• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!
  • Kedves Vendég,

    Amennyiben hibát szeretnél bejelenteni, kérjük olvasd el előbb az erre vonatkozó leírásunkat, annak érdekében hogy meggyorsítsd a javítás folyamatát!

    Ha belépési problémákba ütköztél, vagy a szerver nem elérhető, kérjük, lépj kapcsolatba velünk!

    Köszöni együttműködésed az Elvenar Csapata!

Továbbítva Bűbájok eltűnnek.

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser992

Vendég
Játékverzió: v1.4.5-(bd416d0) (2016-04-27 9:12)
Játékvilág: Arendyll
Böngésző + verzió: __ Chrome 50.0.2661.94 m
Flash Player verzió: __ 21.0.0.216
Operációs rendszer: __ Windows 10
Képernyőfelbontás: __ 1920x1080
Felhasználónév: VikingEzredes
Nép: Emberek

Reprodukálhatóság: 5/5

Küldetés neve: __ (ha szükséges)

Jelenlegi helyzet:
Mágikus műveltség bűbájt tettem egy harci emlékműre. Majd nem mutatja mennyi pluszt ad, ha az egeret az épületre viszem. Reggel mikor beléptem nem is mutatja, hogy tettem rá bűbájt, az a kis csillogó dolog felette eltűnt. Mikor aktiváltam a bűbájt a játékos társam nem látta én viszont még ige. Ez a bűbáj 2 napig aktív, Kb 9 óra telt el azóta, hogy a harci emlékműre tettem. A raktárban ha a mágikus műveltség fölé viszem a kurzort, akkor hatásra 2 n ír. A bűbájt levonja a raktárban található mennyiségből. (Egy elfekkel játszó társam hívta fel rá a figyelmemet. Nála is ez a helyzet. )


Elvárt helyzet:
__ Hogy kiírja a bonuszt a tooltipben és látható legyen melyik kultúra épületre tettem bűbájt.
__ (mi lenne a hibamentes működés?)

Reprodukálhatósági lépések:
1. __
2. __
3. __
4. __
5. __
 

Csatolmányok

  • bubaj01.jpg
    bubaj01.jpg
    221,4 KB · Megtekintések: 11
  • bubaj02.jpg
    bubaj02.jpg
    108,7 KB · Megtekintések: 11
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser296

Vendég
Ez a hiba nálam is megvan, én 2 magok templomát és 3 szent tűz templomot bűvöltem meg tegnap reggel és egyiken sincs rajta a csillogó kis ködöcske, ha rámegyek akkor sem látszik, hogy bájolva lenne az épület, viszont az össz. kultúránál látható a +25% hatás. Így viszont a látogató és segíteni akaró társak sem tudják, hogy melyik épületre kattintsanak :( De tegnap a műhelyeket is bűvöltem, azoknál volt csillogó ködöcske egész nap, szóval lehet, hogy ez a hiba csak a kulturális épületeket érinti:(
 

Vanek

Veterán
Én tegnap takarítottam olyan tűz templomot, ahol látszott a ködöcske. Viszont mivel nem használom a bűbájt, így infóm nincs, hogy nálam is, a fentihez hasonlóan előjönne-e a hiba.
 

DeletedUser1061

Vendég
sziasztok! nálam is baj van, ma reggel raktam ki a malacokra egy kultúrát, mostanra eltűnt és az összesítésben se látom :(
 

DeletedUser1066

Vendég
Ez a hiba nálam is fenn áll, de én addig láttam a csillogást, amíg segítséget nem kaptam rájuk. Lehet csak aztán tűnt el. Csak feltételezem...Nekem az összesítésben ott van a plusz %.
 

DeletedUser1061

Vendég
változatlanul probléma van a kultúrabűbájjal. A héten is feltettem egyet, eltűnt. Most kiraktam egyet, sem az összesítésben nem látom, sem az épületen. Frissítés után sem.
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent