• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Kibeszélő Az Elvenar

Thobias

Újonc
Igen, valóban, a feladatoknál még nem jutottam el addig (az 50.-nél tartok), egyébként azért tettem raktárba őket, mert elég sokba kerültek, volt sok teleportom, és hátha kellenek még címszóval. :)

Köszönöm a segítséget.
 
Utoljára szerkesztve:

Ferenc99

Erős harcos
Sziasztok a magyaroknál ezt a fajt az Elvenart :) úgy viszem , hogy nem pakolom ki az összes épületet amit csak lehet mert az amcsiknál már kipróbáltam elképesztően szép és időigényes is tehát : felhúztam a portált (tanácsterem) 2 es szintre és leraktam köré 8 db akadémiát 2 es szinten és most jön a "gyorsítótrükk" : leteszek 4 db gyárat amivel megtermelek 5000 építményeket és 5000 terveket majd törlöm a gyárakat és helyére rakok 4db mezőgazdaságot amivel megtermelek 5000 növényeket és 5000 kristálygömböket utánna törlöm a mezőgazdaság épületeket helyükre leteszek 4 db műterem épületet amivel termelek 5000 szobrokat majd 5000 élő festményeket utánna törlöm mind a 4 db műtermet és a 8db akadémiát majd portál profittal befejezem a fajt , sajnos a magyaron nem tudom kirakni mert kevés a helyem :)
Ez csak egy tipp ha valaki gyorsan szeretné végigvinni ezt a fajt :)
 

Ferenc99

Erős harcos
Itt az ígért kép :)
Gyönyörű ez a faj !
A városomba egy kis ideig hagyom ha valaki szeretné mostanában tanulmányozni .
 

Csatolmányok

  • Elvenar 1.jpg
    Elvenar 1.jpg
    347,5 KB · Megtekintések: 49
  • Elvenar 2.jpg
    Elvenar 2.jpg
    390,5 KB · Megtekintések: 48
Fent