• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!
  • Kedves Vendég,

    Amennyiben hibát szeretnél bejelenteni, kérjük olvasd el előbb az erre vonatkozó leírásunkat, annak érdekében hogy meggyorsítsd a javítás folyamatát!

    Ha belépési problémákba ütköztél, vagy a szerver nem elérhető, kérjük, lépj kapcsolatba velünk!

    Köszöni együttműködésed az Elvenar Csapata!

Javítva Bajnokság vége ... ablak, de ennyiszer ?

Lupuj

Erős harcos
Sziasztok!
Most ért véget a bajnokság és kapom az erről szóló ablakot .... ha kell, ha nem!
De inkább már NEM!
Megjött az 1. jelzés ... Vége a bajnokságnak. Rendben! Köszönöm!

De ... Pl. váltok a feladtlistában:
b_1.png
és megint jön.

Végrehajtom a feladatot, és ....
b_2.png
megint jön.

... és szinte bármit csinálok, újra és újra dobálja ezt a fránya értesítést.:mad:
Minden feladatváltásnál, elutasításnál, a következő megnyitásakor ... jön ... jön ... és ... jön!!!
Kb. 2-3 perc, mire körbeérek. (20-25 mp. helyett) :(
... és még csak meg sem tudom előzni. Meg kell várnom az ablakot, mert addig nem tudok az "Elutasítás"-ra kattintani, amíg azt el nem küldöm a ....
Volt humora a programozónak: a "Nagyszerű"-re kell kattintani. Így kapjon ő is fizetést!
A - nagy nehezen végre - sikeres feladat-elutasítás után .. na, mi jön .... IGEN ... újra itt az említett ablak. o_O
"Nagyszerű" !!!

Elég lesz! Köszönöm, de nem kérem többször!

kieg.:
Leszedem a Műhely termelését .... na, mi jön ... IGEEEEEN ... a "Nagyszerű". :mad:
Azon már meg sem lepődöm, hogy a csoportos indítás után is megjelenik.
 
Utoljára szerkesztve:

DeletedUser4149

Vendég
Szia! Nem vagy egyedül ezzel.Sajnos az utóbbi pár hónapban minden heti bajnokság végén ezt csinálja a programjuk. Úgy látszik elgurult vmelyik programozójuknál a pirula.
 

DeletedUser4917

Vendég
A programnak gurult el a pirulája :)
Meddig fog tartani ?
 

Deleted User - 204368

Vendég
érdekes nekem csak 2x hozta fel. frissítem az oldalt
 

gilingalang

Veterán
Nálunk is ez csinálta többünknél is, minden kattintás után felugrott, hajmeresztő volt. Szerencsére javították és ma reggel már a részletes értesítő, meg a nyeremény is megérkezett. :D
 

Lupuj

Erős harcos
Sziasztok
Nálam sincs ilyen gond.Lehet meg kellene nézni már @Lupuj gépét,mert csak a gond van vele...:D:D:D:D

Szia!
Imádom, amikor valaki a tudatlanságát/hozzá_nem_értését (mit tudsz TE az én gépemről?) ilyen szöveggel leplezi. ;)
Mint az nyilvánvaló és egyértelmű, vannak bajok a játék programozásában. Ez is egy ilyen volt!
A következő bajnokság után kiderül, sikerült-e változtatni ezen.
 
Fent