• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!
  • Kedves Vendég,

    Amennyiben hibát szeretnél bejelenteni, kérjük olvasd el előbb az erre vonatkozó leírásunkat, annak érdekében hogy meggyorsítsd a javítás folyamatát!

    Ha belépési problémákba ütköztél, vagy a szerver nem elérhető, kérjük, lépj kapcsolatba velünk!

    Köszöni együttműködésed az Elvenar Csapata!

Alapanyag egy része begyűjtéskor eltűnik.

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

Lupuj

Erős harcos
Szia Hoshi!

Ma délután - 15:13-kor - vettem észre ezt a kellemetlen hibát.
Az alapanyagok begyűjtésekor hiába írja ki - az épület szerint is - a megjelenített értéket, NEM annyit ír jóvá.
Csatolok néhány képet az eseményről.

Tehát ... van 7308 Alapanyagom
Screenshot_1.png

a Műhely 1 órás termelése - egy másik, ugyan ilyen szintű Műhelyben megnézve (és utólag nézve EBBEN IS) - 9135 Alapanyag
Screenshot_2.png

begyűjtöttem a kijelzett 9135 Alapanyagot
Screenshot_3.png

érdekes módon CSAK 14.6k lett a 16443 Alapanyag helyett !!!
Screenshot_4.png

Hogy is van ez számolva ???

És ki tudja, csak a mai nap folyamán ... hányszor lettem "lehúzva" úgy, hogy nem vettem észre ?!

Ja, és ha már hiba .... jó lenne végre NORMÁLISAN kiírni a meglévő alapanyag és termék mennyiségeket, mert - telefonról játszva - nagyon nem mindegy, hogy 12010 vagy 12910, amikor 12k-t ír ki. (a képen 7.3k = 7308 van, ami lehetne éppen 7398 is)
Sajnos sokszor szívtam már ennek a primitív kiírási módnak a használata miatt.
Miért olyan nagy gond ez, amikor a program TUDJA ezeket a PONTOS értékeket, csak kellene egy értelmes programozó, aki használná is ezeket, a teljesen FÖLÖSLEGES rövidítgetés helyett, hiszen hely az van bőven.

Köszönöm a figyelmet!
 

DeletedUser3513

Vendég
én egy ezres elválasztót tudnék nagyon értékelni

Sajnos felugró ablakról nem tudok képet készíteni, de 10 millás mennyiségek felett bizony kifolyik a szemem mire végignézegetem, hogy miből mennyim van.
 

Deleted User - 204368

Vendég
Szia Hoshi!



Ja, és ha már hiba .... jó lenne végre NORMÁLISAN kiírni a meglévő alapanyag és termék mennyiségeket, mert - telefonról játszva - nagyon nem mindegy, hogy 12010 vagy 12910, amikor 12k-t ír ki. (a képen 7.3k = 7308 van, ami lehetne éppen 7398 is)
Sajnos sokszor szívtam már ennek a primitív kiírási módnak a használata miatt.
Miért olyan nagy gond ez, amikor a program TUDJA ezeket a PONTOS értékeket, csak kellene egy értelmes programozó, aki használná is ezeket, a teljesen FÖLÖSLEGES rövidítgetés helyett, hiszen hely az van bőven.

Köszönöm a figyelmet!
kifejtenéd h miért zavar az téged h +-1k a határ és a hely hiány miatt inkább rövidíti a játék a kiírást? miben befolyásol ez téged?
 

DeletedUser3

Vendég
A pontatlan számolást továbbítom.

A rövidített kiírást nem - kisebb mobilképernyőn gazdálkodni kell a kiírással, egyszerűen nem fér ki ugyanaz az információ egy 4,5"-os és egy 10"-os képernyőre.
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent