• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Javítva A Tündérkirálynő kertje

Mihaszna

Veterán
Olvasás közben bukkantam rá 1-2 apróságra, nem életveszélyes. :) (pirossal aláhúztam)

- kéri: mivel nem egy, hanem 2 (azaz több) személy kéri, ezért (szerintem itt) a helyes kifejezés a "kérik" lenne.
- Gyújt: lemaradt egy "s" betű.

Ami pedig a legalsó részt illeti (Játszd MA!), nos, én furcsán nézek rá, nem tudom mi volt az eredeti szándék, de szerintem lehetett volna valami kellemesebb "buzdító" szöveg is. Ezzel úgy nincs baj, csak hát kicsit hülyén jött le (legalábbis nekem) :)

Szép napot.

Szövegezési hiba 1.jpg
 

Deleted User - 373998

Vendég
Olvasás közben bukkantam rá 1-2 apróságra, nem életveszélyes. :) (pirossal aláhúztam)

- kéri: mivel nem egy, hanem 2 (azaz több) személy kéri, ezért (szerintem itt) a helyes kifejezés a "kérik" lenne.
- Gyújt: lemaradt egy "s" betű.

Ami pedig a legalsó részt illeti (Játszd MA!), nos, én furcsán nézek rá, nem tudom mi volt az eredeti szándék, de szerintem lehetett volna valami kellemesebb "buzdító" szöveg is. Ezzel úgy nincs baj, csak hát kicsit hülyén jött le (legalábbis nekem) :)

Szép napot.

2901 bővítmény megtekintése
Köszönjük szépen, máris tovább küldöm!
ui: Jácc má....nekem ez jobban teccik :D:D
 

Simple

Community Manager
Elvenar Csapat
Community Manager
Olvasás közben bukkantam rá 1-2 apróságra, nem életveszélyes. :) (pirossal aláhúztam)

- kéri: mivel nem egy, hanem 2 (azaz több) személy kéri, ezért (szerintem itt) a helyes kifejezés a "kérik" lenne.
- Gyújt: lemaradt egy "s" betű.

Ami pedig a legalsó részt illeti (Játszd MA!), nos, én furcsán nézek rá, nem tudom mi volt az eredeti szándék, de szerintem lehetett volna valami kellemesebb "buzdító" szöveg is. Ezzel úgy nincs baj, csak hát kicsit hülyén jött le (legalábbis nekem) :)

Szép napot.

2901 bővítmény megtekintése

Módosítottam és javítottam, köszönjük szépen!

A játszd ma, ha jól tudom a 'play it now' úgymond fordítása. :)
 

Mihaszna

Veterán
Módosítottam és javítottam, köszönjük szépen!

Igazán nincs mit. :)
A játszd ma, ha jól tudom a 'play it now' úgymond fordítása. :)

Tulajdonképpen csak az "zavart" be, hogy elsőre úgy hangzik, mintha csak a mai nap lenne rá lehetőség. Természetesen az "újságírás szabályait" fenntartva: a hír szent, a vélemény szabad. :)


Na ide jönne jól a nevetve síró smile reagálási lehetőség. :D Amúgy tök cuki, nem? :D
 

DeletedUser6609

Vendég
Szép napot mindenkinek ! :)

A Posztméh Istállőkban, "darázsokat" szelidítenek meg. A "darazsakat" jobban beleilllene a mondatba.
Jó, egy ékezet nem a világ.. De azért mégis.. :rolleyes::) Egy pirulós smiley is bővíthetné a repertoárt. :)
 
Fent