• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!
  • Kedves Vendég,

    Amennyiben hibát szeretnél bejelenteni, kérjük olvasd el előbb az erre vonatkozó leírásunkat, annak érdekében hogy meggyorsítsd a javítás folyamatát!

    Ha belépési problémákba ütköztél, vagy a szerver nem elérhető, kérjük, lépj kapcsolatba velünk!

    Köszöni együttműködésed az Elvenar Csapata!

Support Akadozó játék

Sziasztok!
Az utóbbi hetekben azt tapasztalom, hogy miután belépek a játékba elkezd akadozni a játék. 1-2 percig tart, de másodpercekre lefagy, nem lehet sem begyűjteni az árukat, sem semmi mást csinálni. A testvériségünkből már többen is jelezték, hogy náluk is ilyen a játék. Régebben (pár éve játszom már) sohasem tapasztaltam ilyet, csak pár hete észleltem ezt a hibát. Mi okozhatja?
 

Deleted User - 848869411

Vendég
Kedves AnVi 7569!
Köszönjük jelzésedet. Megkérnélek szépen a supportnak írjál, ott jobban tudnak segíteni.
A másik variáció, hogy újra telepíted a böngésződet , elképzelhető avval jobb lesz , de ha nem élsz evvel a lehetőséggel azt is megértjük.
Üdvözlettel
 
Köszönöm a választ. Nem hiszem, hogy a böngészővel lenne baj, mert mindig ezzel a böngészővel játszom és eddig sosem tapasztaltam ezt. Valamint a testvériségünk több tagja is jelezte ezt a hibát és nem mindenki ugyanazt a böngészőt használja, mint én.
 

Deleted User - 848869411

Vendég
Kedves AnVi 7569
Ebben az esetben írj/írjatok a supportnak ott jobban tudnak segíteni.
Üdvözlettel
 

bere007

Veterán
HTML5-re való váltáskor nekem is ugyan azok a tünetek voltak, amiket írsz. Visszaváltottam flashre és azóta megint jól megy. Ha váltottatok, akkor váltsatok vissza és szerintem működni fog. Jövőre meg ha ne adj Isten, már csak a HTML5 fog menni és ilyen lesz mindenkinek, akkor a pc-sek zöme lelép, mert kibírhatatlan, idegesítő és kínlódás volt az aratás és termelés is. Bele se merek gondolni, ha még erre rá van indítva a bajnoki-kaland kombó....
 

DeletedUser

Vendég
HTML5-re való váltáskor nekem is ugyan azok a tünetek voltak, amiket írsz. Visszaváltottam flashre és azóta megint jól megy. Ha váltottatok, akkor váltsatok vissza és szerintem működni fog. Jövőre meg ha ne adj Isten, már csak a HTML5 fog menni és ilyen lesz mindenkinek, akkor a pc-sek zöme lelép, mert kibírhatatlan, idegesítő és kínlódás volt az aratás és termelés is. Bele se merek gondolni, ha még erre rá van indítva a bajnoki-kaland kombó....
Nekem van egy olyanom hogy ASUS Giftbox. Azon belül találtam egy win flash-t. Tehát vissza lehet váltani. Érdemes szerintetek ? Nekem eddig semmi bajom nem volt a HTML 5-el viszont a tatományi csatáknál rendesen lefagyott a gép. Mobilról semmi gond nem volt. De azon nincs manuál csata. Van arany középút ?
 
Fent