• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Visszautasítva Android: „Néhány Termelés elkészült.” értesítéshez javaslat

Támogatod az ötlet továbbítását?


  • Összes szavazó
    9
  • A szavazás lezárult .

MesterAlma13

Erős harcos
Úgy vettem észre, hogy a „Néhány Termelés elkészült.” Androidos értesítés tartalmazza azokat a termeléseket is, amik nem fejezőtek be, de átlépték a korai begyűjtés szakaszát.


Szerintem ez így nem jó, és az üzenet sem fedi a valóságot, hisz NEM KÉSZÜLT EL TEJESEN, csak éppen annyi, amennyi a korai begyűjtéshez elegendő. Szerintem erre az információra az esetek 0.1%-ában van szüksége az embernek, viszont ha tényleg a termelések TELJES elkészültét fedné ez az értesítés, akkor annak jóval több értelme és haszna is lenne, hisz akkor valamit be kell gyűjteni, és a nem „automatikusan termelő” épületeknél el kell indítani a termelést.
 

Niraya

Fórum moderátor
Elvenar Csapat
Fórum moderátor
Köszönjük szépen a játékunk fejlesztésével kapcsolatos javaslatot.

A jelenlegi ötletet szavazásra bocsájtottuk, annak érdekében, hogy megtudjuk mit gondoltok róla. Kérünk benneteket, hogy szavazzatok!

Köszönjük együttműködésetek!
 

Wiccara

Veterán
az esetek 0.1%-ában van szüksége az embernek,
Szia,

a korai begyűjtés jobb, mint teljesen bevárni a termelés végét, ezért ez így hasznosabb, mint a kákacsomó-kereséssel olyan irányba tolni a fejlesztőket, aminek nincs értelme. Csak, hogy értsd, mert talán még nem jársz pl az isteni magoknál: ott van korai begyűjtési bónuszként plusz mennyiség, ezért különösen ajánlott a mielőbb beszedése. Ez a funkció tehát így a hasznos!
 

Erica

Veterán
hogy mi is lássuk értelmét, ha már nem változik?
Szia
Mivel @Wiccara tökéletesen megfogalmazta már, felesleges nekem is újra ezt leírnom. Minden kor más, te is máshol jársz, mi is, ezért vannak olykor olyan dolgok amibe Te nem látsz bele még. Lehet neked ez jó lenne, de a nagy városoknak már nem.
Szép napot kívánok neked!!
 
Utoljára szerkesztve:

Deathfolk

Veterán
sziasztok, látom le lett fújva az ötlet, aki ellene szavaz, az miért tette ha szabad kérdeznem?

Előttem már leírták, én is csak ezt tudom ismételni, később az isteni mag nagyon fontos lesz, és nehezen lassan is termelhető, de jár hozzá korai begyűjtési bónusz, aki még nem tart itt és jobban megérthető legyen itt az én esetem, (Ezek mindenkinél más számok a tartományok, főépület és ősi csodáktól függően) Én ha ott hagynám 1 napig és beszedem akkor kapnék 16 542 magot, ha pedig 3 óránként beszedem korai begyűjtésnél akkor a + bónusz miatt 1 nap alatt kapok 47 ezret :) nagyon nem mindegy, pláne hogy most is 1 fegyvertár fejlesztéséhez várom hogy meglegyen a 63 ezer...
Szóval arra kell törekedni hogy amint elérte a korai begyűjtést, be legyen szedve.
 

Niraya

Fórum moderátor
Elvenar Csapat
Fórum moderátor
Köszönjük szépen a játékunk fejlesztésével kapcsolatos javaslatot.

Sajnos az ötletet nem tudjuk továbbítani mivel nem érte el a szükséges támogatottságot a közösség részéről.

Sajnáljuk, hogy a jelenlegi ötletet nem tudjuk továbbítani, de kérjük ha bármilyen más javaslatotok lenne, osszátok meg velünk, örömmel olvasnánk őket.
 

MesterAlma13

Erős harcos
@Erica @Wiccara @Deathfolk @Niraya - Köszönöm a válaszokat! Értem a ti nézőpontotokat, viszont akkor majd fogok egy új javaslatot nyitni, hogy lehessen kérni legyen e értesítés a korai begyűjéről, vagy csak akkor, amikor legalább egy termelés ténylegesen elkészült - mert ez a funkció az elejétől fogva így működik, de csak atz általatok említett magoknál van értelme.
 

DavidofBerg

Felderítő
@Erica @Wiccara @Deathfolk @Niraya - Köszönöm a válaszokat! Értem a ti nézőpontotokat, viszont akkor majd fogok egy új javaslatot nyitni, hogy lehessen kérni legyen e értesítés a korai begyűjéről, vagy csak akkor, amikor legalább egy termelés ténylegesen elkészült - mert ez a funkció az elejétől fogva így működik, de csak atz általatok említett magoknál van értelme.

Bocsi, h csak most válaszolok, nem sokszor vagyok fent a fórumon.
Én most az erdei elfeknél vagyok. Vannak olyan épületeim -és itt főleg a mannát termelőkre gondolok-, amik pl. 12 óránként be lehet gyűjteni, de ha nem gyűjtöd be, akkor tovább termelnek. Viszont általában +4 óráig, utána leállnak. Ha nem gyűjtöm be őket ekkor (12 óránként), akkor borul a rendszer, ami alapján termelek. A lényeg: mivel a manna bomlik, ezért nem csak termelésben veszítek, hanem összességében is.

Viszont a te javaslatodat is értem, és jó látni, h kompromisszumokat igyekszel kötni.

További jó játékot!
 
Fent