• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Visszautasítva bajnoksági IC

Támogatod az ötlet továbbítását?


  • Összes szavazó
    16
  • A szavazás lezárult .

Wiccara

Veterán
Sziasztok!


Mindannyian tudjuk,hogy a bajnokságok teljesítése a testvériségek működésének egyik alappillére.
Az, hogy harccal, alkuval, vegyesen vagy fejen állva sikerül, mindenki saját maga dönti el.
Vannak, akik harcolnak; számukra a gyorsabb, nagyobb veszteséges auto harc, vagy a lassabb kisakkozós manuál harc is rendelkezésükre áll.
Vannak, akik a békés útra építették a városaikat, és áruval oldják meg.
( zárójelben megjegyezve, hogy igen, van számos kombinációja a kettőnek, ne vezessétek le pls :)
Ötletem azok számára lehet szimpatikus, akik hozzám hasonlóan lefekvés előtt bárányka számolás helyett nem tudnak elaludni, mert van még egy kötelező kör...és legszívesebben letudnák két kattintással, mert erős a párna gravitációs vonzása..

A Bajnoksági IC a piaci ajánlattételhez hasonló elven működne:

Kiválasztható lenne X számú tartomány, a gép a másik oldalon pedig dobna rá egy ajánlatot, hogy mennyi árut kérne érte. Természetesen a lustaságnak ára van, ezért ez nagyjából annyival drágább lenne, mint az auto és manuál harc közti veszteség. Az áfa kiszámolását a fejlesztőkre bíznám:)

Ez csupán egy plusz lehetőség lenne a meglévők mellett, nem kötelező; de sokaknak kapóra jöhet időnként, hiszen bármikor megcsúszhatunk az időnkkel.
 

Deleted User - 204368

Vendég
pont ez az 5letet dobtam fel csak a másik oldalt h a sereg része is legyen összevonva X tartományi 1 tartománnyá és kérne harcost. sajnos néhány kommenten kivül nem érkezett rá valódi reakció pedig jó 5let lenne kicsit rövidíteni a bajnokságot :/
 

DeletedUser

Vendég
Sziasztok!


Mindannyian tudjuk,hogy a bajnokságok teljesítése a testvériségek működésének egyik alappillére.
Az, hogy harccal, alkuval, vegyesen vagy fejen állva sikerül, mindenki saját maga dönti el.
Vannak, akik harcolnak; számukra a gyorsabb, nagyobb veszteséges auto harc, vagy a lassabb kisakkozós manuál harc is rendelkezésükre áll.
Vannak, akik a békés útra építették a városaikat, és áruval oldják meg.
( zárójelben megjegyezve, hogy igen, van számos kombinációja a kettőnek, ne vezessétek le pls :)
Ötletem azok számára lehet szimpatikus, akik hozzám hasonlóan lefekvés előtt bárányka számolás helyett nem tudnak elaludni, mert van még egy kötelező kör...és legszívesebben letudnák két kattintással, mert erős a párna gravitációs vonzása..

A Bajnoksági IC a piaci ajánlattételhez hasonló elven működne:

Kiválasztható lenne X számú tartomány, a gép a másik oldalon pedig dobna rá egy ajánlatot, hogy mennyi árut kérne érte. Természetesen a lustaságnak ára van, ezért ez nagyjából annyival drágább lenne, mint az auto és manuál harc közti veszteség. Az áfa kiszámolását a fejlesztőkre bíznám:)

Ez csupán egy plusz lehetőség lenne a meglévők mellett, nem kötelező; de sokaknak kapóra jöhet időnként, hiszen bármikor megcsúszhatunk az időnkkel.
Remek ötlet, szintén támogatom :)
 

gilingalang

Veterán
Támogatom! Bármilyen fejlesztésért hálás lennék, ami tárgyalás és/vagy harc oldalon csökkenti a szükséges kattintások/tapik számát a bajnokizásban.
 

DeletedUser1131

Vendég
Sziasztok!

Az akadémián használható ereklyék sajnos nagyon meghatározzák, hogy meddig nyújtózkodhatunk. Történetesen, a katalizátor gyártásához az egyik fogyóeszköz ereklyém a varázsporos. Már a létező összes tartományt teljesítettem elérhető környezetben, a varázsakadémián erre megy el egy adag katalizátor, hogy ilyet gyártsak. Az utolsó - mostani - varázsporos bajnokin csak 300-at tudtam összegyűjteni, ami nem lesz elég egy teljes bajnoki körig...nem lehet ezzel kereskedni? Van olyan ereklyém, amiből 2900 van, és nem nagyon kell semmire...

üdv
sita
 

DeletedUser5427

Vendég
"nem lehet ezzel kereskedni? Van olyan ereklyém, amiből 2900 van, és nem nagyon kell semmire... "
Sajnos nem lehet
 

DeletedUser4192

Vendég
Az eredeti ötletet támogatom.

De ez a

Sziasztok!

Az akadémián használható ereklyék sajnos nagyon meghatározzák, hogy meddig nyújtózkodhatunk. Történetesen, a katalizátor gyártásához az egyik fogyóeszköz ereklyém a varázsporos. Már a létező összes tartományt teljesítettem elérhető környezetben, a varázsakadémián erre megy el egy adag katalizátor, hogy ilyet gyártsak. Az utolsó - mostani - varázsporos bajnokin csak 300-at tudtam összegyűjteni, ami nem lesz elég egy teljes bajnoki körig...nem lehet ezzel kereskedni? Van olyan ereklyém, amiből 2900 van, és nem nagyon kell semmire...
üdv
sita

hogy kapcsolódik hozzá?
 
Én alapból nagyon lusta jószág vagyok. Így logikus lenne egyetértenem ezzel a felvetéssel.
Azonban szerintem ez sokak számára jelentősen rombolná a játékélményt. Ha van lehetőségünk egyszerűbb megoldásra, akkor is hajlunk rá, ha tudjuk, hogy az számunkra nem feltétlenül megfelelő. És mivel ezen játékoknak épp a kellemes időtöltés a fő célja, így pont ellenkező irányba haladnánk ezzel a lehetőséggel, mint amiért leülünk a gép elé játszani. Az hogy kicsit mérgelődünk azon hogy "óóóó, már hulla vagyok, de ezt még meg kell csinálnom, mert kikapok a többiektől", ugyanúgy a játék részét képezi, mint az hogy "hehe, én már az ammuniknál tartok, te meg még a törpöknél, pedig egyszerre kezdtük a játékot". Szerintem meg kellene hagyni ezt a "kényszer" funkciót.
 
Fent