• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

A fajokról bővebben - Varázslók és Sárkányok

DeletedUser683

Vendég
Igazából a sima tanulók sorrendje is más...de eddig ez nekem fel sem tűnt, mert soha nem szoktam megnyitni a Kampuszt! Általában a fejlécben szoktam megnézni, hogy miből mennyi van...szerintem sokkal egyszerűbb! :)
Így már értem, hogy mire gondolt @GreenKnight . Ooops, leesett! :D Bocsi GreenKnight, ha erre gondoltál! :p Én se nyitom meg sose a kampuszt, és ahogy nézem ezután se fogom, bár én a techfán is mindig rátartom az ikonokra az egeret, és a fajokhoz tartozó raktár fenti listáját nézem. :)
Akkor miért nem 3 különböző sorrend van a 3 helyen? :D:D
Nem tudom. :p
 

DeletedUser1701

Vendég
Kedves @Djyahel!

Amit leírtál azzal tisztában vagyok és tudom. Viszont ezek szerint Neked se tűnt fel, hogy a Kampuszban a véglegesen kiképzett okoskák sorrendje:
Arkán Alkimisták - Alkimista nekromanták . Arkán alkimisták
Ehhez képest ez a sorrend a képzési fán, ha megnézed valamelyik képzéshez szükséges igényt, akkor:
Alkimista nekromanták - Arkán Alkimisták - Arkán alkimisták
Illetve, ha a felső sorban "legördíted" a kor alapanyagait és a végtermékeket, akkor ez a sorrend (felülről lefelé):
Alkimista nekromanták - Arkán Alkimisták - Arkán alkimisták

Tehát, ha csak a számokat nézi az ember és nem figyel a szimbólumokra és a sorrendre, akkor kellemesen eltévedhet a szükséges képzéseket illetően.
Teljesen igazad van, valóban fel vannak cserélve a tanulók megnevezései. Továbbítani fogjuk az illetékeseknek, hogy ez megtévesztő lehet a játékosok számára.
 

DeletedUser683

Vendég
A megnevezések mindenütt egyformák, a sorrenddel van baj, de az is csak a kampuszba belépve, az Áru sorban az ikonoknál. Rátartva a kampuszra az ikont már úgy jelzi, mint máshol. :)
Én is csak most vettem észre, hogy @Putyika írta, sose nyitom meg a kampuszt. :)

Végére értem a techfának. :p:D
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser683

Vendég
Jó nagy helyed lett! pé dé
Hogy ízlik a szabadság? ;)
Köszi, kibírom valahogy! :p
Eladtam mindent, mert még hetekig foglalná a helyet, és addig is hasznosítom a területet. Van már Sárkány-apátság csodám is, meg termelgetek a következő fajig. :)
Ma kipróbáltam, használtam egy csomó bűbájt, és ahány bűbáj, annyiszor 2190 manát adott, szóval nagyon hasznos csoda. :)
 

Caitlen

Felderítő
Köszi, kibírom valahogy! :p
Eladtam mindent, mert még hetekig foglalná a helyet, és addig is hasznosítom a területet. Van már Sárkány-apátság csodám is, meg termelgetek a következő fajig. :)
Ma kipróbáltam, használtam egy csomó bűbájt, és ahány bűbáj, annyiszor 2190 manát adott, szóval nagyon hasznos csoda. :)
Ezek szerint remélhetjük,hogy a Campus eladását sem fogja küldetés kérni mint az Erdei tisztásét sem kérte?
S talán abban is reménykedhetünk,a következő vendégek portálja nem lesz még nagyobb,mint a mostani :D
 

DeletedUser683

Vendég
Ezek szerint remélhetjük,hogy a Campus eladását sem fogja küldetés kérni mint az Erdei tisztásét sem kérte?
S talán abban is reménykedhetünk,a következő vendégek portálja nem lesz még nagyobb,mint a mostani :D
Én nem tudom, csak arra tippeltem, illetve mérlegeltem, hogy még várhatóan több hét, amíg új faj kerül a játékba, és addig ki tudom használni azt a nagy területet. Ha kérni fogja feladat, akkor megépítem elsőszinten, nem nagy ügy, egy kis árú kell hozzá, viszont addig a területen sokkal többet fogok addig termelni. ;)
 

Erica

Veterán
Én nem tudom, csak arra tippeltem, illetve mérlegeltem, hogy még várhatóan több hét, amíg új faj kerül a játékba, és addig ki tudom használni azt a nagy területet. Ha kérni fogja feladat, akkor megépítem elsőszinten, nem nagy ügy, egy kis árú kell hozzá, viszont addig a területen sokkal többet fogok addig termelni. ;)
Szia
Én is azon agyalok,hogy eladom a Campus-t. De mi van,ha az eladását kéri a négyes szinten??
 

DeletedUser1205

Vendég
Sziasztok, ez egy kötelező feladat,
„Legyen legalább egy Juan professzor hasznos holmiiból a városodban”

Ez azt jelenti, építsek egy Arkán könyvtárat? -köszönöm.
 

DeletedUser1432

Vendég
Ma reggel átértem a sárkányok földjére :)
A kötelező küldetéseknél csak a lakóépület kifejlesztésével lehet megcsúszni, más buktató nincs? Köszi
 

DeletedUser1432

Vendég
Lehetséges az a számítás, hogy a lehetséges maximumra húzva minden intézetet, majdnem 90 napig kell várni, hogy a szükséges tanuló megérkezzen? (összesen kb. 23.800-an?)
A kampusz fejlesztése a képzést gyorsítja, avagy nem? A darázs gyorsítása nem hat rá, csak az áru termelésre?
 

DeletedUser

Vendég
Lehetséges az a számítás, hogy a lehetséges maximumra húzva minden intézetet, majdnem 90 napig kell várni, hogy a szükséges tanuló megérkezzen? (összesen kb. 23.800-an?)
Nem, az nem lehet. Nem inkább a fele? Amiatt, h kétféle sorrendben képződhet minden végzett?
A kampusz fejlesztése a képzést gyorsítja, avagy nem?
Termelési bónuszt ad, ahogy a portálok. És a darázs is ad pluszt hozzá.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser1524

Vendég
Én nem számolok ezeknek utána soha.Azt sem tudom nekem meddig tartott de a 3 hónapot azt picit sokallom.A másfelet viszont keveslem.Kettő körül lesz az valahogy +-1 hét.

Nekem kb 2,5-3 hónapig tartott, mivel nem fért el a 4-4-4 intézet amivel kb el lehet érni az említett 2 hónapot +-1hét, persze darázzsal lehet gyorsítani (de nekem ez sincs, így nem tudom mennyire)...
 
Fent