• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Továbbítva Ajándék láda

Támogatod a javaslatot?

  • Támogatom

    Szavazatok: 24 92,3%
  • Nem támogatom

    Szavazatok: 2 7,7%

  • Összes szavazó
    26
  • A szavazás lezárult .
Státusz
Nem lehet hozzászólni.

Samas

Mentor
Szomszédi segítségnyújtáskor (pacsi) 3 ajándék ládát kapok fixen.
Lehetne viszont a város fejlettségével szomszédok és tesók aktivitásával arányosságban több láda.
Mondjuk marad a fix 3, és azután pl kb minden 5. pacsi után még egy. ( Vagy minden 10. után kettő. :D )

Azt persze meg kell hagyni, fejlettebb városnak szomszédja is több van.
 

Xthor

Tag
A holdbrumi ezek utan eleg nepszeru lenne ha ez bejonne, en meg a sok aranybanya kozepen elegge vakargatnam a fejem bubjat. :)
Az is teny, h elosegitene pacsizasi kedvet, megszunnenek a konfliktusok a szomszedok kozott, mindenki alig varna h pacsit adhasson :D, duskalnank a isteni magban, a tpben, a nyersiben.
Sajnos pont ezert erzem ugy, h a fejlesztoknek ez nem tetszene...
Erre a 3 ladara sok mindent raepitettek es ha novelnek ily modon a lada darab szamat felborithatnak az egyensulyt...
:(
 
Utoljára szerkesztve:

Samas

Mentor
Én támogatom ennek a régi jó verziónak a visszahozatalát. De ha mégsem ez lesz, legalább legyen minden x-edik után egy plusz láda. Mert gyakran csak kötelességből megy a pacsi. És bizonyára sokan vannak akik csak akkor szomszédolnak, ha meg vannak szorulva :arany: vagy :alapanyag: ból.

A hőn áhított és sokat emlegetett egyensúly pedig egyszerűen nem létezik. Elvenar lételeme a fejlődés, a változás. Nincsen semmi ami állandó lenne. Korok jönnek, korok mennek. Állandó a változás, a növekedés, a gyarapodás, a bontás, az építés. Ha mindig minden ugyanolyan lenne, akkor nem is lépnék be állandóan.

Az értesítések 10 oldalon jelennek meg oldalanként 6 sorral, az összesen 60 értesítés. Nem tudom kinek hogy van, de nekem nem szokott az összes TP-láncba lenni. Meg persze kereskedni is szokás. Innen össz max fenti számmal kb 12 láda. Reálisan 5-7 láda. Ami egyik oldalról nem sok, a másik oldalról viszont több mint a semmi (a 3. után).

Nekem is az a meglátásom, hogy így teljesen felesleges ezen épületek fejlesztése / városban való elhelyezése, vagy akár holdbrumi / hóbagoly etetése.
 

Niraya

Fórum moderátor
Elvenar Csapat
Fórum moderátor
Köszönjük szépen a játékunk fejlesztésével kapcsolatos javaslatot.
A jelenlegi ötletet szavazásra bocsájtottuk, annak érdekében, hogy megtudjuk mit gondoltok róla. Kérünk benneteket, hogy szavazzatok!

Köszönjük együttműködésetek!
 

Simple

Community Manager
Elvenar Csapat
Community Manager
Köszönjük szépen a játékunk fejlesztésével kapcsolatos javaslatot. Az ötlet továbbításra került fejlesztő csapatunk felé.

Amennyiben bármilyen más javaslatotok vagy ötletetek lenne, kérjük osszátok meg velünk, örömmel olvasnánk őket.
 

MesterAlma13

Erős harcos
Az ötlet továbbításra került fejlesztő csapatunk felé.
Köszönöm/köszönjük mind az ötletet felvetőnek, mind nektek, mivel a térkép végigpacsizása rengeteg meló még Mobilon is, és szerintem is érdemel több jutalmat az, aki ezt a "feladatot" is csinálja
 

Atram

Újonc
Szomszédi segítségnyújtáskor (pacsi) 3 ajándék ládát kapok fixen.
Lehetne viszont a város fejlettségével szomszédok és tesók aktivitásával arányosságban több láda.
Mondjuk marad a fix 3, és azután pl kb minden 5. pacsi után még egy. ( Vagy minden 10. után kettő. :D )

Azt persze meg kell hagyni, fejlettebb városnak szomszédja is több van.
Szerintem is.
Igaz, hogy több van, de minden többe is kerül.
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent