• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

A fajokról bővebben - Varázslók és Sárkányok

DeletedUser1432

Vendég
Elég behatárolt ennek a kornak a sebessége a maximalizált termelés plafon miatt, de hát evvan ;)
Egyébként a tanulók a szűk keresztmetszet, ami az intézetek számától és fejlettségétől függ, így a legjobb taktika ezek elsődleges felhúzása, a kampusz a másodlagos
 

DeletedUser3952

Vendég
Sziasztok !
A sárkány vendégfajjal kapcsolatban lenne egy kérdésem,hogy az épületeket hogy érdemes gazdaságosan elrendezni a Kampusz körül,mert akárhogy nézem nagyon sok hely kell hozzá.
válaszotokat előre is köszönöm
 

DeletedUser3952

Vendég
Sziasztok !
A segítségeteket szeretném kérni itt a sárkány vendégfajnál,van egy rakás kultos épületem ami közül le lehetne bontani,de nem tudom melyiket.Ha valaki tudna benne segíteni,azt megköszönném.Vagy bármilyen javaslatot szívesen venném.
 

Tejinashi

Erős harcos
Én igazából egy bugot szeretnék bejelenteni ami ennek a vendégfajnak az épületeiben van, de a Bugoknál nem tudom, hogy lehet új témát nyitni, már meglévőbe meg nem akarnám beírni. Tudna valaki ebben segíteni? Vagy ha ide leírnám a bugot és oda beírná, az is jó lenne, lehet, hogy én alapból nem indíthatok ott új témát?
 

DeletedUser683

Vendég
Én igazából egy bugot szeretnék bejelenteni ami ennek a vendégfajnak az épületeiben van, de a Bugoknál nem tudom, hogy lehet új témát nyitni, már meglévőbe meg nem akarnám beírni. Tudna valaki ebben segíteni? Vagy ha ide leírnám a bugot és oda beírná, az is jó lenne, lehet, hogy én alapból nem indíthatok ott új témát?
Keresd ezt! ;)
DUTvJz0.png
 

DeletedUser2182

Vendég
Sziasztok! A fejezet közepén járok minden épületem fel van fejlesztve maxra, és az el nem utasítható kéréséknél most kéri a Lélekfogó, Tekercs és kKulacs termelését 20-szor. Az lenne a kérdésem, hogy fogom ezeket még valamire használni, vagy egyáltalán érdemes csinálnom tovább a kéréseket, kapunk gyémántot a fejezet végén, vagy csak felesleges időtöltés a kéréseket teljesíteni? Köszönöm
 

DeletedUser4192

Vendég
Sziasztok! A fejezet közepén járok minden épületem fel van fejlesztve maxra, és az el nem utasítható kéréséknél most kéri a Lélekfogó, Tekercs és kKulacs termelését 20-szor. Az lenne a kérdésem, hogy fogom ezeket még valamire használni, vagy egyáltalán érdemes csinálnom tovább a kéréseket, kapunk gyémántot a fejezet végén, vagy csak felesleges időtöltés a kéréseket teljesíteni? Köszönöm

A varázslóknál nincs gyémánt az utolsó küldetésnél, de a félszerzetek első küldetése rögtön 200 gyémánt jutalommal kezdődik: 100000 manát kell hozzá termelni.
Itt tudod megnézni a varázslós küldetéssort és a jutalmakat (S&D az angol rövidítése, most jársz a 28. küldetésnél):

https://www.gamersgemsofknowledge.com/story-quests-elves

A táblázat alján tudsz váltani a fajok között, a félszerzetek a Halflings. Ott látszik, hogy egyből 200 gyémánttal kezdesz, illetve a végén is ad 200 gyémántot.

Elvileg a küldetések egymásra épülnek, azaz ha megcsinálod a varázslós el nem utasíthatóakat, akkor tudod elkezdeni a félszerzetes küldetéseket. De erre már itt a fórumon is többször volt kérdés, elvileg át lehet ugrani, de azt asszem supporton kell kezdeményezni.
 

DeletedUser2182

Vendég
A varázslóknál nincs gyémánt az utolsó küldetésnél, de a félszerzetek első küldetése rögtön 200 gyémánt jutalommal kezdődik: 100000 manát kell hozzá termelni.
Itt tudod megnézni a varázslós küldetéssort és a jutalmakat (S&D az angol rövidítése, most jársz a 28. küldetésnél):

https://www.gamersgemsofknowledge.com/story-quests-elves

A táblázat alján tudsz váltani a fajok között, a félszerzetek a Halflings. Ott látszik, hogy egyből 200 gyémánttal kezdesz, illetve a végén is ad 200 gyémántot.

Elvileg a küldetések egymásra épülnek, azaz ha megcsinálod a varázslós el nem utasíthatóakat, akkor tudod elkezdeni a félszerzetes küldetéseket. De erre már itt a fórumon is többször volt kérdés, elvileg át lehet ugrani, de azt asszem supporton kell kezdeményezni.
Köszi kaffee!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D :D , Valójában nem az bosszant, hogy van ez a feladat, sokkal inkább hogy hogy szerintem előrébb kellene berakni, amikor még szükség is van ezekre a termelésekre. Mindegy, csinálom csinálom csinálom:):)
 

DeletedUser398

Vendég
Sziasztok!
Én Amuni fajjal kapcsolatban akadtam el.Nagyon szeretnék egy kis segítséget.
Már kikutattam mindent,és nincs hová tennem a csapdákat,és a temetkezési tárgyakat.
Ugye ezek sem eladni sem elcserélni nem lehet,és maxon van a raktáram.
Most olyan feladat jött,hogy termeljek 100000 temetkezési tárgyat,de sajnos nincs hely a raktárban.És nem tudom,hogyan ürítsem ki,hiszen sem eladni nem lehet,sem elcserélni.
Segítsééég!:)
Köszi ,ha valaki tud megoldást.
Fiona
 

DeletedUser

Vendég
Elvileg a küldetések egymásra épülnek, azaz ha megcsinálod a varázslós el nem utasíthatóakat, akkor tudod elkezdeni a félszerzetes küldetéseket. De erre már itt a fórumon is többször volt kérdés, elvileg át lehet ugrani, de azt asszem supporton kell kezdeményezni.
Helyesbítés: egy ideje már úgy működik, hogy ha átérsz a következő fejezetbe, akkor az előző fejezetes küldetések elutasíthatóvá válnak.

Én Amuni fajjal kapcsolatban akadtam el.
@Hoshi vagy valaki! Kellene nyitni az elementáloknak és az amuniknak is külön topicot, ahogy a többinek is van! Köszi! :)

@Fiona ! Presztízst adó emlékműveket ha bontasz és újraépítesz, azzal el tudsz használni cuccokat!
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser3108

Vendég
Sziasztok!
Én Amuni fajjal kapcsolatban akadtam el.Nagyon szeretnék egy kis segítséget.
Már kikutattam mindent,és nincs hová tennem a csapdákat,és a temetkezési tárgyakat.
Ugye ezek sem eladni sem elcserélni nem lehet,és maxon van a raktáram.
Most olyan feladat jött,hogy termeljek 100000 temetkezési tárgyat,de sajnos nincs hely a raktárban.És nem tudom,hogyan ürítsem ki,hiszen sem eladni nem lehet,sem elcserélni.
Segítsééég!:)
Köszi ,ha valaki tud megoldást.
Fiona
Szia,
A fejlesztésekhez kell mindkettő, ha jól emlékszem. :)
Lesz olyan küldi is, hogy legyen 8 aranyművesed 4-es szinten, és 4 csapdakészítő is, szintén 4. szinten.
 

DeletedUser4473

Vendég
Sziasztok. Most kezdtem a "varázslók és sárkányok" szintet. Eladhatom az előző szintből származó "erdei tisztás", "erdei gyártósor" és a hozzá tartozó épületeket? Mert az előzőekben úgy láttam, nem fogják kérni küldiben. Nagyon helyhiányban vagyok... előre is köszönöm a válaszokat :)
 

Hunlau

Tapasztalt építő
Nézz körül itt: elvengems.com, de megnézem én is.
Eladhatod, majd a következő faj végén lesz a a főépületre quest, de az még arrébb van.
 
Fent