• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Bajnoksági archívum kezelése

Ticsi66

Újonc
Sajnos a csapatomban van valaki aki összevissza dobálja az archívumban levő pontokat a bajnokiba. Többször szóltam, hogy ne tegye, de semmi haszna. Most is a 4. ládába dobott 6000pontot. A kérdésem az lenne, hogy: - hogyan tudhatom meg ki volt az? A másik kérdés, hogy a testvéreknek (testvér rangú) is joga van- e kezelni az archívumot?
 

Erica

Veterán
Sajnos a csapatomban van valaki aki összevissza dobálja az archívumban levő pontokat a bajnokiba. Többször szóltam, hogy ne tegye, de semmi haszna. Most is a 4. ládába dobott 6000pontot. A kérdésem az lenne, hogy: - hogyan tudhatom meg ki volt az? A másik kérdés, hogy a testvéreknek (testvér rangú) is joga van- e kezelni az archívumot?
Szia!
Egyszerű, vegye el a Főmágus a rangot mindenkitől, így csak a Főmágus tudja kezelni a Jutalmakon belüli segítséget. Olykor van visszaállítási lehetőség ,amikor az "összes visszaállítás" fülecske zöldre vált, tegye át a Főmágus az összes pontot oda, ahová szeretné egyben. Nem vész el semmi, csak oda kerül ahová a Főmágus szerette volna.
 

Belinka

Újonc
Csak a főmágus és a mágusok használhatják fel ezeket a pontokat.
7 mágus? Nem elég 2 vagy 3?
 

Kira7

Veterán
Csak a főmágus és a mágusok használhatják fel ezeket a pontokat.
7 mágus? Nem elég 2 vagy 3?
Szia!
1 főmágusnak kell lennie mert az nélkül nincsen testvériség, aztán hogy azon belül hány és milyen rangok vannak ki osztva az már a testvériségen múlik. :)
 

Belinka

Újonc
Tudom, hogy 1 főmágusnak kell lennie a csapatban, és akár az egész tesóság állhat mágusokból is. Arra céloztam, hogy ha ennyire nem lehet követni, vagy felügyelni a mágusok munkáját, akkor nem jobb megoldás lenne pár mágus, aki tényleg azt csinálja, amit közösen megbeszélnek és ami az egész csapat előnyére van? Szerintem ezek a rangok inkább szolgálatot jelentenek, nem kiváltságot :)
 

Laci0212

Erős harcos
Tudom, hogy 1 főmágusnak kell lennie a csapatban, és akár az egész tesóság állhat mágusokból is. Arra céloztam, hogy ha ennyire nem lehet követni, vagy felügyelni a mágusok munkáját, akkor nem jobb megoldás lenne pár mágus, aki tényleg azt csinálja, amit közösen megbeszélnek és ami az egész csapat előnyére van? Szerintem ezek a rangok inkább szolgálatot jelentenek, nem kiváltságot :)
Tudom, rosszul hangzik,de olyan játékosnak aki nem látja át a játékot,még prefektusi rangot sem szabad adni (tapasztalat),tesókalandnál is előfordulhat "idő előtti" nyitogatás úgyhogy jobb az ilyet elkerülni.
 
Tudom, rosszul hangzik,de olyan játékosnak aki nem látja át a játékot,még prefektusi rangot sem szabad adni (tapasztalat),tesókalandnál is előfordulhat "idő előtti" nyitogatás úgyhogy jobb az ilyet elkerülni.
Igen, ez így van, nálunk is volt ilyen. Utána rászoktunk, hogy kaland előtt szinte mindenki testvér lett, amikor vége lett, akkor mindenki visszakapta a rangját. Aztán úgy döntöttünk, hogy a prefektusi rang több bonyodalmat okoz, mint amennyi haszna van, úgyhogy nálunk nincs is prefektusi rang már.
 

Szerencse fia

Veterán
Sajnos a csapatomban van valaki aki összevissza dobálja az archívumban levő pontokat a bajnokiba. Többször szóltam, hogy ne tegye, de semmi haszna. Most is a 4. ládába dobott 6000pontot. A kérdésem az lenne, hogy: - hogyan tudhatom meg ki volt az? A másik kérdés, hogy a testvéreknek (testvér rangú) is joga van- e kezelni az archívumot?
Szia!

Ránéztem a csapatodra, s látom, hogy sok a mágus. Emiatt biztosan nem fogod megtudni, hogy ki volt az! :)
Amúgy pedig a csapat által gyűjtött (archívumban tárolt) bajnoksági pontokat érdemes minden héten felhasználni, hiszen azért vannak! Tehát nem kell a vitrinben őrizgetni és nézegetni, hogy milyen szép! ;)

Üdv.: Szeri :)
 
Utoljára szerkesztve:
Fent