• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Visszautasítva Alapanyagok küldese

Laci0212

Erős harcos
Jó lenne ha testvériségen beül tudnánk küldeni a raktárban tárolt árukrol..
Szia!
Na abból lenne csak keveredés, és botrány!Egyszerre mindkettő.
A tesóságon belül több korban játszanak általában.Van aki még csak álmodozik arról az épületről,ami esetleg neked a raktáradban lebontásra vár.
Feszültséget és frusztrációt,vitákat válthatna ki egyesekből, ha tudnák mi az amit te "nem becsülsz meg", és miért neki adtad, és nem nekem...
Soha nem támogatnám az ötletet.Csapatromboló hatása lenne szerintem.
 

unseen

Veterán
Szia!
Na abból lenne csak keveredés, és botrány!Egyszerre mindkettő.
A tesóságon belül több korban játszanak általában.Van aki még csak álmodozik arról az épületről,ami esetleg neked a raktáradban lebontásra vár.

Áruról van szó, nem épületről, de ettől függetlenül igazad van. Ott a piac, tessék kereskedni. Most már látni, hogy ki, mikor online, le kell egyeztetni a cserét a tesóval. A termelt áruk elosztása miatt simán előfordul, hogy adott testvériségen belül valamiből hiány van, mert az 5-10-20 tesóból, csak 2 db termel egy bizonyos árut (acél) a többi meg nem. Itt már meg is borul a dolog, ráadásul a piac nagyobb merítést/lehetőséget ad. Nem látom értelmét a piac szűkítésének, nem támogatom.
 

Mihaszna

Veterán
Jó lenne ha testvériségen beül tudnánk küldeni a raktárban tárolt árukrol..

- Erre a problémára van egy megoldás (és ha minden igaz, akkor a kezdet kezdetétől létezik), amit úgy hívnak: Kereskedő.
- Ha csak nincs valaki veled egy súlycsoportban, akkor a Vendégfajok nyersanyagaival nem igazán fogsz tudni mit kezdeni. (én szívesen adnék neked mondjuk.. 10.000 Ötvözetgombát, de szerintem egy jó ideig (kb. bő másfél évig) csak porosodna a raktáradban..)
- Ha az alapvető anyagokra gondolsz mint például Arany, Alapanyag, akkor azt te is megtudod termelni.
- S végül, de nem utolsó sorban, Laca érve is helytálló.

(Nem tudom támogatni, sajnálom)

PS: Ha feldobsz egy saját ötletet, azzal alapból támogatod, nem kell magad szponzorálnod. ;)
 

Erica

Veterán
Sziasztok.
Mivel fentebb leírták, hogy miért is NEM szabad támogatni.
ui: egy ötlet legyen kidolgozott, minden korban egyaránt hasznosítható, logikus. Na ez itt egyik kritériumnak sem felel meg.
Saját ötletet pedig nem támogatunk.
 

Niraya

Fórum moderátor
Elvenar Csapat
Fórum moderátor
Köszönjük szépen a játékunk fejlesztésével kapcsolatos javaslatot.
Sajnos az ötletet nem tudjuk továbbítani, mivel teljesen megváltoztatná a jelenlegi játékmechanikákat.
Sajnáljuk, hogy a jelenlegi ötletet nem tudjuk továbbítani, de kérjük ha bármilyen más javaslatotok lenne, osszátok meg velünk, örömmel olvasnánk őket.
 

vik76

Újonc
Áruról van szó, nem épületről, de ettől függetlenül igazad van. Ott a piac, tessék kereskedni. Most már látni, hogy ki, mikor online, le kell egyeztetni a cserét a tesóval. A termelt áruk elosztása miatt simán előfordul, hogy adott testvériségen belül valamiből hiány van, mert az 5-10-20 tesóból, csak 2 db termel egy bizonyos árut (acél) a többi meg nem. Itt már meg is borul a dolog, ráadásul a piac nagyobb merítést/lehetőséget ad. Nem látom értelmét a piac szűkítésének, nem támogatom.
Hogyan látom,hogy ki van fent a testvériségböl?
 

unseen

Veterán
Hogyan látom,hogy ki van fent a testvériségböl?
2 mód is van rá (chat ablakba beírod "/who")
Illetve most már a Testvériségi ikonra (pajzs alakú ikon) kattintva a Tagok mezőben mindenki neve mellett van egy kis pötty. Szürke offline, zöld online.
Online.JPG who.JPG
 

Laci0212

Erős harcos
Áruról van szó, nem épületről, de ettől függetlenül igazad van. Ott a piac, tessék kereskedni. Most már látni, hogy ki, mikor online, le kell egyeztetni a cserét a tesóval. A termelt áruk elosztása miatt simán előfordul, hogy adott testvériségen belül valamiből hiány van, mert az 5-10-20 tesóból, csak 2 db termel egy bizonyos árut (acél) a többi meg nem. Itt már meg is borul a dolog, ráadásul a piac nagyobb merítést/lehetőséget ad. Nem látom értelmét a piac szűkítésének, nem támogatom.
Szia
Láttam, hogy árukról...csak a ... miatt továbbfűztem amit nem akart,vagy mert kiírni.
 

Deathfolk

Veterán
Igazából árút most is lehet ingyen adni a testvérnek, igaz 2körben de megoldható mivel a piac 1:8-as arányba enged kitenni ajánlatokat, vagyis pl ha valakinek nagyon sok van valamiből és másnak meg pont az kéne akkor akinek kell annak kell kitennie a kérést, pl kéne neki 80 ezer fa és van 1 csapattársa akinek rengeteg fája van és akár ingyen is adna neki de ugye nem lehet, akkor ezt megbeszélik chaten és akinek kell az kiteszi a kérést valami olyan árúval amilye azért van pl acél, pl10 ezret és kér érte 80 ezer fát, ezt elviszi az a társa akinek sok van és adna neki, aztán a kérő újra kitesz 1 ajánlatot a kapott 80ezer fából 10 ezret és vissza kéri érte a 10 ezer acélt ezt is elviszi a társa és így vissza adják egymásnak az előző művelethez szükséges acélt, és a játékos társnál lesz ingyen 70 ezer fa úgy hogy nem adott érte semmit:) De ha az acélt nem is cserélik vissza akkor is 1:8 as arányba bőven jó. Bár én még nem hallottam olyanról hogy ekkora arányba segítette volna valaki a társát de kivitelezhető.
Én annak örülnék ha a Manna, Mag, és Unurium bekerülne a piacra ahogy pl az érző árukkal is lehet kereskedi úgy ezekkel is lehetne egymás közt, kitalálnának közéjük valami arányt mint a sima áruk között aztán kész.
 
Fent