• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Kibeszélő Az Eltemetett Város

Én azt mondom, lehet benne valami, ahogy leírtad. :) Bár még mindig az a meglátásom, hogy ha egységesen kínálja fel a promóciós ajánlatokat, nagyobb az esély arra, hogy aki szeretne több +-t szerezni, az jut is valamire, így kisebb az esélye az elégedetlenségnek, hogy "nekem csak ennyit ajánlott fel, míg másnak sokkal többet". De mint mondottam, ez csak az én meglátásom.
És ebben szerintem teljesen igazad is van, de ettől függetlenül mást lehet tapasztalni elég sok helyen sajnos
 

Mihaszna

Veterán
Az elmúlt hónapok és évek tapasztalata alapján azt merem állítani, hogy az Eventeknek ez a 1. olyan játék mechanizmusa, ahol a szerencse és játékos közötti kapcsolat 50-50%-os aránnyal oszlik el. Mielőtt bárki is belevágna az Eventbe, jó ha tudja, hogy mit is szeretne valójában (elérni). Nagydíj (Fejleszthető épület/Szett) vagy pedig csak Napi E. Díjak. Jelen esetben(!) aki a nagydíjra hajt, azt nem fogja érdekleni az útközben "elhagyott" szobrok meg akármik (amikkel a Napi díjakat lehet megnyerni), úgy fogja szórni a kezében lévő eszközöket, mint nagyapa a kártyalapokat a kocsmában. Ellenben, aki inkább a Napi E. Díjak közül szeretne zsákmányolni, ő óvatos módba fog kapcsolni, mert tudja, hogy a nyerési esélyek nem fixek. (a sírkő minden esetben egyet ér, a szobrok és társaik pedig % arányosan vannak beállítva, több jutalom alternatívával)

Most tesztelésképpen az egyik városommal megpróbálok minél több fedett területet felfedni, hogy lássam, mit is rejt valójában a "biztos úgy sincs alatta semmi" logika. Meglepettségemre több sírkő van egy képernyőn belül, mint azt sejtettem volna. (az nem tudom, hogy a tárgyak mindenki esetében ugyan ott helyezkednek e el.) Elég jól haladok ahhoz képest, hogy még van egy csomó feladat. Hozzáteszem, csak a 420-as csomagot vásárolom folyamatosan. Egyenlőre látok esélyt a 10-es szintre.

A másik városommal, ezzel, másként játszok. Itt nem érdekel a nagydíj, ellenben van 2 napi díj, amit szeretnék megszerezni. Ebből, ami az 1. napon volt, sikerült 2-t összeszedni ^^ (siker!). A másik meg majd egy 3X3-as kulis épület lesz, ami arányaiban nézve is elég szép kultúrát ad. Az lesz még a másik, amit szeretnék összekaparni. S itt véget is ér a játékom.

Összességében nézve olyan, hogy Nagydíj + Napi. E. Díj egyszerre, olyan (szerintem) nincsen és nem is lesz. Erre vannak kitalálva a játék kezdetén és közben a Promóciók, + a Gyémánt vásárlási és vásárlással lehetőség.

Mejegyz: Több ilyen térképes feladat kellene, mert itt a stratégián is múlik, hogy ki meddig jut el. ^^
 

Laci0212

Erős harcos
Sziasztok!
Nem szokásom panaszkodni, de ezt a fejlesztők most komolyan gondolták? Megcsináltam 20 feladatot(úgy tudom 79 lesz) és kaptam EGY ereklyét? :eek:...egyesével adja a kőtáblákat!!! szerintetek így mennyi lesz meg? talán 4 db!?...a napi díjra az esélyem 3%!!!! 2018 óta játszom de......inkább nem írom le... szerintetek mi volt az első amikor beléptem a játékba? ......hogy vegyek szamarat jó pénzért! A legutóbbi event sem sikerült a legjobban de ezt többen is jelezték, sőt ígéretet kaptunk, hogy talán lesz erre megoldás....HÁT TESSÉK ..van...!!
Szia
Eltúlozza újabban az Inno az eventeket 2 alkalom biztos.Sajnos úgy tűnik, havidíjas lesz az Elvenar.
 

Calyr

Veterán
Szia
Eltúlozza újabban az Inno az eventeket 2 alkalom biztos.Sajnos úgy tűnik, havidíjas lesz az Elvenar.
Manitu hozzászólása kb. 98 %-os se kép se, hang rálátásról árulkodik.
Ereklye három helyről jöhet. A feladatok teljesítéséből fixen jön 2. Azaz aki minden feladatot megcsinál, annak 2 már tuti megvan.
Ezután a felhasznált izékből a Díjak adnak ereklyét. Itt 280 pontnál jön a következő épület alap - addig nyerhető 7 ereklye. Az egy érdekes kérdés, ki meddig juthat, de szerintem a 220 cucchoz nem kell túl nagy iq, és akkor az már +6 ereklye.
A Ligából pedig ezüst és arany szinten is bejöhet 1.
Maxos épülethez 9 ereklye kell. Azaz szerintem itt a kérdés a szokásos: 8 vagy 9 ereklye jön össze? (a 10-hez szerintem már költeni kell)
Ami már jó régóta így megy...
Tehát akkor most voltaképpen mi is a hiszti oka? :)
 

Laci0212

Erős harcos
Az elmúlt hónapok és évek tapasztalata alapján azt merem állítani, hogy az Eventeknek ez a 1. olyan játék mechanizmusa, ahol a szerencse és játékos közötti kapcsolat 50-50%-os aránnyal oszlik el. Mielőtt bárki is belevágna az Eventbe, jó ha tudja, hogy mit is szeretne valójában (elérni). Nagydíj (Fejleszthető épület/Szett) vagy pedig csak Napi E. Díjak. Jelen esetben(!) aki a nagydíjra hajt, azt nem fogja érdekleni az útközben "elhagyott" szobrok meg akármik (amikkel a Napi díjakat lehet megnyerni), úgy fogja szórni a kezében lévő eszközöket, mint nagyapa a kártyalapokat a kocsmában. Ellenben, aki inkább a Napi E. Díjak közül szeretne zsákmányolni, ő óvatos módba fog kapcsolni, mert tudja, hogy a nyerési esélyek nem fixek. (a sírkő minden esetben egyet ér, a szobrok és társaik pedig % arányosan vannak beállítva, több jutalom alternatívával)

Most tesztelésképpen az egyik városommal megpróbálok minél több fedett területet felfedni, hogy lássam, mit is rejt valójában a "biztos úgy sincs alatta semmi" logika. Meglepettségemre több sírkő van egy képernyőn belül, mint azt sejtettem volna. (az nem tudom, hogy a tárgyak mindenki esetében ugyan ott helyezkednek e el.) Elég jól haladok ahhoz képest, hogy még van egy csomó feladat. Hozzáteszem, csak a 420-as csomagot vásárolom folyamatosan. Egyenlőre látok esélyt a 10-es szintre.

A másik városommal, ezzel, másként játszok. Itt nem érdekel a nagydíj, ellenben van 2 napi díj, amit szeretnék megszerezni. Ebből, ami az 1. napon volt, sikerült 2-t összeszedni ^^ (siker!). A másik meg majd egy 3X3-as kulis épület lesz, ami arányaiban nézve is elég szép kultúrát ad. Az lesz még a másik, amit szeretnék összekaparni. S itt véget is ér a játékom.

Összességében nézve olyan, hogy Nagydíj + Napi. E. Díj egyszerre, olyan (szerintem) nincsen és nem is lesz. Erre vannak kitalálva a játék kezdetén és közben a Promóciók, + a Gyémánt vásárlási és vásárlással lehetőség.

Mejegyz: Több ilyen térképes feladat kellene, mert itt a stratégián is múlik, hogy ki meddig jut el. ^^
Szia
Igazad van, nem ugyanazt a cuccot adja,próbáltam többször.Viszont a véleményem az ,hogy erősebben bevétel orientáltá tette az Inno az eventeket, és ez sokaknak nem tetszik, nekem sem.
 
Szia
Eltúlozza újabban az Inno az eventeket 2 alkalom biztos.Sajnos úgy tűnik, havidíjas lesz az Elvenar.
ok.. nem ide vág.. de itt olvastam..előszőr... honnan van a forrás a havidíjas hírről?? mert ha ezt meglépi az inno..akkor jópáran leteszik a játékot.. szerintem.. . :(
 

Erica

Veterán
ok.. nem ide vág.. de itt olvastam..előszőr... honnan van a forrás a havidíjas hírről?? mert ha ezt meglépi az inno..akkor jópáran leteszik a játékot.. szerintem.. . :(
Erről egy vicc jutott eszembe: -nyuszika az erdőbe ördögöt rajzol (ördögöt fest) a falra, eközben a nagy medve megpillantja....de nyuszika, szól a medve- szarva van??.-mire a nyuszika- ááá dehogy, rajzolva!
 

Ferenc99

Erős harcos
Sokszor kell leokézni , hogy nagyszerű , nem lehetne esetleg ezt kihagyni ?
Amúgy elég jó az épület időgyorsító ad ez azért elegáns egy kezdőnek :)
 

Dallas1975

Felderítő
Ma lett 10. Szintű az épületem, költés nélkül. Ésszel kell ásni
Én 9-re hoztam ki ( egyéb nyeremény is) mert ezüstből nem esek ki ( szerintem) akkor meg 10 ,de a kalandnál ha minden igaz ? 2 ilyet is lehet választva nyerni-kapni ,én amit térképen már "láttam" kiváltottam nem hagyunk hátra ha már látjuk alapon (eddig az összes ködös eventnél is igy csináltam ),talán csak a boszorkány lett anno 9 ,hát vártam rá a toronyba :) és igy 9 , szó ez tényleg nem olyan nehéz mint az 5 darabos szett .
 

Laci0212

Erős harcos
ok.. nem ide vág.. de itt olvastam..előszőr... honnan van a forrás a havidíjas hírről?? mert ha ezt meglépi az inno..akkor jópáran leteszik a játékot.. szerintem.. . :(
Ne haragudj,félreértettél.Élcnek szántam,mert ha nincs szerencséd, akkor bizony gyémánt kell a 10.szintnek.Így is jártam,1000 gyémántba került az utolsó ereklye.Viszont felrakom,mert majdnem annyi orkot ad,mint 2 fegyvertár.
Másik várossal gyémánt nélkül ezüst liga,karcsú az utolsó ereklyéhez.
Bocs az iróniáért!
 

Laci0212

Erős harcos
Ne haragudj,félreértettél.Élcnek szántam,mert ha nincs szerencséd, akkor bizony gyémánt kell a 10.szintnek.Így is jártam,1000 gyémántba került az utolsó ereklye.Viszont felrakom,mert majdnem annyi orkot ad,mint 2 fegyvertár.
Másik várossal gyémánt nélkül ezüst liga,karcsú az utolsó ereklyéhez.
Bocs az iróniáért!
Sajnálom, hülyeséget írtam!
Az este nem számoltam bele a ma megkapott ligajutalmat.Ezek szerint feleslegesen kidobtam 1000 gyémántot.Valahogy elszámoltam,pedig ez ritkán fordul elő, így még plusz is van...
 

Dallas1975

Felderítő
Hát mégis csak kiestem az ezüstből , este még megvolt ,reggelre elpárolgott az előny ,de ha kaland ezt ad akkor nem lesz sokáig 9-es :) vagyis akkor csak megérte mindent elvinni amit már láttam a térképen ,még akkor is ha az épületből esetleg töredék lesz.
 

Deathfolk

Veterán
Én mind a 2 városommal arany ligába végeztem, és 11db ereklye lett mind a 2be. Gyémántot nem költöttem rá! De a nagy városomba le se fogom tenni az épületet mert számomra felesleges, a 3db fél órás gyorsító az magas szinten semmi, 5-700 óra gyorsítót használok el kb 2-3 hetente egység gyártásra, ezekből a fél órásokból 3 hét alatt össze gyűlne 31 óra :D A hely nekem ennél többet ér... orkokból pedig jelenleg több mint 3 millióm van így az se kell.
A kicsi városomba viszont orkok helyett még selymet ad, ami ott még talán jól jöhet így le fogom majd tenni, csak át kell építeni a várost. De igazából ott se nagyon érdekel. Amúgy jellemző hogy ilyenkor végzek arany ligába mikor nem érdekel a nyeremény :D Bezzeg a varázslók zarándoklatánál kellett volna és ott csak bronz lettem :(

A kaland ha minden igaz akkor 2db ereklyét fog adni, választható módon a mostani vagy az előző event ereklyéből, így akiknek nem lett meg ott még megszerezhetik.
 
Erről egy vicc jutott eszembe: -nyuszika az erdőbe ördögöt rajzol (ördögöt fest) a falra, eközben a nagy medve megpillantja....de nyuszika, szól a medve- szarva van??.-mire a nyuszika- ááá dehogy, rajzolva!
.. :( ha picit több időm lesz...megkeresem az eredeti post-ot.. . :( sajna tényleg olvastasm.. ...
jah..megvan.-..március 9.. .:( picit feljebb..
 
Fent