• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Nincs tervben Bajnoksági Trófea

DeletedUser5984

Vendég
Kedves Fejlesztőcsapat és Játékostársaim ! :) So posztot olvastam már a bajnokság fontosságáról és magam is kezdem érezni a fontosságát ! Főleg most hogykicsit meg lett reformálva ahogy a videón is láttuk, Az ötletem a következő vona . Egy szépen animált Bajnoki Trőfea a városban ! :) Lehetne 2x2-es, és legalább lakost és kultúrát adhatna. Vagybármit. A lényege hogy azok kapnák akik teljeítik a 10 ládát. Persze nem kapná meg a testvériség összes tagja automatikusn, csak aki teljesítette. Fejleszthető lenne,természetesn. Változhatna az alakja, az animációja és a "hozománya" is. Talán van rá esély hogy elkészítik mivel megnő a teljesíthető ládák száma. Nagy távlatokban gondolkodva akár egy 3-as szettet is el tudnék képzelni, amihez persze sok bajnokságot kellene teljeíteni. Egyszerre lenne, hasznos és a teljesítmény elismére is egyben a városokban. :)
 

Deleted User - 204368

Vendég
A lényege hogy azok kapnák akik teljeítik a 10 ládát. Persze nem kapná meg a testvériség összes tagja automatikusn, csak aki teljesítette.
ezt nem értem. csak azok kapják meg akik résztvettek benne akár csak 5 ponttal is?
az ötlet jó lenne csak nem az. a 10 láda messze nem olyan nagy szó mint hiszik egyesek. inkább a bajnokin egyéniben szereplő emberek kapják meg akik a top 3ba bekerülnek vagy lehetne h az kapja meg aki az első és ez csak 1x megszerezhető lenne így ha legközelebb is te nyersz nem kapod meg
 

DeletedUser5984

Vendég
Köszönöm a kiegészítést ! :) Pesze azok kapnák az elismerést akik a maximumot hoznák. Akár feltétel lehetne az is hogy több turnusban. Ezért kéne még több vélemény. Ami fontos hogy nem a foe-ban levő BSZ alapján működne a dolog. Azzal tele lehet rakni a várost. Ez a trófea egy egyszeri elismerés lenne. Illő ehhez a mesés világhoz. :)Azt mondod nem nagy szó a profiknak a 10 láda. Egy kicsinek szerintem igen. Lehetne még finomítani az ötletet.
De talán az is opció hogy nem "csak" a 10 láda lenne a feltétel. Mint láttad a fejlesztők ezt még megtoldották, sőt a figyelmet is felhívták arra hogy senki ne próbálja meg azonnal megcsinálni a +9 ládát amit majd betesznek. Akik bétán is bajnokiznak azoknak jobb a rálátásuk erre. Ezért kéne több hozzászólás majd. Vagy tegyük talonba az ötletet és leporolhatnánk ha új rendszer már éles szerveren is fut. :)
 

Deleted User - 373998

Vendég
Kedves Fejlesztőcsapat és Játékostársaim ! :) So posztot olvastam már a bajnokság fontosságáról és magam is kezdem érezni a fontosságát ! Főleg most hogykicsit meg lett reformálva ahogy a videón is láttuk, Az ötletem a következő vona . Egy szépen animált Bajnoki Trőfea a városban ! :) Lehetne 2x2-es, és legalább lakost és kultúrát adhatna. Vagybármit. A lényege hogy azok kapnák akik teljeítik a 10 ládát. Persze nem kapná meg a testvériség összes tagja automatikusn, csak aki teljesítette. Fejleszthető lenne,természetesn. Változhatna az alakja, az animációja és a "hozománya" is. Talán van rá esély hogy elkészítik mivel megnő a teljesíthető ládák száma. Nagy távlatokban gondolkodva akár egy 3-as szettet is el tudnék képzelni, amihez persze sok bajnokságot kellene teljeíteni. Egyszerre lenne, hasznos és a teljesítmény elismére is egyben a városokban. :)
Kedves @Tappancs75
Köszönjük szépen az ötleted. A Bajnokság nagyon sokat segít a város és a csapat előrehaladásában. Nagyon fontos szerepet tölt be a játékban és egyre több Testvériségek, akár kisebbek is végig harcolják, vagy tárgyalják. Ha minden egyes héten kiosztunk 1 Trófeát, (hacsak 2x2 kockán is), előbb utóbb a raktára tele lesz a játékosnak, és a vége az lesz, hogy lebontja Bűbájtöredéknek. (bűbájtöredékből tele a padlás) Nem lesz benne sem egyensúly, sem érték. A Bajnoksághoz most érkezik egy várhatóan tetszetős újítás, és a jövőben remélhetőleg lesznek is még. Köszönöm a megértésed.
Szép Napot!
 

Deleted User - 204368

Vendég
@Cyklon de felmerült egy olyan 5let is pontosan ezen okokból h az összesítettben első ember kap csak trófeát és csak 1x megszerezhető egyedi dolog lenne. tehát a bajnokin résztvevő emberek kapnák ezt az elismerést nem klános szinten
 

Deleted User - 204368

Vendég
" Ha minden egyes héten kiosztunk 1 Trófeát, (hacsak 2x2 kockán is), előbb utóbb a raktára tele lesz a játékosnak, és a vége az lesz, hogy lebontja Bűbájtöredéknek"
na jó lehet rosszul fogalmaztam de akkor leírom megint. ez csak egyetlen egyszer megszerezhető jutalom lenne. nem lehetne belőle 1nél több sosem mint a főépületből vagy az akadémiából.
 

DeletedUser5984

Vendég
Bocsánatot kérek, valószínű hogy én nem voltam egyértelmű. :) Igen, egyedi jutalom lenne.Nem "tömeggyártás" lenne mint a Foe-s BSZ.
Hogy mi alapján és ki kapná ezt az okosabbak döntötték volna el. De valóban, sem akadémián nem lenne gyártható, sem event ne adná, és csak egyszer lenne megszerezhető. Arra is gondoltam hogy lassan tesztelni kezdik bétán az újfajta bajnokságot, ami nagyobb kihívást ígér és nagyobb jutalmakat is. Viszont nem 10 ládát kéne teljesíteni. Ha már éles szerveren fut és sikerül teljesíteni, esetleg akkor lehett volna egy elismerés. :) Ha valaki lebontja vagy törli, többet nem tudta volna megszerezni...
De természetesen tudomásul veszem a döntést. Egy ötlet volt, ami nem kapott támogatást. Azért köszönöm annak aki elovasta.
További szép estét mindenkinek ! :)
 

Deleted User - 373998

Vendég
Kedves Játékosok!
Köszönjük szépen a játékunk fejlesztésével kapcsolatos javaslatot. Sajnos a jelenlegi játékfunkció bevezetése jelenleg nincs tervben.
 
Fent