• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Kibeszélő A Légi Kereskedők utazása

Putyika

Veterán
ui: a két szettre gyúrás nem megoldás :p
Pedig szerintem ez a megfejtése a dolognak.
A fejleszthető épületeknél is ez a szisztéma van. Ha megszerezted a 9 ereklyét a fejlesztéshez, akkor adja a 2. épületet és a további ereklyéket, vagyis ha végig értél a fődíjakon, akkor kezdődik az elejéről a kör.
 

Putyika

Veterán
Erre én is gondoltam, de ezzel ellentmondásos, hogy a feladatok viszont végesek! Tehát, ha az egyiket folytonosságában hagyom kibontakozni, akkor egyenesen arányosan a hozzá vezető utat is, nem..?
Így lenne logikus, de az előző eventekből kiindulva, a készítők sajnos nem így látják. :rolleyes:
Délibáb-feeling
Tökéletes megfogalmazása ennek a jelenségnek. :D
 

w.Joe

Felderítő
Ugy tunik jol sikerult az esemeny, ha a legnagyobb baj vele, hogy milyen sorrendben jonnek a nyeremenyek a _masodik_ korben :)
 

Bildiko

Felderítő
Jelentem kész a szett, minden léghajóból van min. 1db és sikerült betuszkolni a városomba - és vigyorgok, mint macska a vajas bödön mellett :D
Imádom ♥♥♥
2211 bővítmény megtekintése
Gratulálok, szép teljesítmény.
Én azért a fejlesztők felé jelezném, hogy szépek a hajók, tehát a grafika nagyon jó. Jó az, hogy lehet orkokat termelő hajót is nyerni, az amunik magtermelése is nagyon jó.
Most jön a negatívum. Kivették a kutakat. Kivették az óriás kereket. Kivették a kordé könyvtárat. Kivették a lótuszt. A legjobban , legtöbbet adó épületeket kivették.
A nyerhető hajók paraméterei az ember- kulti kategóriában nagyon gyengék. Ennél szebben nem tudok fogalmazni, és ez messze nem tükrözi azt, amit érzek amiatt, hogy restaurálóval kell az elf fogataimat fejlesztenem, majd, mert az előző szinten többet ad, mint a most nyerhető hajók magasabb szinten.
Az épületegyüttesre is áll az a véleményem, hogy szép. Gratulálok a kinézet miatt a fejlesztőknek, grafikusoknak. De hatalmas helyet foglal, a 2. szinten lévő csöpp városomban is alig tudom letenni, pedig azon a szinten még hasznát is veszem. A nagyobb városaim egyikében sem teszem le a szettet, szerintem nem éri meg....
Az amuni hajók, és a harcos egységek azok, amik miatt érdemes ezt az eventet csinálni, legalábbis szerintem.
Szóval, csak ímmel- ámmal csinálom...
 

Mihaszna

Veterán
Jelentem kész a szett, minden léghajóból van min. 1db és sikerült betuszkolni a városomba - és vigyorgok, mint macska a vajas bödön mellett :D
Imádom ♥♥♥
Léghajók.JPG

Grat, Zselyke, ügyes vagy! :)

Jelentem, nekem is kész! :p Az indulástól számítva 2 órával és 45 perccel később már a hozamidő leteltére összpontosítottam. :D

Könnyű préda.jpg
 
Utoljára szerkesztve:

DeletedUser69

Vendég
Pedig szerintem ez a megfejtése a dolognak.
A fejleszthető épületeknél is ez a szisztéma van. Ha megszerezted a 9 ereklyét a fejlesztéshez, akkor adja a 2. épületet és a további ereklyéket, vagyis ha végig értél a fődíjakon, akkor kezdődik az elejéről a kör.
Szerintem nincs itt gond. A fejleszthető épület 1 darabból áll: 1 vagy 2 darabot tudsz letenni, másfelet nem. Itt viszont simán letehetsz másfél szettet, a fél is fogja hozni a termelést... Úgyhogy ez nem bug, hanem feature:), de még inkább bónusz... Már ha valaki leteszi.
 

DeletedUser3317

Vendég
Nagyon szépen köszi ezt a légikereskedős eseményt! Tök jó, folyamatos a dolog, nincsenek túlzások semelyik irányba. Nem lehet mindent azonnal megszerezni, de aki végigmegy a feladatokon, meglesz minden épülete az együttesből - sőt, igazából még a vége előtt. Eleinte hülyeségnek tartottam a plusz egységek varázslatot, de hát ez tök jó, már elkezdtem azokra is gyúrni - eddig mindig csak a gyémántok, meg 1-2 másik épület érdekelt.
Iszonyat tetszik ez az esemény, nagyon szépen elkészült. KÖSZI!!!!!!!!!!;)
 

DeletedUser4617

Vendég
Sziasztok! Befejeztem az eventet és le is raktam mind az öt épületet, de a Kikötői piacnál és a Fő Dokknál a 3. és 4. bónuszokat nem adja meg. Tudjátok miért lehet ez?
 

DeletedUser3317

Vendég
Sziasztok! Befejeztem az eventet és le is raktam mind az öt épületet, de a Kikötői piacnál és a Fő Dokknál a 3. és 4. bónuszokat nem adja meg. Tudjátok miért lehet ez?
annyi épülettel kell érintkeznie az egyes épületeknek, ahány bónuszt adnak; van egy kép róluk a díjaknál, hogy kell őket egymás mellé pakolni, hogy mindegyik maxon termeljen, onnan el tudod lesni ;)

valamilyen zöld oka van annak, hogy túzok a neved?:cool::cool::cool::cool::cool::cool:
 

DeletedUser5984

Vendég
Gratulálok, szép teljesítmény.
Én azért a fejlesztők felé jelezném, hogy szépek a hajók, tehát a grafika nagyon jó. Jó az, hogy lehet orkokat termelő hajót is nyerni, az amunik magtermelése is nagyon jó.
Most jön a negatívum. Kivették a kutakat. Kivették az óriás kereket. Kivették a kordé könyvtárat. Kivették a lótuszt. A legjobban , legtöbbet adó épületeket kivették.
A nyerhető hajók paraméterei az ember- kulti kategóriában nagyon gyengék. Ennél szebben nem tudok fogalmazni, és ez messze nem tükrözi azt, amit érzek amiatt, hogy restaurálóval kell az elf fogataimat fejlesztenem, majd, mert az előző szinten többet ad, mint a most nyerhető hajók magasabb szinten.
Az épületegyüttesre is áll az a véleményem, hogy szép. Gratulálok a kinézet miatt a fejlesztőknek, grafikusoknak. De hatalmas helyet foglal, a 2. szinten lévő csöpp városomban is alig tudom letenni, pedig azon a szinten még hasznát is veszem. A nagyobb városaim egyikében sem teszem le a szettet, szerintem nem éri meg....
Az amuni hajók, és a harcos egységek azok, amik miatt érdemes ezt az eventet csinálni, legalábbis szerintem.
Szóval, csak ímmel- ámmal csinálom...
Ezt most nem teljesen értem. :) Kordékönyvtár volt ás ha valaki elküzdötte magát a végéig és minden feladatot megoldott, ottvan az óriáskerék. Sajnos nekem még csak álom, de remélem többeknek sikerült megszerezni. :)
 

DeletedUser4917

Vendég
Ez az esemény felsőkategóriás a maga nemében , ílyennek láttam még a főnix és medvés valamint a sellős eventeket , mindegyik más stílust képviselt ahogy ez is .
Ezt az eseményfajtát javaslom megismételni ( mint a felsoroltakat is ) , esetleg kicsit átdolgozni , mindenképpen a legjobbak között van .
A napi ajándék tüzelőkristályok nagyszerűek , igazán jobbá teszi a játékot és ott vannak pl azok a dolgok , hogy lehet aranytermelő vagy orktermelő esetleg manatermelő és magtermelő épületekre gyúrni . Ezekbe az épületekbe az is jó , hogy 4 - 5 db egyfajtából hosszú távon extra brutál hozza amit termel és korlépésenként fejleszthető . Példának venném az amuni hajók specialitását , mondjuk én épp a varázslók és sárkányok korában járok , ha beszerzek 5 esetleg 10 ilyen léghajót ( elég 5 is ) akkor a következő fejlesztésnél a mana helyett már az isteni magot termeli .
Szóval kiemelkedően nagyszerű stílusú eventet alkottak most a készítők , hála Elvenar létrehozóinak fejlesztőinek fenntartóinak :)
Több minden jót is látok ebben az eventben , de elég ez az összefoglaló .
( nem bánnám ha más is írna akár hosszabban kritikát is beletéve , nekem itt a fődíj lenne , amit egy félszerzetesbe érő kornál már értéktelennek gondolok . )
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser4617

Vendég
Először rosszul raktam össze az épületeket, a bónuszok látszódtak, de sötétek voltak.
Aztán átszerkesztettem az épületeket úgy, ahogy a képen voltak. Ezután már világítottak is a bónuszok, de nem adta meg az épület betakarításkor.
Most pedig leraktam még egy utat a Kikötői piac mellé is, de még így sem adja meg a bónuszokat. Valami ötlet, hogy miért van ez?
 
Fent