• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Nincs tervben A törp páncélkészítő legyen fix nyeremény hetente a toronyban

Szerencse fia

Veterán
Sziasztok!

1. Benyújtó játéktapasztalata
19. fejezet végén járok mindkét szerveren

2. Az ötlet röviden
Szeretném, ha a torony megnyerhető elemei közül a legértékesebb törp páncélkészítő legyen fix nyeremény, ahogyan a 10 ládás bajnokságot teljesítőknél fix. nyeremény a tervrajz. Tehát a torony max. csapatjutalmai között szerepeljen 1 db törp páncélkészítő attól függetlenül, hogy valaki nyer-e a ládákból avagy sem.

3. Az ötlet háttere
PC és mobil

4. Előnyök
Ez a fejlesztés mindenkinek az előnyére válna, hiszen minden bajnoksági és torony harcokban egyaránt szükségünk van a törp páncélkészítőre.
Továbbá motiválná a csapatokat, hogy maxolják a tornyot, s így garantáltan törp páncélhoz juthatnak majd.

5. Hátrányok
Ennek semmiféle hátránya nincs

6. Ötlet-variációk, ötlet fejlesztési lehetőségek
Szerintem gond nélkül be lehetne pattintani a 275 gyémánt mellé a sorba ;)

Érdeklődve várom a hozzászólásokat, véleményeket! ;)

Üdv.: Szeri :)
 

Niraya

Fórum moderátor
Elvenar Csapat
Fórum moderátor
Kedves Szeri!

Elvenar varázslatos világában semmi sem biztos, semmi sem az, aminek látszik..
Természetesen mindenkinek jól jönne egy garantált nyeremény, és közeleg a karácsony is; ami elindíthatna egy végtelen kívánságcunamit.
Köszönjük a javaslatodat, formailag tökéletes, de nincs tervben a torony kincseit törvénybe iktatni.

További kellemes játékot kívánok,
Niraya
 

Szerencse fia

Veterán
Kedves Szeri!

Elvenar varázslatos világában semmi sem biztos, semmi sem az, aminek látszik..
Természetesen mindenkinek jól jönne egy garantált nyeremény, és közeleg a karácsony is; ami elindíthatna egy végtelen kívánságcunamit.
Köszönjük a javaslatodat, formailag tökéletes, de nincs tervben a torony kincseit törvénybe iktatni.

További kellemes játékot kívánok,
Niraya
Kedves Niraya!

Az ötlet sorsa gyorsan eldőlt, bár azért bizakodtam a pozitív válaszban! ;) Mindenesetre megnyugtat a tudat, hogy mindent megtettem annak érdekében, hogy változás legyen a törp páncélkészítő megszerezhetőségének ügyében! :) S így marad a szerencse faktor!

Üdv.: Szeri ;)
 
Fent