• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Banshee kutatás vége

Szeretnéd, hogy eltűnjön?


  • Összes szavazó
    11

bere007

Veterán
Üdv.

Banshee kikutatva, de a felkiáltójel ennél sem tűnt el. Nem elég, hogy a frászt hozza az emberre, de még fel is hívják rá a figyelmet... :D

Ja és itt is lehet szavazást csinálni. Bocsi előre is, de nem hagyhattam ki. :D:D
 

DeletedUser379

Vendég
A téma komolyságához mérten szavztam egy testes nemmel.:)
Indokolni is tudom ám, nem csak légből kapott volt a véleményem, nehogy azt gondold:
Szenvedélyes gyűjtő vagyok, ez így már a harmadik lesz a kollekcióban :)
 

DeletedUser7

Vendég
Egy: A bugbejelentést ne vicceljük el. Köszönöm.
Természetesen a bugbejelentéseket továbbra is szívesen fogadjuk, de abban ne fogalmazzunk meg véleménynyílvánításra indító hozzászólást. A bugbejelentések, miután a fejlesztők megoldották a problémát, lezárásra kerülnek, s így a kibeszélés is elveszne. Ezen kívül könnyen elveszhetnek a hozzászólások között fontos információk, mellyel tudunk segíteni a fejlesztőknek a hiba forrásának detektálásában.
Kettő: A bugról tudunk.
Három: Sértegetést kerüljük.
A Banshee-ról való témát lehet folytatni :)
 

bere007

Veterán
Javasolnám a következő egységhez ezt a közismert személyt. Távolsági egység, átéri az egész pályát, mindenki ellen hatásos és egy lövése kivégzi a teljes osztagot. :D

upload_2017-1-19_13-37-4.png
 
Fent