• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Továbbítva Bajnoki rendszer felülvizsgálata

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

Szerencse fia

Veterán
Sziasztok!
Az idő előrehaladtával az új bajnoki rendszerrel kapcsolatos tapasztalataimat szeretném megosztani. Első lépésként szeretném jelezni, hogy rendkívűl flusztrálónak érzem, hogy nagy játékosként vissza kell bontanom a csodáimat ahhoz, hogy a bajnokságban jobban tudjak szerepelni, mint egy jóval kisebb játékos! Ezt az új bajnoki bevezetésekor még nem tudtam, ill. nem tapasztaltam. Sok remek játékos, köztük a Mortal Vombat remek játékosai jelezték, hogy ez nem lesz jó újítás! - s lám igazuk volt, lett! Fejet hajtok előttük utólag! Srácok ez a játék tényleg haza lett vágva!!! Nem normális dolog, hogy egy fejlettebb, korban, s időben előrehaladott város kritikán alul tudjon teljesíteni a bajnokiban, mint egy kicsi, alig vagyok a világon város!!! Nagyon nem korrekt eljárás!!! S egyre inkább ezt érzem, ami valóban elvette a sava-borsát ennek a játéknak! Ha nem lesz kedvező változás, lassan az összes nagyra nőtt játékos abbahagyja ezt a játékot! S jelzem az újak, kicsik, akik most esetleg élvezik, majd szintén szembesülnek a "való világgal"..... Kérném a régi bajnokis rendszert vissza! Továbbá bocsássátok szavazásra a dolgot!
U.i.: Remélem, hogy nem veszett fejsze nyele......
 

Wiccara

Veterán
akik most esetleg élvezik, majd szintén szembesülnek a "való világgal".
Szia Szeri! :)
Az újak szépen beleszoknak, nekik nem fog feltűnni, hisz nem tapasztalták meg a "jót".
ez a játék tényleg haza lett vágva!
ez pontosan így van!
Kérném a régi bajnokis rendszert vissza! Továbbá bocsássátok szavazásra a dolgot!
Ez kizárt, hogy megtörténne, én inkább a számításaik felülvizsgálatát kérném, és némi vastagon fogó finomhangolást.
Pontosan azért változtattak rajta, hogy ne lehessenek kiugró teljesítmények... hát nem is lettek. :(
Remélem, hogy nem veszett fejsze nyele
Bízzunk benne, hogy legalább foglalkoznak majd vele....ennél rosszabb már úgyse lehet!
 

bere007

Veterán
vissza kell bontanom a csodáimat ahhoz, hogy a bajnokságban jobban tudjak szerepelni, mint egy jóval kisebb játékos!

Ezt nem értem. A nyert tp-vel nem tudsz kezdeni egy idő után mást, mint csodába pakolni és akkor megint nehéz lesz. Azután megint visszabontod, hogy könnyebb legyen? Szerintem egyszerűbb meghagyni és a bajnokiban kicsit kevesebbet vinni, amennyit még elbírsz. Ha mindig visszabontogatod, akkor meg minek csinálni, ha a jutalom ki van dobálva a kukába?

Ha nem lesz kedvező változás, lassan az összes nagyra nőtt játékos abbahagyja ezt a játékot!

Az elmúlt 1-2 (talán 3) évben nem nagyon emlékszek olyan változtatásra, ami ne arról szólt volna, hogy szegény kicsik legyenek segítve, a nagyok meg a sarokba állítva, mert a pofátlanok mertek nagyok lenni...

Bízzunk benne, hogy legalább foglalkoznak majd vele....ennél rosszabb már úgyse lehet!

Ezt elkiabáltad. Bétán megint belenyúltak a bajnokiba, most a jutalmazásba és a hírek szerint rosszabb lett, mint a mostani. Itt azt nagyon meg lehetett tanulni, hogy mindig van lejjebb...
 
Az utolsó fajjal bíbelődök. Tapasztalatom szerint olyan mértékben nehezítették meg a harcot az előző fejezetekhez képest, hogy megbántam, hogy egyáltalán elkezdtem ezt a fejezetet. Öt csodát adtam el az elmúlt hetekben ez miatt. Büntessétek csak a "nagyokat"!! Abban jók vagytok..pedig belőlük éltetek évekig mert szerették a játékos és igen, költöttek rá, mert érdemes volt. Most az a bűnük, hogy nagyok és erősek lettek és mindent meg kell tenni annak érdekében, hogy ne élvezhessék az évek alatt befektetett pénzük és munkájuk gyümölcsét. Remek hozzáállás, gratulálok!
 

Kira7

Veterán
Személy szerint nagyon remélem nem hozzák vissza a régi rendszert, abban is voltak hibák. A réginél sokszor volt gond a testvériségen belül hogy hozzák a min. szintet az újnál ez megszűnt. Nem mindenki harcos van aki régen és most is tárgyalással halad, az újban könnyebben hozza mindenki a min. szintet. Azt teljes mértékben tudom támogatni hogy a számolási rendszer a harcoknál legyen átdolgozva korrektebbre, de a régire vissza térni nem tartom jobbnak.
 

Corvo

Veterán
Sziasztok!
Az idő előrehaladtával az új bajnoki rendszerrel kapcsolatos tapasztalataimat szeretném megosztani. Első lépésként szeretném jelezni, hogy rendkívűl flusztrálónak érzem, hogy nagy játékosként vissza kell bontanom a csodáimat ahhoz, hogy a bajnokságban jobban tudjak szerepelni, mint egy jóval kisebb játékos! Ezt az új bajnoki bevezetésekor még nem tudtam, ill. nem tapasztaltam. Sok remek játékos, köztük a Mortal Vombat remek játékosai jelezték, hogy ez nem lesz jó újítás! - s lám igazuk volt, lett! Fejet hajtok előttük utólag! Srácok ez a játék tényleg haza lett vágva!!! Nem normális dolog, hogy egy fejlettebb, korban, s időben előrehaladott város kritikán alul tudjon teljesíteni a bajnokiban, mint egy kicsi, alig vagyok a világon város!!! Nagyon nem korrekt eljárás!!! S egyre inkább ezt érzem, ami valóban elvette a sava-borsát ennek a játéknak! Ha nem lesz kedvező változás, lassan az összes nagyra nőtt játékos abbahagyja ezt a játékot! S jelzem az újak, kicsik, akik most esetleg élvezik, majd szintén szembesülnek a "való világgal"..... Kérném a régi bajnokis rendszert vissza! Továbbá bocsássátok szavazásra a dolgot!
U.i.: Remélem, hogy nem veszett fejsze nyele......
Akkor várd meg a következő változást azt még jobban fogod a fejed.
 

Niraya

Fórum moderátor
Elvenar Csapat
Fórum moderátor
Sziasztok!

Ezen bejegyzések összesítése, karöltve a korábbi ( https://hu.forum.elvenar.com/index.php?threads/bajnokság-változások.3890/ ) észrevételekkel, továbbításra kerülnek.

Fontos megjegyezni, hogy a bajnoksági változások után legalább annyi pozitív visszajelzés is érkezett, ( itt a fórumon is olvashatóak )mint amennyi negatív; tehát a felvetés azon része, miszerint visszahozzuk a régit, vagy arról szavazzunk, nem járható út!

Az ötlet főcíme „ bajnoki rendszer felülvizsgálata” azonban remekül eltalálja a lényeget, és az elmúlt időszak visszajelzéseit fontosnak tartjuk a fejlesztőknek is jelezni!

Segítségeteket ezúton is köszönöm!


További jó játékot kívánok,
Niraya
 

Dinnye112

Újonc
Nekem csak az tűnik fel, hogy egyre nehezebb és teljesíthetetlenebbek a fejezetek elvárásai is. Türelmes játékos vagyok, de kezd átlépődni egy határ, ami már nekem is sok... és én is költöttem nem egyszer a játékra igazi pénzt. 12.-dik fejezetnél már fogom a fejem, de most hogy ezeket olvasom nem sok kedvem maradt folytatni jelenleg.
 

bere007

Veterán
Fontos megjegyezni, hogy a bajnoksági változások után legalább annyi pozitív visszajelzés is érkezett, ( itt a fórumon is olvashatóak )mint amennyi negatív; tehát a felvetés azon része, miszerint visszahozzuk a régit, vagy arról szavazzunk, nem járható út!

Ezek szép szavak...
Esetleg arról is van infótok, hogy hányan hagyták abba azóta a játékot a régiek közül? Vagy hányan csökkentették drasztikusan az ittlétüket? Vagy hányan hagyták abba az utalásokat? Mivel nyíltan hadat üzentek nekünk és olyan szinten eltorzították a bajnokit, hogy egy 1-2 éves játékos többet meg tud csinálni, mint egy 4-5 éves játékos, miközben a csodák szerepe a játék könnyítése lenne elvileg... ugyan ez igaz a toronyra is.

Az új világon az 5. korba vagyok, a torony 3. szintjén sokszor megy az auto harc segítő épületek nélkül, az óvilágon meg segítő épületek nélkül a 2. szint is nagyon necces.

A kicsivel bajnokiba 3-4e pontot úgy megcsinálok, hogy szinte észre se veszem a naggyal meg épületek meg harci madár etetése nélkül neki sem állok. Nevetséges osztagméretek vannak, a 24. vagy 25. körben a védekezőnek 100e osztagmérete van.

Elhiszem hogy mindent az új játékosokért, de azt lehetne csinálni úgy is, hogy közbe nekünk ne vegyék el a kedvünket tőle...
 

Deathfolk

Veterán
Fontos megjegyezni, hogy a bajnoksági változások után legalább annyi pozitív visszajelzés is érkezett, ( itt a fórumon is olvashatóak )mint amennyi negatív; tehát a felvetés azon része, miszerint visszahozzuk a régit, vagy arról szavazzunk, nem járható út!

Én kb 3 éve játszok, brutálisan nehezebb lett mint volt, és egyre csak nehezebb, miközben a világ összes többi játékában a fejlődéssel a játékos egyre erősebb lesz, hisz pont ez a lényege annak hogy valaki játszik 1 játékkal! Itt valahogy totál fordítva gondolkoznak a fejlesztők, a világon nincs még 1 ilyen játék amibe minél több időt rak a játékos, minél több mindent fejleszt, sőt esetleg minél többet költ rá annál nehezebb lesz, ez egyszerűen így tarthatatlan, én mikor ezt bevezették 100% ra bíztam benne hogy ezt pár hónap alatt eltörlik mert akkora baromság lett az új rendszer... de sajnos nem, túl optimista voltam :(
Az új fejezetet el se akartam kezdeni, hogy ne legyen még nehezebb, de 1hete csak elkezdtem máris érzem hogy nehezebb pedig eddig is nehéz volt... csodákat pedig már nagyon rég nem igazán fejlesztek csak rendes tp-ből, tekercseket raktárba hagyom, mert azok is csak nehezítenek, ez is 1 mekkora hülyeség, ki látott már ilyet, van 1 játék elem aminek az a lényege hogy könnyítsen a játékon, mármint a csodák... és közben ezek is nehezítenek, ez egyszerűen kabaré :( és persze lehet azt mondani hogy matematikailag többet segítenek mint amennyit nehezítenek, de hiába mondják ezt ha nem így érezzük, meg eleve miért nehezítenek bármennyit is ha a könnyítés a funkciójuk? pláne a nem is katonai csodák... 19 ezer TP ősi tudás tekercsem pihen a raktárba mert nem használom őket fel, pedig szeretném, de akkor lehet olyan nehéz lenne hogy abba is hagynám a játékot... Csodákat törölni pedig nem akarok, pedig olvasom hogy rengetegen ezt csinálják, akkor inkább marad a raktárba tekercsekbe a tp, minthogy berakjam 1 csodába aztán kidobjam az egészet :(

Mikor elkezdtem 3 éve ezt a játékot nagyon tetszett, hamar ez lett a elsődleges kedvenc játékom, aztán már minden mást abba hagytam és éjjel nappal ezt toltam és minden alkalomkor vásároltam gyémántot mikor kaptam akciós ajánlatot. De azóta hogy ez a nehezítés van nem vásároltam mert annyira dühít a rendszer, most már 2 hetente adja be a 100% gyémánt akciót de akkor se veszek! Csodákat nem fejlesztek csak ha ép nem tudom kutatásba tenni a tp-t mert nem akarom hogy nehezebb legyen a játék, most csinálom az új fejezetet ami szintén teli van direkt szemétségekkel és lassításokkal, már nem a játékos tudásáról szól a játék... már alig lépek be csak csinálgatom... szörnyű látni mi lett a kedvenc játékomból, belépek de nem élvezem, sőt dühít, de abbahagyni egyenlőre nem akarom, kicsit még mindig bízok benne hogy lesz javulás, ha elegen panaszkodnak.

Amúgy nem kéne visszaállítani a régi bajnokit, arra nem is látok semmi esélyt, de a nehézségi képletet, (ami a mai napig nem ismert) azt módosítani kéne, pl a csodákat azonnali hatállyal ki kéne venni a képletből és máris 1 fokkal barátibb lenne és újra lenne értelme csodákba fektetni... De ezen kívül is bőven kéne optimalizálni mert tényleg vicc és igazságtalan hogy 1 éves várossal több pontot lehet csinálni mint a több évesekkel...
 
.. csak annyit..hozzá...hogy néhány csapat/testvériség tag..azért vált meg a testvériségtől, mert néhányan nem hozták a szerintük elvárható város fejlődést... :( minek?? mikor csak nehezebb lesz tőle a játék?? alacsonyabb fejlettségi szinttel....könnyebben teljesíthető jópár feladat, jobban támogatható a csapat össz pontszáma.. :(
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent