• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!
  • Kedves Vendég,

    Amennyiben hibát szeretnél bejelenteni, kérjük olvasd el előbb az erre vonatkozó leírásunkat, annak érdekében hogy meggyorsítsd a javítás folyamatát!

    Ha belépési problémákba ütköztél, vagy a szerver nem elérhető, kérjük, lépj kapcsolatba velünk!

    Köszöni együttműködésed az Elvenar Csapata!

Support Barkács sorrend

GreenKnight

Veterán
Barkácsolásnál az elemek sorrendje időnként felcserélődik. Inkább csak zavaró, mint hiba.
1603177212262.png

Ugyanaz pár perc múlva megnyitva:
1603177263158.png
 

Deleted User - 373998

Vendég
Barkácsolásnál az elemek sorrendje időnként felcserélődik. Inkább csak zavaró, mint hiba.
Kedves @GreenKnight
Mivel a sorrend a Random generátortól függ, így természetesen benne van a "szerencsében",hogy újra feldobja már az előző sort is.
Ha ez a sorrend nem változna rövid időn belül , kérlek vedd fel újra velünk a kapcsolatot itt, mellékelj egy fotót is az "áldozatról".Köszönjük szépen a segítséged.
 

Putyika

Veterán
Ez engem is zavar.
Mivel régebben nem ugráltak, meg volt szokva, hogy amikor elkészült a barkácsolás, csak belépek és már nyomom is azt amit kinéztem még. Most viszont nagyon figyelni kell, hogy hová dobja éppen a gép az újrakeverésnél, nem lehet emlékezetből indítani.
 

GreenKnight

Veterán
Kedves @GreenKnight
Mivel a sorrend a Random generátortól függ, így természetesen benne van a "szerencsében",hogy újra feldobja már az előző sort is.
Ha ez a sorrend nem változna rövid időn belül , kérlek vedd fel újra velünk a kapcsolatot itt, mellékelj egy fotót is az "áldozatról".Köszönjük szépen a segítséged.
Kedves Cyklon!
Ez nem egy másik barkácsolható sor, hanem ugyanaz a sor, de más sorrendben, Engem pont az zavar, hogy ugyanazt az összeállítást látom, de más sorrendben. És néha nem tudom, hogy mi is történik a Varázsakadémiámban, mintha nem is én állítottam volna be a termelést.
 

Deleted User - 373998

Vendég
Kedves Cyklon!
Ez nem egy másik barkácsolható sor, hanem ugyanaz a sor, de más sorrendben, Engem pont az zavar, hogy ugyanazt az összeállítást látom, de más sorrendben. És néha nem tudom, hogy mi is történik a Varázsakadémiámban, mintha nem is én állítottam volna be a termelést.
Oh..kérlek írj a Supportra egy hibajegyet. Itt akkor valami más gebasz van. Köszönöm szépen. Elnézést kérek a kellemetlenségért.
 
Szerintem nincs itt semmi gebasz. ;) :)
Elsőre bedobja random, majd a következő belépésnél sorba rendezi érték/típus szerint.
Utána akárhányszor lépsz be, ez a sorrend már nem változik újra.
Idézések, -> Rúnák, tudáspontok, -> Áldások, bűbájok, -> gyorsítók, -> elkészült, vagy gyártás alatt lévő termékek.

1603303729283.png
 

GreenKnight

Veterán
Elsőre bedobja random, majd a következő belépésnél sorba rendezi érték/típus szerint.
Ezzel az erővel lehetne elsőre is rendezett és akkor engem se zavarna meg, hogy nem ugyanazt látom, mint amit otthagytam. :D
De örülök, hogy valaki legalább megértette a dolgot és visszaigazolta jelenség létezését. Annyira nem érdekel, hogy ezért support jegyet nyissak.
 
Annyira nem érdekel, hogy ezért support jegyet nyissak.
Szerintem fölösleges dolog lenne jegyet nyitni.
Jól van ez így is. :)
Csak feltételezem, hogy az első, - random - nyitásnál, nincs mód a sorba rendezésre is.
Kevesen vannak, akik 3-4-5 órára visszaemlékeznek, milyen sorrendben is voltak a cuccok. ;) :D
(Senkit nem akartam szándékosan megbántani az aranyhal effektussal. ;) :D )
Úgy is megfontolod, melyik is kell a következő barkácsolásnál. :D
 
Fent