• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Továbbítva Bűbáj Csodáknak.

Támogatod az ötlet továbbítását??

  • Támogatom

    Szavazatok: 21 100,0%
  • Nem támogatom

    Szavazatok: 0 0,0%

  • Összes szavazó
    21
  • A szavazás lezárult .
Státusz
Nem lehet hozzászólni.

bere007

Veterán
Abban mondjuk igazad lenne, ha azt mondanád, hogy azért ez az osztagméretesdi nem teljesen kiegyensúlyozott, pláne az opcionálisan választhatók miatt, de azért ez a játék alapeleme, induljunk ki abból, hogy ez a keret és kész.

Ezzel az a gond, hogy ha a kiindulási alap nem helyes, akkor az abból levont következtetés semmit sem ér. Az utolsó korban a kötelező osztagnöveléseket oldottam csak fel, pont emiatt. Előrébb talán 1-2 maradhatott csak ki. És emiatt az arány már változik. Tehát így jobb az arányom, mivel az a kiképzésre nem hat, vagyis a bástya miatt minimálisan, de az elhanyagolható, viszont a védekező seregnél már nagy eltérés lehet.

Na ez így érdekes kérdés - a leírásodból úgy tűnik, hogy szerinted a csoda 30. szintje által biztosított hatás lenne a plafon érték? Azaz ha van +25 % életerő bűbáj, és ott a 30. szintű szentély/monostor +30 % életerőt ad, akkor ez az érték nem lehet magasabb, azaz nem +50 % lenne a plafon?
Mert szerintem ez így fentebb nem merült fel, a játék más részeire is az a jellemző, hogy a különböző források bónuszai összeadódnak.

A csoda+bűbáj lenne a maximum. Jelen esetben 30% csoda + 20% bűbáj, tehát 50%. Ez lenne a plafon érték, amit csoda+áldás megoldással nem lehet túllépni. Akinek a szentélye ad 10%-ot, annak 10+20=30%, a szentélyét fejleszti és ugyan úgy emelkedik és ha kimaxolta, neki is 50% lesz. És erre írtam, hogy egy idő után utoléri azt, aki már régen ott tart.

De ezt továbbgondolva lehet olyan is, hogy bájolva egyszerre felmegy 50%-ra, szinttől függetlenül. És akkor teljes egyenlőség lesz egy ideig. Ha így lenne, akkor a kisebbek nagyon jól járnának, akiknek meg magasabb szinten van, ők meg kevésbé jobban. Csak ha ilyen lenne, akkor ennek tényleg nehezen megszerezhetővé kell lennie, mivel könnyen elértéktelenődnének a csodák, ha minden bokorba ezek lennének. Persze a gyémánt opció lehet, hogy bekerülne ennél is. De itt is ugyan az van, hogy valaki jobban jár, mint a másik. És mivel új tagok szerzése/megtartása ahogy látom fontosabb, mint a régiek megtartása, ezért ez még lehet, hogy jobban tetszene is nekik. Mondjuk ez a megoldás engem nem zavarna, de gyanítom, hogy lenne elég sok felháborodás ha esetleg így lenne.
 

DeletedUser

Vendég
Sziasztok!

Remek ötletnek tartom! Jómagam az ősi csodák megszállottjaként nagyon is tudnék örülni annak, ha mondjuk egy max-os csodámat még megdobná! Jobb lenne mint bármilyen harcokat segítő épület! :) Természetesen a kisebb ősi csodákkal rendelkezőknek is óriási előnyt jelentene, ezzel teljesen egyetértek! :)
Jó lenne, ha megvalósítanák! :)

Üdvözlettel: Szeri :)
 

Vicacica1

Erős harcos
Jó ötlet,támogatom! A csodák szerintem is sokat segítenek egy város életében és ha ezt még fokozni is lehetne valamilyen úton módon mint például az itt javasolt bűbájjal,az még csodálatosabb lenne.Ha megvalósul nagyon sokszor jól fog jönni ebben biztos vagyok.
 

Rikari

Veterán
Fontosak a városokban a csodák és az általuk elérhető hatások. Harcban, termelésben egyaránt nagy előnyt jelenthetnek. Ha ezt még bájolással is lehetne fokozni, azt nagyon tudnám üdvözölni. Az ötletet maximálisan támogatom és remélem találnak rá megoldást. ;)
 

Dizel1

Veterán
Eleinte nem érdekeltek az ősi csodák. Aztán a háttérképek miatt tettem le őket. Most meg már kifejezetten szükség van rájuk a felsőbb szinteken. Szerintem is jó az ötlet.
 

Deleted User - 373998

Vendég
Kedves Játékosok!
A Ötletet kihirdettük szavazásra. Kérünk benneteket, hogy szavazzatok.
Köszönjük az együttműködéseteket.
 

Syntex

Ex-Csapattag
Köszönjük szépen a játékunk fejlesztésével kapcsolatos javaslatot. Az ötlet továbbításra került fejlesztő csapatunk felé.

Amennyiben bármilyen más javaslatotok vagy ötletetek lenne, kérjük osszátok meg velünk, örömmel olvasnánk őket.
 

Erica

Veterán
Köszönöm szépen mindenkinek a pozitív hozzáállását és az Ötlet továbbítását.
Legyen csodálatos Napotok!
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent