• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!
  • Kedves Vendég,

    Amennyiben hibát szeretnél bejelenteni, kérjük olvasd el előbb az erre vonatkozó leírásunkat, annak érdekében hogy meggyorsítsd a javítás folyamatát!

    Ha belépési problémákba ütköztél, vagy a szerver nem elérhető, kérjük, lépj kapcsolatba velünk!

    Köszöni együttműködésed az Elvenar Csapata!

A világtérkép nem tölt be

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser446

Vendég
Játékverzió: 0.31.2679-v0.31-rc4-(master) (2015-12-14 17:27)
Játékvilág: Arendyll_
Böngésző + verzió: Opera 34.0.2036.25
Flash Player verzió: 20.0.0.228
Operációs rendszer: Win7 64 bit
Képernyőfelbontás: 1280*1024
Felhasználónév: Gabeee
Nép: Elf
Hardveres gyorsítás: ki- és bekapcsolva is jelentkezik a hiba

vilagterkephiba.png
 

DeletedUser3

Vendég
Köszönjük a bejelentést.
Le tudnád írni a processzor, videokártya, RAM tulajdonságait it? Illetve más böngészővel próbáltad?
 

DeletedUser446

Vendég
Próbáltam Opera, Firefox, Chrome, Chromodo és Comodo Dragon böngészőkkel is. A hiba mindegyik böngészőnél jelentkezik. A párom is játszik a játékkal, nála semmilyen gond nincs.
Két gépen is próbáltam:
1: AMD Athlon 64 X2 Dual Core Processor 4400+ 2,30 GHz 4GB RAM ATI Radeon HD 4850 videokártya
2: AMD Athlon 64 Dual Core Processor 4450B 2,30 GHZ 3 GB RAM ATI Radeon 3100 videokártya
 

DeletedUser

Vendég
Houston, we've had a problem here.

Két szomszédi segítség után nálam is lefagy. Nem tudok visszalépni a térképre.
Korábban jeleztem hibát. A gép és programok specifikációja azóta nem változott.
 

DeletedUser25

Vendég
Érdekesek az ilyen jellegű hibák, van akinél stabilan jelentkezik, és van aki csak hallomásból ismeri... szerencsére ez utóbbi csoportba tartozom...
 

DeletedUser434

Vendég
Nálam ezt csak egy, (alsó) sávban csinálja, a megoldás, hogy a szomszédtól visszalépek "otthonra", és onnan ki a térképre, úgy nem fagy..., csak időigényes...:(
 

DeletedUser3

Vendég
0.33-as frissítéssel változnia kellett ennek. Még mindig fennáll a probléma?
 

DeletedUser3

Vendég
Ennek örülök.
Azért még itt hagyom egy kicsit, hogyha valakinek esetleg még van, az jelezhesse.
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent