• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Aktívan piacozó testvériséget keresek

Evolet7

Újonc
Sziasztok!

Pár napja áthelyezésre került a városom egy, a rendszer szerint "jobb helyre", ami sajnos sokkal rosszabb, mint ahol voltam, és ügye visszafele menni már nem lehet. Gyakorlatilag 2 felár nélküli szomszédom van, a többiek meg 0-1 csillagos ajánlatokat tesznek ki. :( Jelenlegi szomszédaim mellett nem fogok tudni rendesen fejlődni.
Márvány-drágakő-elixír bónuszos vagyok.
Amire igazán szükségem lenne az fa-acél-selyem.
Olyan testvériséghez csatlakoznék, akik rendelkeznek ilyen termelő tagokkal :)
Szívesebben csatlakoznék fejlettebb csapathoz, ahol mehet az 500-1000 nagyságrendű csere is.

Szép estét :)
Evolet7
 
Szia Evolet7!

Nézz be hozzánk, ha tetszik, dobj egy üzit és megbeszéljük! :) A piacolás nem probléma, sőt! :) Várunk sok szeretettel! :)
Neked is szépet!
Georgina :)

Sziasztok!

Pár napja áthelyezésre került a városom egy, a rendszer szerint "jobb helyre", ami sajnos sokkal rosszabb, mint ahol voltam, és ügye visszafele menni már nem lehet. Gyakorlatilag 2 felár nélküli szomszédom van, a többiek meg 0-1 csillagos ajánlatokat tesznek ki. :( Jelenlegi szomszédaim mellett nem fogok tudni rendesen fejlődni.
Márvány-drágakő-elixír bónuszos vagyok.
Amire igazán szükségem lenne az fa-acél-selyem.
Olyan testvériséghez csatlakoznék, akik rendelkeznek ilyen termelő tagokkal :)
Szívesebben csatlakoznék fejlettebb csapathoz, ahol mehet az 500-1000 nagyságrendű csere is.

Szép estét :)
Evolet7
 
Fent