• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Az épületben...

Vanek

Veterán
Szerintem egész jó kis írások születtek. Gratulálok minden indulónak. ;)

Ami kritikai jellegű gondolat lenne: több írásnál is azt éreztem, hogy korrektül vezetik fel a történetet; de aztán a végénél meg egy hirtelen gyors vágással lesz vége (vagyis mintha nem lenne vége, vagy mintha csak össze lett volna csapva). Erre érdemes figyelni. ;)
Illetve ami nálam alapvetően kiesett az elsők közül, az nem a stílus, vagy a mondanivaló, vagy az összegzés (mert ezek alapján benne lett volna akár a dobogón is) - hanem a névtelenségét feloldó illető (úgyis tudja mindenki, hogy kire gondolok :) ).
 

DeletedUser3

Vendég
Itt mondhatjátok el véleményeteket az "Az épületben..." játékunkról.

@Vanek visszajelzése miatt hoztam létre a témát, de a jövőben minden játéknál így teszünk majd :D
 

DeletedUser

Vendég
Hálás köszönetem a helyezésért és egyben gratulálok a többi résztvevőnek a sok jó történetért!
A történet logikáját folytatva: a helyezést Enar különleges kegyének tudom be és ennek megfelelően a díjat Eren Durdinath népe természetesen Enar szentélyének felépítésére fordítja :D
Vanek: ennek a hirtelen lezárásnak a legtöbb esetben valószínűleg főként a terjedelmi korlát volt az oka. A korrekt felvezetésre ugyebár feltétlenül szükség volt, viszont ez nagyjából elvitte a kért terjedelem (lehetőség szerint 1 gépelt oldal) kb. 80%-át, a maradék 20% maradt csak a lezárásra.
 

DeletedUser104

Vendég
Jó volt mind szerintem, gratulálok az íróknak az ötletes sztorikért, és a nyerteseknek a díjaikhoz. Mikor végig olvastam mindent akkor az egyik történetnél azt éreztem erre biztos nem fogok szavazni, a végén még is arra szavaztam ;) :)
 

DeletedUser7

Vendég
Természetesen ha egy újabb történetíró verseny lesz, átgondoljuk ezeket a problémákat. A történet hosszát azért maximalizáltuk, hogy az elolvasásuk miatt ne kelljen hetekig várni az eredményre. Nekem olyan érzésem van hogyha meghirdetnénk egy regényíró versenyt arra is érkezne egy-két megoldás, de nem szoktam gyorsan haladni a könyvekkel :D Egy másik (apró) probléma a feladat kiírásának betartatása, de ha tudunk ezt is megpróbáljuk legközelebb orvosolni.
 
Fent