• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!
  • Kedves Vendég,

    Amennyiben hibát szeretnél bejelenteni, kérjük olvasd el előbb az erre vonatkozó leírásunkat, annak érdekében hogy meggyorsítsd a javítás folyamatát!

    Ha belépési problémákba ütköztél, vagy a szerver nem elérhető, kérjük, lépj kapcsolatba velünk!

    Köszöni együttműködésed az Elvenar Csapata!

Nem hiba Ablakból ablak nyitás - bezárás esetén nem az előzőre ugrik

MesterAlma13

Erős harcos
Több helyen is van olyan, hogy az egyik ablakból átmegyek egy másikban, majd amikor ez utóbbit bezárom, nem az előzőre ugrik vissza, hanem a városomhoz.

példa 1:
megnyitom a Ranglisták ablakot
Játékos fül
rákattintok egy személyre, majd „Üzenet küldés”
megírom az üzenetet majd elküldöm azt
ezután bezárom az ablakot de nem visszakerülök az előző Játékos listához (akinek írtam épp), hanem eltűnik minden ablak és a városomat látom

példa 2
Ranglisták ablak
Testvériség fül
rákattintok egy testvériségre, majd Üzenet küldés
elküldöm az üzenetet
ezután bezárom az ablakot de nem visszakerülök az előző Testvériség listához (akinek írtam épp), hanem eltűnik minden ablak és a városomat látom

... és lehet van még több példa is....

mivel mi tagokat toborzunk, és én szoktam üzenetet is küldeni annak, akinek küldök meghívót, így ez elég nehéz, mert mindig az az elejéről kell kezdeni az egészet
a legjobb lenne ha mindig az előző ablakra ÉS OTT IS Az ELŐZŐ POZÍCIÓRA ugrana ilyen esetben
 
Fent