• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!
  • Kedves Vendég,

    Amennyiben hibát szeretnél bejelenteni, kérjük olvasd el előbb az erre vonatkozó leírásunkat, annak érdekében hogy meggyorsítsd a javítás folyamatát!

    Ha belépési problémákba ütköztél, vagy a szerver nem elérhető, kérjük, lépj kapcsolatba velünk!

    Köszöni együttműködésed az Elvenar Csapata!

Nem hiba arany begyűjése

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser60

Vendég
ha az épületekből vagy a küldikből szeded be az aranyat , és betelik a raktár nem engedi tovább ,a küldiknél rákérdez
viszont ha pacsit kapsz a főépületre és több pénz gyűlik össze mint amennyi a raktárba beférne, simán eltünteti a felesleget , figyelmeztetés nélkül .azaz megtelik a raktárad, és a többit pénzt nem veszi figyelembe
már kétszer jártam igy , azota megnézem mekkora összeg van a raktáramban és csak akkor gyűjtem be ha befér még
 

Vanek

Veterán
Elvileg ha túl sok aranyat begyűjtesz, ami nem fér a raktárba, akkor a felesleget 'visszarakják' az adott épületbe (és az épület felett megjelenik a fekete arany jelzése).
Nálam például legalábbis már volt olyan (nem is egyszer), hogy begyűjtöttem egyszerre minden épületet (mert nem szoktam egyesével); és a végén jelezte, hogy nem minden fért a raktárba, és az épületek egy része felett megjelent a 'be nem gyűjtött, és be nem gyűjthető' sárga helyett fekete arany ikon (vagyis visszakerült a 'felesleg', és a pénz leapasztása után be is lehet gyűjteni).
 

DeletedUser60

Vendég
a főépületben begyüjtött arany felesleg elveszik
 

DeletedUser3

Vendég
Ezt tapasztalja még valaki?
Több alkalommal teszteltem, de a be nem gyűjtött arany visszakerül (legkésőbb egy oldalfrissítés után) az épületbe.
 

DeletedUser

Vendég
Kedves Hoshi!

Igen, én is tapasztaltam már egyszer, hogy ha valaki a főépületbe adományoz, és aztán úgy kattintok rá hogy az arany raktár tele van, a többlet elvész. Pont ezért figyelem azóta, hogy tele kincstárnál még véletlenül se gyüjtsem be a főépületből az aranyat.
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent