• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

barkácsolás, bajnokság, kaland

  • Témaindító Deleted User - 204368
  • Kezdés ideje

Deleted User - 204368

Vendég
Barkácsolás: Kezdenek a "receptek" elszaporodni és emiatt kezd haszontalanná válni az akadémia. túl sok már a "kis" értékű recept (pl 5tp áldás 9féle főnix táp) amiket nem igazán éri megcsinálni mert túl sok veszteséggel járna. kicsit faragni kéne a receptekből mert volt h napokig nem tudtam csinálni semmi értelmeset mert veszteséges lett volna megcsinálni.

Bajnokság: Túl sok a tartomány pedig nekem még csak 20-25 között mozog de így is nagyon sok idő és nem igazán szórakoztató harcolni és tárgyalgatni. aki meg manuálisan is harcol akár 40 tartományt is hanem többet ugye az óvilágban. ínhüvely gyulladást kapnak mire végeznek. célravezetőbb lenne ha a tartományok 10es szinttől drágulnának/nehezebb lenne harcolni és értékesebbek is lennének. így nem venne el olyan sok időt ugyanúgy lenne harc a helyezésekért és ugyanúgy megkapnák érte azt a tp/rúna/áldás mennyiséget amit 40 tartománynál kaphatnának. nyilván arányosan nehezednének mit tom én a 20. tartomány lenne a maximum és a 20. tartomány 5. köre nem 6 tp-t adna hanem 30 tp-t. nyilván ki kell számolni ezt arányosan.

Kaland. szintén az idő a probléma. akinek van 60 db műhelye vagy több volt már rá példa és elkezdi gyártani a "söröket" mire végez a műhelyek berakásával kezdheti előről. ez 60x2 kattintás 5 percenként és ha csinál 20 sört akkor az már rengeteg idő főleg ha laggol a játék vagy akadozik a net szolgáltatás. ennek megoldása az lenne h kilehetne jelölni egyszerre több műhelyet is még ha csak 1 kis területen és tudna haladni vele könnyebben mert azért kicsit embertelen lehet ennyi műhelyet kezelni.
 

*HighlyEffective*

Erős harcos
Kaland. szintén az idő a probléma. akinek van 60 db műhelye vagy több volt már rá példa és elkezdi gyártani a "söröket" mire végez a műhelyek berakásával kezdheti előről. ez 60x2 kattintás 5 percenként és ha csinál 20 sört akkor az már rengeteg idő főleg ha laggol a játék vagy akadozik a net szolgáltatás. ennek megoldása az lenne h kilehetne jelölni egyszerre több műhelyet is még ha csak 1 kis területen és tudna haladni vele könnyebben mert azért kicsit embertelen lehet ennyi műhelyet kezelni.
Ezzel nyitott kapukat döngetsz. Igaz csak mobilon és egyelőre még csak egy szűkebb kör számára elérhetően, de már tesztelés alatt van, hogy az összes üres műhelyedben egy kattintással indíthasd el ugyanazt a termelést.
Mondjuk az kétséges, hogy ezt tervezik-e desktopra is áttenni, mert ugye mobilon a "pörgetés" is sokkal jobban meg lett oldva, de ennek nyoma sincs azóta se az asztali alkalmazásban.
 

Deleted User - 204368

Vendég
Ezzel nyitott kapukat döngetsz. Igaz csak mobilon és egyelőre még csak egy szűkebb kör számára elérhetően, de már tesztelés alatt van, hogy az összes üres műhelyedben egy kattintással indíthasd el ugyanazt a termelést.
Mondjuk az kétséges, hogy ezt tervezik-e desktopra is áttenni, mert ugye mobilon a "pörgetés" is sokkal jobban meg lett oldva, de ennek nyoma sincs azóta se az asztali alkalmazásban.
kicsit gáz is mivel mobilon a látogatás is egyszerűbb és gyorsabb is. begyűjtöm a ládákat és utána megyek is mobilra körbe menni a szomszédaimat. kicsit unfair a bajnokság a piac is gyorsabb egyszerűbb ott
 

bere007

Veterán
Kezdenek a "receptek" elszaporodni és emiatt kezd haszontalanná válni az akadémia.

Azzal egyet értek, hogy már lassan annyi recept van, hogy ritkán van csak hasznos és sokszor a 10-15perces gyorsítókat gyártom, de azzal, hogy haszontalan lenne, azzal nem. Mivel ezeknek is meg van a maguk haszna, bár nem a legjobb, de valamit ez is ér. Jobb ez, mint ha az ezredik erőteljes ellátás tornyosulna a raktárban. Dj javasolta, hogy az egyszerre elérhető receptek számát meg kellene növelni, így nagyobb lenne az esély. A gyorsabb cserélődés nem lenne az igazi, mivel nem vagyunk itt állandóan. Bár a 75 gyémántos pörgetési lehetőség miatt, ebből gyanítom, hogy nem nagyon fognak engedni.

Ismét megjegyezném, hogy szinte mindenhol működik a gyorsító használata, de itt nem. És 75 gyémánt ha 7 óra van hátra, vagy ha 1 perc. Ez azért elég érdekes.

Bajnokság: Túl sok a tartomány pedig nekem még csak 20-25 között mozog de így is nagyon sok idő és nem igazán szórakoztató harcolni és tárgyalgatni. aki meg manuálisan is harcol akár 40 tartományt is hanem többet ugye az óvilágban. ínhüvely gyulladást kapnak mire végeznek. célravezetőbb lenne ha a tartományok 10es szinttől drágulnának/nehezebb lenne harcolni és értékesebbek is lennének. így nem venne el olyan sok időt ugyanúgy lenne harc a helyezésekért és ugyanúgy megkapnák érte azt a tp/rúna/áldás mennyiséget amit 40 tartománynál kaphatnának. nyilván arányosan nehezednének mit tom én a 20. tartomány lenne a maximum és a 20. tartomány 5. köre nem 6 tp-t adna hanem 30 tp-t. nyilván ki kell számolni ezt arányosan.

Ezzel viszont nem értek egyet. Mert eszerint az első 10 tartománynak a díjazását vissza kellene fogni, mivel túl könnyű lenne és akkor 1-1db ereklyéért kattintgatnánk annyit? A végén meg szakadjunk meg, ha hasznosat akarunk nyerni? A jelenlegi rendszer szempontja pont a fokozatosság. Az eleje könnyebb kevesebb jutalomért és egyre nehezebb és egyre többet ad és van közte egy nagyobb átmeneti szakasz, ahol annyira nem nagyon nehéz, de még pont megéri. Most ezzel ezt a szakaszt rövidítenéd le. Pl, én gyakran vagyok úgy, hogy ha könnyű bajnoki van nyitok 50-55 tartományt, de 30 felett csak 2 csillagosig csinálom meg. Még nincsen sok áldozat, de a 2* ad 5tp-t. Azt megcsinálom és ennyi. Onnantól már nem nagyon éri meg, ezért ott hagyom. Ezzel ezt a lehetőséget elvennéd.
 

Deleted User - 204368

Vendég
Ezzel viszont nem értek egyet. Mert eszerint az első 10 tartománynak a díjazását vissza kellene fogni, mivel túl könnyű lenne és akkor 1-1db ereklyéért kattintgatnánk annyit? A végén meg szakadjunk meg, ha hasznosat akarunk nyerni? A jelenlegi rendszer szempontja pont a fokozatosság. Az eleje könnyebb kevesebb jutalomért és egyre nehezebb és egyre többet ad és van közte egy nagyobb átmeneti szakasz, ahol annyira nem nagyon nehéz, de még pont megéri. Most ezzel ezt a szakaszt rövidítenéd le. Pl, én gyakran vagyok úgy, hogy ha könnyű bajnoki van nyitok 50-55 tartományt, de 30 felett csak 2 csillagosig csinálom meg. Még nincsen sok áldozat, de a 2* ad 5tp-t. Azt megcsinálom és ennyi. Onnantól már nem nagyon éri meg, ezért ott hagyom. Ezzel ezt a lehetőséget elvennéd.

épp az h nem veszem el. eleje maradjon egyszerű ugye a gyengébben teljesítő társaink is tudjanak érvényesülni akik kikapcsolódni járnak ide nem pedig halál komolyan venni. ellenben utána viszont az egész monotommá válik. semmi értelme nem volt h egyik kezemmel a popsimat vakartam a másikkal pedig pakoltam be az 5 pap v 4 pap 1 ágyús kombót és auto harc. magyarul egyhangú az egész nincs benne kihívás. és így is 20 perc körül volt akinek meg 50 tartományt csinál ugyanúgy ezt csinálja a maradék 30 tartományban és emiatt nyilván elunja csinálni. viszont ha csak 20 tartomány van ezért kell kicsit számolgatni és igen érjen a 2. kör a 20. tartományban mit tom én 30 tp-t és legyen nehezebb akár lehetne olyan is h ne lehessen auto harcolni h tényleg csináljunk is vmit. neked is majd 1 órád megy el ha auto harcolsz erre hétről hétre és hát na ismerjük el nem túl izgalmas. emiatt lehetne rövídíteni is kicsit mégha kevesebbet is nyersz majd bár ha átlagolsz h néha 30at néha 50et csinálsz lehetne itt is kihozni egy egyensúlyt a nyert tp ne változzon olyan sokat. most nem állok neki kiszámolni mennyi is legyen az annyi.
 

bere007

Veterán
Még nincsen sok áldozat, de a 2* ad 5tp-t. Azt megcsinálom és ennyi.

épp az h nem veszem el

érjen a 2. kör a 20. tartományban mit tom én 30 tp-t és legyen nehezebb akár lehetne olyan is h ne lehessen auto harcolni h tényleg csináljunk is vmit

Itt meg is indokoltad, hogy elvennéd azt a szakaszt, ahol még kevés az áldozat, de azért jól fizet.

Eszerint a monoton egyszerű auto harc helyett kézi módon kellene harcolnunk. És ezzel akarsz időt spórolni? Majd stopperolj, hogy melyik mennyi időt vesz igénybe. Néha szoktam harcolni, amikor az auto harc elbukik. Kézibe amíg 1 találkozót megcsinálok, addig az auto harcba 4-5 tartományt. Az 16-20 találkozó.
 

Deleted User - 204368

Vendég
Itt meg is indokoltad, hogy elvennéd azt a szakaszt, ahol még kevés az áldozat, de azért jól fizet.

Eszerint a monoton egyszerű auto harc helyett kézi módon kellene harcolnunk. És ezzel akarsz időt spórolni? Majd stopperolj, hogy melyik mennyi időt vesz igénybe. Néha szoktam harcolni, amikor az auto harc elbukik. Kézibe amíg 1 találkozót megcsinálok, addig az auto harcba 4-5 tartományt. Az 16-20 találkozó.

akkor kifejtem. tegyük fel h 11-14 tartományon vesztel 200 papot de kapsz 4x5 tp ami 20. ezt be lehetne sűríteni 1 tartományba ahol szintén vesztel közel 200 papot és kapsz 20 tp-t. és ezt így megcsináljuk 20ig mintha 10x4 tartományt csinálnál csak 40et csinálsz hanem 10et. és akkor megmarad a tp. megmarad a egység veszteség/tárgyalási költség és meg is kapod érte a jutalmakat. és az h az utolsó 5-3 tartományt manuálisan kellene megcsinálni csak kis tovább gondolás h kelljen áldozni is vmit és gondolkozzunk is ne csak nyomogassuk azt a pár gombot. de ez nem kötelező csak 1 gondolat volt.
 

DeletedUser4923

Vendég
Nem teljesen a témához kapcsolódik, de egy kérdés?
Mindenki a tartományi bajnokságról és az általa megnyerhető jutalmakról beszél.
Az aki most kezdte vagy újrakezdte a játékot és nem tagja egy Testvériségnek, miért nem részesülhet hasonló nyereményekben egy hasonló rendszer szerint?
Nekünk magányos farkasoknak, kis egereknek is jól jönne, ha nem is más, csak a csatákkal megnyerhető ereklyék, szilánkok vagy bűbájok sora, még külön végső plusz nyeremény nélkül is.
Ha korábban felvetették már a témát, elnézést, nem olvastam végig a teljes fórumot.
 

DeletedUser

Vendég
Nem teljesen a témához kapcsolódik, de egy kérdés?
Mindenki a tartományi bajnokságról és az általa megnyerhető jutalmakról beszél.
Az aki most kezdte vagy újrakezdte a játékot és nem tagja egy Testvériségnek, miért nem részesülhet hasonló nyereményekben egy hasonló rendszer szerint?
Nekünk magányos farkasoknak, kis egereknek is jól jönne, ha nem is más, csak a csatákkal megnyerhető ereklyék, szilánkok vagy bűbájok sora, még külön végső plusz nyeremény nélkül is.
Ha korábban felvetették már a témát, elnézést, nem olvastam végig a teljes fórumot.
Hozz létre egy egyszemélyes testvériséget és máris bajnokizhatsz. :)
 

DeletedUser683

Vendég
Hozz létre egy egyszemélyes testvériséget és máris bajnokizhatsz. :)
Nem teljesen a témához kapcsolódik, de egy kérdés?
Mindenki a tartományi bajnokságról és az általa megnyerhető jutalmakról beszél.
Az aki most kezdte vagy újrakezdte a játékot és nem tagja egy Testvériségnek, miért nem részesülhet hasonló nyereményekben egy hasonló rendszer szerint?
Nekünk magányos farkasoknak, kis egereknek is jól jönne, ha nem is más, csak a csatákkal megnyerhető ereklyék, szilánkok vagy bűbájok sora, még külön végső plusz nyeremény nélkül is.
Ha korábban felvetették már a témát, elnézést, nem olvastam végig a teljes fórumot.
Alapvetően a bajnokság jelenlegi verziója testvériségeknek lett kitalálva. A játék kezdeti szakaszában nem volt ilyen, sőt még testvériség sem. Aztán tesóságokba tömörültünk, illetve a bajnokság első, fapados verziója a szomszédokkal volt közös, de ez nem hozott túl nagy aktivitást, ezért lett kitalálva a testvériségi bajnokság jobb megszerezhető plusz jutalmakkal, mert feltételezte a készítő, hogy a tesóságok tagjai amúgy is összedolgoznak. A bajnokság is egy nagy előnye a testvériségben való létezésnek, ezért érdemes átgondolnod egy ilyenhez való csatlakozást, mert számos előnnyel jár. Ha mégis úgy döntenél, hogy inkább egyedül játszanál, akkor, ahogyan Kiralyno javasolta, hozz létre magadnak egy egyszemélyes tesóságot, így nem csak a bajnokságot, de a kalandokat is tudod egyedül vinni, még ha kisebb eredménnyel is, mintha tesóságban lennél. :)
 

Tatos

Tag
Barkácsolás: Kezdenek a "receptek" elszaporodni és emiatt kezd haszontalanná válni az akadémia.túl sok már a "kis" értékű recept

Nekem is feltűnt hogy van köztük jónéhány haszontalan, ám ebbe nem mindenkivel lenne egyetértés hogy pontosan melyikek azok. Én inkább valami olyasmit javasolnék hogy 3-4 vagy 5 kategóriára legyenek osztva a receptek és minden kategóriának lenne 1-2 hely fenntartva. Így kevésbé lenne véletlenszerű és az egyik helyen szinte mindig lenne mondjuk ereklye vagy TP vagy gyorsító, a másikon szinte mindig lenne valamilyen egység bónuszos vagy egységet toborzó épület stb. De én benne hagynám a játékban a gyengébb jutalmakat is és valamenyire szerencse kérdése lenne hogy valamiből jobb verziót kapsz egy adott körben vagy rosszabbat. Még is összességében következetesebb lenne és gyakrabban találkoznál mindennel.

Bajnokság: Túl sok a tartomány pedig nekem még csak 20-25 között mozog de így is nagyon sok idő és nem igazán szórakoztató harcolni és tárgyalgatni.

Egyetértek ezt támogatom hogy legyen kevesebb találkozó, akár területenként 1 vagy véletlen szerűen 1-3. Vagy az elején 4 aztán 10 körül már csak 2, 20 felett meg 1 vagy valami hasonló megoldást. Szerintem a nagyobb tét (4x jutalom 1 harcért) ösztönözné egy kicsit a manuál harcot viszont én a manuált nem tenném semmikor kötelezővé, személy szerint nem jön be.

Kaland. szintén az idő a probléma. [...] ennek megoldása az lenne h kilehetne jelölni egyszerre több műhelyet

Támogatom mert kényelmes lenne, de nem látok rá sok esélyt, ez az előző pontra is érvényes hogy a játéknak az a célja hogy elvegye az idődet....
 
Fent