• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Bajnokság alakulásának oldalszáma

Samas

Mentor
Az aktuális bajnokság eredmény oldala - ahol a ládák is vannak - megnyitáskor az első oldalt mutatja.
Nem tudom van e bármi akadálya, hogy alapértelmezetten ne az első oldalt jelenítse meg,
hanem azt amelyiken az általam elért pont és helyezés szerepel a nevem mellett.

Ez egy kis ötlet, köszi hogy elolvastad.
 

Tatos

Tag
Tényleg picike ötlet, 1 vagy 2 kattintástól kímélne meg. Így legalább látja mindenki kik a legjobbak, szerintem nem rossz a mostani. Régebben nekem is furcsa volt hogy a láda ikonra sem a saját pontszámomat írja ki hanem azt hogy hol tart a legutóbbi láda kinyitása, legelőször azt hittem az a saját pontszámom. De így hogy meg kell nyitni ,körbe kell nézni, illetve a közös eredményt jelzi ki, talán ösztönöz egy kicsit a csapatjátékra és hogy beszédtéma legyen a bajnokság a chaten. Szóval én jobban preferálom a mostani megoldást mert szerintem jobban odafigyelünk egymás eredményeire és ez jó. De lehet csak azért látom így mert még új vagyok és egy év múlva mindenki rutinból magától letudja, meg a tétje is kisebb kimaxolt bónusz után. (amit egyébként nagyon hamar el lehet érni)
Próbáld ki azt hogy első helyen végzel, nekem bejött :D (csak vicc)
 

Samas

Mentor
Próbáld ki azt hogy első helyen végzel, nekem bejött :D (csak vicc)
Köszi már próbáltam, nekem is bejött. De 25 fős testvériségben feltételezem mindenki első helyen szeretne végezni, vagy legalább az első oldalon. Számomra kevésbé fontos hogy első helyen 1000 vagy 2000 pontot gyűjtöttek, ha én csak 500 vagy 600 pontot gyűjtöttem. Így (ha megvalósul) mindenki számára az látszódna, milyen mértékben járult hozzá a ládákhoz. Ennek fényében viszont nem kevésbé fontos látni kik tették a legtöbbet a ládanyitásért. Éppen ezért talán célra vezetőbb lenne ha továbbra is az első oldal jelenne meg alapból. De az utolsó sor helyett, vagy az után plusz sorként megjelenne a saját eredmény is. Esetleg a címsorban kiemelve. Ezáltal jobban szembetűnne a különbség is (ha van). És lehet nagyobb indíttatás mutatkozna honorálni a top játékos(oka)t a testvériségen belül. Például néhány TP-al valamelyik ősi csodába. (persze ez most sem kötelező)
 
Utoljára szerkesztve:

Tatos

Tag
Hát odabiggyeszthetnék még valahova nem mondom azt hogy rossz ötlet :)
Akár a láda alá akár a saját bajnokis képernyőre ahol a tartományokat listázza ki...
 
Fent