• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Kibeszélő Az Elvenar

gilingalang

Veterán
Szép... és megint itt a nagy kérdés. Vajon mi a tervezők célja ezekkel a nagyon sok helyet igénylő új fejezettel??? A meglévő város felét el kell bontani??? Egyszerűen nem értem :( Illetve sejtem... Azért arra kíváncsi lennék, mennyi lehet a tényleges terület amin elférne mindez? Tudja valaki?
Itt meg tudod nézni a lehetséges elrendezéseket: https://elvengems.com/the-elvenar-preview/#layouts
Egyébként a küldetések ezúttal mindenből csak 1-1 épületet kérnek, úgyhogy ha nem sietsz, lehet spórolni a hellyel.
 

gilingalang

Veterán
Hmm, az új faj csodáihoz lehet már elméletileg rúnákat nyerni? 10 láda nem adja, máshonnan sem jött eddig. Lent, a rúnaszilánkok áttekintésében sem látszanak. Pech vagy még nem vezettétek be őket a nyeremények közé?
 

DeletedUser3108

Vendég
Hmm, az új faj csodáihoz lehet már elméletileg rúnákat nyerni? 10 láda nem adja, máshonnan sem jött eddig. Lent, a rúnaszilánkok áttekintésében sem látszanak. Pech vagy még nem vezettétek be őket a nyeremények közé?
Szia,
Én úgy tudom, hogy akkor tudsz majd rúnákat szerezni hozzá, miután kikutattad a szóban forgó csodákat. :)
(régebben mintha lett volna ezzel kapcsolatos kérdés, még az időugrás kapcsán, Erica-tól)
 

SirSmithy

Veterán
Szia,
Én úgy tudom, hogy akkor tudsz majd rúnákat szerezni hozzá, miután kikutattad a szóban forgó csodákat. :)
(régebben mintha lett volna ezzel kapcsolatos kérdés, még az időugrás kapcsán, Erica-tól)
Valójában a bajnokság tesosagi jutalmában lehet olyan runa is, amit nem kutattal meg ki. Szóval egy első fejezetes bajnokizos is kap akármilyen runakat egészen a 15. fejezetig.
 

Hunlau

Tapasztalt építő
Biztosan én vagyok fantáziátlan, de nem értem, hogy az Akadémián miért "Dolgozószobát" meg "Elmélyült tanulást" gyártunk, miközben a nyersanyagoknál "Ötletek" szerepel. A "Tömeges útmutatók"-ról meg nem is beszélve, ami meg a Munkaerő.
Nem volt jobb ötlet?
 

Tekla

Tapasztalt építő
Tény hogy sokkot kaptam a sok érző áru termelésétől, de mikor a piacon szétnéztem még nagyobb sokk ért néhány igen pofátlan ajánlattól ;)
Lehet felhúzni sok érző árus manut, ami időbe telik, a simákat meg betenni a raktárba....újratervezés ezerrel :D

Sziasztok!
Sajnos nem néhány, hanem rengeteg pofátlan, lehúzós ajánlat van a piacon, konkrétan nem lehet az érző árukkal kereskedni!!!! Nagyon ajánlanám a felsővezetés figyelmébe, hogy tekintsenek körbe a piacon és vezessék be, hogy 1 csillagos ajánlatokat ne lehessen kitenni! Sőt, továbbmegyek, keresztajánlatokat se lehessen kitenni!
 

Deleted User - 204368

Vendég
Sziasztok!
Sajnos nem néhány, hanem rengeteg pofátlan, lehúzós ajánlat van a piacon, konkrétan nem lehet az érző árukkal kereskedni!!!! Nagyon ajánlanám a felsővezetés figyelmébe, hogy tekintsenek körbe a piacon és vezessék be, hogy 1 csillagos ajánlatokat ne lehessen kitenni! Sőt, továbbmegyek, keresztajánlatokat se lehessen kitenni!
miért zavar téged ha vki egy csillagos vagy kereszt árút tesz ki? kereslet kínálat törvénye. ő lenne a hülye korrekt árut kitenni ha megveszik drágábban is. ha nem tetszik ne vedd meg.
 

Tekla

Tapasztalt építő
miért zavar téged ha vki egy csillagos vagy kereszt árút tesz ki? kereslet kínálat törvénye. ő lenne a hülye korrekt árut kitenni ha megveszik drágábban is. ha nem tetszik ne vedd meg.

Majd ha össze kell gyűjtened 100.000 érző árut, mindezt úgy, hogy fajtától függően 3 óránként 2800-3600-at termelsz, de a begyűjtött mennyiségből minden éjjel 10% lebomlik, miközben napokig sem venni, sem eladni nem tudsz a piacon abból, ami kellene.... na majd akkor térjünk vissza a hozzászólásodra.
 

Deleted User - 204368

Vendég
Majd ha össze kell gyűjtened 100.000 érző árut, mindezt úgy, hogy fajtától függően 3 óránként 2800-3600-at termelsz, de a begyűjtött mennyiségből minden éjjel 10% lebomlik, miközben napokig sem venni, sem eladni nem tudsz a piacon abból, ami kellene.... na majd akkor térjünk vissza a hozzászólásodra.
ha igaz lenne amit írsz akkor te "korrekt" ajánlataidat megvennék. de ha vkinek szerencséje van és hiány cikke van akkor nyerészkedik rajta. a játék nem az igazságosságról szól. itt is kapitualizmus működik. ha te lennél a másik oldalon és tudnád drágán eladni a holmid akkor te meg boldog lennél.
 

Hunlau

Tapasztalt építő
ha igaz lenne amit írsz akkor te "korrekt" ajánlataidat megvennék. de ha vkinek szerencséje van és hiány cikke van akkor nyerészkedik rajta. a játék nem az igazságosságról szól. itt is kapitualizmus működik. ha te lennél a másik oldalon és tudnád drágán eladni a holmid akkor te meg boldog lennél.
Te most csak kötözködsz, pontosabban "csak elmondod a véleményedet".
De minek?
 

DeletedUser3

Vendég
Mert a fórum erről szól.

Mi is azt látjuk, hogy nagyon sok játékos nem tesz ki ajánlatot, és jön a panasz (nem feltétlenül itt supporton), hogy nem tud cserélni, mert igazságtalan ami kint van. De amint kitesz egy-két ajánlatot, azt elviszik.
Plusz mindenkinek más a felfogása, van aki a keresztszintes ajánlatokat elvből elveti, pedig amúgy nagyonis jól lehet velük járni.
 

Deleted User - 204368

Vendég
Te most csak kötözködsz, pontosabban "csak elmondod a véleményedet".
De minek?
mert amit mond logikátlan. a kereszt árus ajánlatokat értelmetlen lenne kivenni. lehet h sokunknak van egy jól összehangba hozott városa ahol minden terményt arányosan termelünk de sokaknak van h nem így van. ők honnan pótolják hirtelen az adott terményt ha másik Tieres terményekből meg roskadásig van? én is utálom mikor tele van okádva a piac kereszt árukkal de kit érdekel? nem veszem meg szzerencsére feltalálták a szűrőt így nem kell 80 oldalt át nyálaznom az esedleges paic miatt.
az meg h vki "unfair" ajánlatokat tesz ki hát.... erre mit mondjak? levezettem miért pakolnak ki olyan ajánlatot ha nem tetszik neki tegyen ki magának korrekt piacot és fogadjunk az övét fogják megvenni ha szembe kerül egy drágább ajánlattal. azt akarja h a piacot "cenzúrázzák". lenne neki értelme? biztos. mert aki korrekten akar játszani örülne. de aki meg nem az hisztizne. szerencsére a szabad piac egy közép út ahol mindenki tud érvényesülni
 

Natty

Felderítő
A napokban én sem tudtam a szokásosan belépni, próbáld meg a kezdőképernyőn jobbra fenn található
bejelentkezési lehetőségnél belépni.
 
A napokban én sem tudtam a szokásosan belépni, próbáld meg a kezdőképernyőn jobbra fenn található
bejelentkezési lehetőségnél belépni.
A googleba beírom az elvenar szót, mire bedob sok mindent(fórum, építések, stb,) csak épp az elvenar.com-ot nem. Ezért a fórumra kattintok és a fórumon belül jobboldalt felül:játssz az elvenárral. Így tudok számtalanszor csak belépni a játékba.
 
Fent