• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Visszautasítva bajnoksági IC

Támogatod az ötlet továbbítását?


  • Összes szavazó
    16
  • A szavazás lezárult .

Laci0212

Erős harcos
Sziasztok!


Mindannyian tudjuk,hogy a bajnokságok teljesítése a testvériségek működésének egyik alappillére.
Az, hogy harccal, alkuval, vegyesen vagy fejen állva sikerül, mindenki saját maga dönti el.
Vannak, akik harcolnak; számukra a gyorsabb, nagyobb veszteséges auto harc, vagy a lassabb kisakkozós manuál harc is rendelkezésükre áll.
Vannak, akik a békés útra építették a városaikat, és áruval oldják meg.
( zárójelben megjegyezve, hogy igen, van számos kombinációja a kettőnek, ne vezessétek le pls :)
Ötletem azok számára lehet szimpatikus, akik hozzám hasonlóan lefekvés előtt bárányka számolás helyett nem tudnak elaludni, mert van még egy kötelező kör...és legszívesebben letudnák két kattintással, mert erős a párna gravitációs vonzása..

A Bajnoksági IC a piaci ajánlattételhez hasonló elven működne:

Kiválasztható lenne X számú tartomány, a gép a másik oldalon pedig dobna rá egy ajánlatot, hogy mennyi árut kérne érte. Természetesen a lustaságnak ára van, ezért ez nagyjából annyival drágább lenne, mint az auto és manuál harc közti veszteség. Az áfa kiszámolását a fejlesztőkre bíznám:)

Ez csupán egy plusz lehetőség lenne a meglévők mellett, nem kötelező; de sokaknak kapóra jöhet időnként, hiszen bármikor megcsúszhatunk az időnkkel.
Jó ötlet,de nem fog megvalósulni,mert elnyomja az egyéni képességeket.Amúgy a teljesen kezdők nem is tudják mekkora segítség a bajnokság!
 

MesterAlma13

Erős harcos
egy javaslat a teljes tartomány "meggyőzésére" vagy "legyőzésére"
a kalkulált értéke lehetne akár több is - illetve az ellenfél sereg erősebb is - de pl. egy ilyet el tudnák képzelni

1594377295192.png
 

MesterAlma13

Erős harcos
Szia,
saját elképzelést saját ötletként tálalj, megtévesztőnek hathat így a később érkezőknek, hogy miről is kell szavazni.
Az eredeti ötlet ugyanis nem ez.
Köszönöm megértésed :)

úgy gondoltam ide illik mint egy lehetséges vonal, ha nem a fejlesztőknek nem tetszene az "egy gomb, egy teljes bajnoki kör"-el majdnem egyező megoldás - de levehetem a hozzászólást, és indíthatok egy másikat mert amit írtál, jogos, megtéveszthet másokat - nem akadály
 

MesterAlma13

Erős harcos
Szia,
saját elképzelést saját ötletként tálalj, megtévesztőnek hathat így a később érkezőknek, hogy miről is kell szavazni.
Az eredeti ötlet ugyanis nem ez.
Köszönöm megértésed :)

csak info: közben megjelent az Elvenar Beta-ban egy újítás, ami - ha jól értem - hasonló lesz, mint amit bedobtam én
továbbá sok más újítás is lesz
van magyar felirat
 

Niraya

Fórum moderátor
Elvenar Csapat
Fórum moderátor
Köszönjük szépen a játékunk fejlesztésével kapcsolatos javaslatot.
Sajnos az ötletet nem tudjuk továbbítani mivel nem érte el a szükséges támogatottságot a közösség részéről.

Sajnáljuk, hogy a jelenlegi ötletet nem tudjuk továbbítani, de kérjük ha bármilyen más javaslatotok lenne, osszátok meg velünk, örömmel olvasnánk őket.
 
Fent