• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!
  • Kedves Vendég,

    Amennyiben hibát szeretnél bejelenteni, kérjük olvasd el előbb az erre vonatkozó leírásunkat, annak érdekében hogy meggyorsítsd a javítás folyamatát!

    Ha belépési problémákba ütköztél, vagy a szerver nem elérhető, kérjük, lépj kapcsolatba velünk!

    Köszöni együttműködésed az Elvenar Csapata!

Nem hiba A kiképzési gyorsítás bónusz (Vihar Tűi) nem hat minden épületre megfelelően

MesterAlma13

Erős harcos
Ez az újítás mától él: "A Kaszárnya, Kiképzőpálya, és Zsoldostábor most már nem osztja meg egymás közt a gyártási sort, vagyis sokkal több egységet tudsz egy időben képezni."

Nekem van kiképzés gyorsítóm, ami a Vihar Tűi, és jelenleg +30%-ot ad
1600340050317.png


a Kaszárnyára tökéletesen működik:
1600340078967.png


A Kiképző pályára viszont egyáltalán nem hat
1600340095028.png
64-nek kellene lennie a +30% miatt


Zsoldos Táborom nincs leépítve, úgy ott nem tudom ellenőrizni – kérlek tegyétek meg, de szerintem ott sem jó
 

Deleted User - 373998

Vendég
Ez az újítás mától él: "A Kaszárnya, Kiképzőpálya, és Zsoldostábor most már nem osztja meg egymás közt a gyártási sort, vagyis sokkal több egységet tudsz egy időben képezni."

Nekem van kiképzés gyorsítóm, ami a Vihar Tűi, és jelenleg +30%-ot ad
2383 bővítmény megtekintése


a Kaszárnyára tökéletesen működik:
2384 bővítmény megtekintése


A Kiképző pályára viszont egyáltalán nem hat
2385 bővítmény megtekintése
64-nek kellene lennie a +30% miatt


Zsoldos Táborom nincs leépítve, úgy ott nem tudom ellenőrizni – kérlek tegyétek meg, de szerintem ott sem jó
Kedves @MesterAlma13
A Vihar Tűi csoda, csak a Kaszárnyára hat, így természetes, hogy nem gyorsítja a Kiképzőpályát sem.
Vihar tűi (2).png
 
Fent