoltam.
 

Niraya

Fórum moderátor
Elvenar Csapat
Fórum moderátor
Köszönjük szépen a játékunk fejlesztésével kapcsolatos javaslatot.

Ez egy valóban praktikus és kívánatos elem lenne, - még ha az ötlet kidolgozatlan is - értjük a lényegét.
Talán nem meglepő, de ez már évekkel ezelőtt (is) felmerült, amikor megszülettek ők :
barkácsolható épület a Pompás mágikus szorzó és a Felvilágosult könnyűtávolság
3. testvérüket se feledjük, "Szabadonengedett egységfejlesztés".
Ennek a játékfunkciónak a bővítése jelenleg nincs tervben, de kísérd figyelemmel frissítéseinket, Elvenar csodálatos világa tele van meglepetésekkel ;)

Sajnáljuk, hogy a jelenlegi ötletet nem tudjuk bevezetni játékunkba, de kérjük ha bármilyen más javaslatotok lenne, osszátok meg velünk, örömmel olvasnánk őket.
 
Utoljára szerkesztve:
Fent