• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!
  • Kedves Vendég,

    Amennyiben hibát szeretnél bejelenteni, kérjük olvasd el előbb az erre vonatkozó leírásunkat, annak érdekében hogy meggyorsítsd a javítás folyamatát!

    Ha belépési problémákba ütköztél, vagy a szerver nem elérhető, kérjük, lépj kapcsolatba velünk!

    Köszöni együttműködésed az Elvenar Csapata!

Nem hiba Bűbájok jóvá írása

ViperAti

Újonc
A Varázslós event nem számolja azokat a bűbájokat gyűjtésnek, amiket az új fejezet megkezdésekor az azt megelőző faj feladatsora ad!
Amit az elutasítások és teljesített feladatokért kapok!
 

ViperAti

Újonc
Gyártásból, bajnokiból, épület-termelésének begyűjtésnél( pl holdkőtár) fogadja el. Feladatsor jutalmát nem fogja jutalmazni ;)
Bocsi, mi is volt a feladat: Gyűjts bűbájt! Gyűjtöttem is, de nem fogadta el!
A feladat nem az volt, hogy: gyárts, bajnokizz, vagy termelj! Gyűjts!
Puszi Vica ;)
 

ViperAti

Újonc
Szia, nem haragszom :) Csupán megválaszoltam, miért nem fogadta el, és miért nem fogja ezután se elfogadni ;)
Nyelvi lovaglásod vétója a logika, két kedvezményt egyszerre még Elvenarban se adnak.:cool:
A pacsizósládáből nyertet akkor miért számolja?
Várom a következő "bölcsességedet"! Gondolom van ott még ahonnan ezek jöttek! ;)
Haragról szó sem volt, szerintem a sok hsz-be belekeveredtél! :D
 

Calyr

Veterán
A pacsizósládáből nyertet akkor miért számolja?
Várom a következő "bölcsességedet"! Gondolom van ott még ahonnan ezek jöttek! ;)
Haragról szó sem volt, szerintem a sok hsz-be belekeveredtél! :D
Ejha, de sugár raj király playa itt valaki! Az oszt igen, ez a szint biza vala mendeneknél magasb, Idiocracy rea meneh hodu utu rea. :)
Azért nyugtass meg mindenkit, felétek ugye nem ez a szint számít viccesnek/frappáns visszavágásnak? :cool:

A nyitó felvetésedre reagálva: te emlékszel olyanra, amikor ezt beleszámolta? Én nem.
A pacsizós láda ősi csodához kapcsolódó jutalom, így nincs is mindenkinek - de akkor ez beugratás akart lenni? Mert kellő "bölcsességgel" nézve a bűbáj nem abból jön, hanem a pacsizásnál sorsolódik random, és helyette lehet tp is, azaz egyáltalán nem biztos, hogy az jön, ami kell, ezért fogadhatja el.
Egyéb kérdés, óhaj-sóhaj, ügyesebb kötekedés? :)
 
Utoljára szerkesztve:

Lupuj

Erős harcos
Sziasztok!

Nem nyitok újat, mert a kérdésem lényege majdnem ugyan az.

Miért nem fogadja el a mostani event (Elvenari Játékok) 24. feladatában lévő "Gyűjts bűbájokat (4)" teljesítésének, ha a bajnokságban Fenséges Fabrikálást gyűjtöttem? :eek:
Az infó szerint el kellene fogadnia!!!! :mad:

Kieg.:
Hmmm. Valamit elnézhettem?! A most lezajlott csata (egyezkedés) után elfogadta. :)
 
Utoljára szerkesztve:
Fent