• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Nincs tervben Bűbáj vásár

tanbaa77

Újonc
Főleg küldetések alkalmából merül föl a sürgő bűbáj beszerzés. Ha meg lehetne tenni, hogy a Varázslók bűbájboltja valóban bolt ként működne, az jelentős segítséget jelentene. Elképzelésem szerint a boltban bármelyik bűbájt meg lehetne vásárolni a Főépület raktárkapacitásának 2%-áért, vagy arannyal, vagy alapanyaggal. Az épület szép és sorba sem kellene állni.
 

Mihaszna

Veterán
Konkrétan milyen bűbájt szeretnél megvásárolni? A Varázsakadémiában kapásból 5 különböző bűbáj van, amit elő lehet állítani. Ha a kisállateledelre gondoltál konkrétan, akkor arra már volt végtelen variáció, és továbbítva is lett a fejlesztő csapat felé. Egyéb - a Varázsakadémiában is előállítható - bűbájokra a Bajnokságokon és a Végtelenség Tornyában is szert lehet tenni. Az utóbbinak nem feltétele a testvériség.
 
Utoljára szerkesztve:

Wiccara

Veterán
Varázsakadémiában is előállítható - bűbájok
Kedves tanbaa77,
amikor valamit kér event / kaland ; az elvileg feladat, ami némi csekély kihívást kíván jelenteni.. már csak az aranytálca hiányzik, hogy nehogy bármi nehézségbe ütközzön mindent azonnal megtenni...
Ha lassúnak tartod a bűbáj termelési idejét, használj gyorsítót. Minden másra ott a mastercard ;)
 

tanbaa77

Újonc
Azt hittem, hogy ha van egy ötletem, , akkor vannak szakemberek aki ezt kidolgozzák. Úgy látom itt is inkább szőnyeg foglalkozni ne kelljen vele.
Uff én beszéltem.
 

Deleted User - 373998

Vendég
Azt hittem, hogy ha van egy ötletem, , akkor vannak szakemberek aki ezt kidolgozzák. Úgy látom itt is inkább szőnyeg foglalkozni ne kelljen vele.
Uff én beszéltem.
Kedves @tanbaa77
Köszönjük szépen az ötleted. Az ötletelés több lépcsős műsor., de már többször is felhívtuk az ötletelő Játékosok tisztelt figyelmét erre. Ha egy játékos feldob egy adott ötletet, annak részletesnek, amennyire lehet kidolgozottnak kell lennie, hogy a többi játékos érdeklődését felkeltse. Majd ha ez már adott, mi szavazásra tudjuk adni, és a szavazás után-ha elérte a megfelelő játékosi érdeklődést- továbbítani is tudjuk. Evvel még az ötlet nem fog megvalósulni. Megy tovább a Fejlesztők asztalára, és ugye....talán.......:) Nem seprünk fontos, érdekes ötleteket a "szőnyeg" alá, mert nincs Elvenarban szőnyeg. Köszönöm megtisztelő figyelmedet.
 

Niraya

Fórum moderátor
Elvenar Csapat
Fórum moderátor
Kedves tanbaa77!

Köszönjük szépen a játékunk fejlesztésével kapcsolatos javaslatot.

Kérlek, mielőtt klaviatúrát ragadnál, tanulmányozd ezt a részt:
Ennek segítségével pontosabb, kidolgozottabb ötletekkel könnyebben meg tudod győzni társaidat az ötlet hasznosságáról.
Fontos, hogy "ötlet" és ne "kívánság " legyen.
A szakemberek a részletes ötletből kiemelhetik a nekik tetsző részt, amennyiben továbbításra kerül hozzájuk.

Sajnáljuk, hogy a jelenlegi ötletet nem tudjuk bevezetni játékunkba, de kérjük ha bármilyen más javaslatotok lenne, osszátok meg velünk, örömmel olvasnánk őket.

További jó játékot kívánok,
Niraya
 
Utoljára szerkesztve:
Fent