• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

A fajokról bővebben - Tündérek

DeletedUser1637

Vendég
Kérésre nyitottam ezt a topikot! Ide kerüljenek a Tündérek fajjal kapcsolatos kérdések, válaszok, hasznos információk, szigorúan off nélkül, hogy legyen értelme a külön topiknak, és bárkinek bármikor visszakereshető legyen a tartalom! :)
 

DeletedUser1505

Vendég
Sziasztok!

18 TP választ el, hogy aktiválhassam a felderítőket és beléphessek a tündérekbe. Könnyebb lesz mint a törpök? Hány nap és éjjfarmra lesz szükség? Mi a tapasztalatotok? Ez a fejezet is több mint másfél hónapig fog tartani?
 

DeletedUser870

Vendég
Sziasztok!

18 TP választ el, hogy aktiválhassam a felderítőket és beléphessek a tündérekbe. Könnyebb lesz mint a törpök? Hány nap és éjjfarmra lesz szükség? Mi a tapasztalatotok? Ez a fejezet is több mint másfél hónapig fog tartani?

Én már a vége felé tartok, és rövidebb idő volt, mint a törp fejezet. 4-4 nap,- éjfarmot csináltam, mondjuk én elég gyorsan felhúztam a legmagasabb szintre a portált, és a farmokat is, úgyhogy nekem ez a taktika jött be. :)
 

DeletedUser902

Vendég
A tündéreket imádtam.... az erdei elfekkel is jól meg leszek. :) A tündéreknél könnyen és gyorsan lehet haladni. :) Pont a lassú orkok elé és a még lassabb törpök után a lehető legjobb. :D Én lassú haladó vagyok. :) Ki akartam élvezni. :D
3-3 éjfarm és napfarm, azután a portál is rögtön maxon. :)
 

Shapira

Tapasztalt építő
Egy jó tanács azoknak a játékosoknak, akik most kezdik a tündérkort: A tündérportál 1-es szinten nem tudja tárolni az ambróziát és az éjesszenciát, ezért azt csak azután érdemes termelni ha a portál már legalább 2-es szinten van.
Na ez későn jött,már rég kidobtam,két Faj-jal ezelőtt.:D Bele estem ebbe a hibába.:(
 

DeletedUser683

Vendég
Na ez későn jött,már rég kidobtam,két Faj-jal ezelőtt.:D Bele estem ebbe a hibába.:(
Sok ismerősöm is így járt, de azoknak még segíthet, akik ez előtt állnak. :)
A portál csak 2. szinten tud tárolni Ambróziát, és csak 3. szinten tud tárolni Éjeszenciát. Amúgy egy megépített épületbe érdemes bekukkantani, saját magamról tudom, mert volt, amit én se néztem meg. :)
 

Shapira

Tapasztalt építő
Sok ismerősöm is így járt, de azoknak még segíthet, akik ez előtt állnak. :)
A portál csak 2. szinten tud tárolni Ambróziát, és csak 3. szinten tud tárolni Éjeszenciát. Amúgy egy megépített épületbe érdemes bekukkantani, saját magamról tudom, mert volt, amit én se néztem meg. :)
Ezen baki után már tüzetesen át nézek mindent.;)
 

DeletedUser1737

Vendég
Tegnapelőtt letettem a Tündér Portált de nem tudom mit kell csinálnom hogy termeljek is. Ha leteszem az utat akkor elindul a termelés vagy csak akkor ha fejlesztem gyémántért?
Köszi a választ, remélem jó helyre írtam,nem találtam a wikiben választ.
 

DeletedUser1322

Vendég
Tegnapelőtt letettem a Tündér Portált de nem tudom mit kell csinálnom hogy termeljek is. Ha leteszem az utat akkor elindul a termelés vagy csak akkor ha fejlesztem gyémántért?
Köszi a választ, remélem jó helyre írtam,nem találtam a wikiben választ.
Nem jó helyre írtál de majd Berea úgy is átrakja a megfelelő helyre.
Ide írj legközelebb.
https://hu.forum.elvenar.com/index.php?threads/a-fajokról-bővebben-tündérek.1461/#post-42801
Látom a törpökön már túl vagy akkor a lényeget már tudod.Képzeld azt hogy a gránitbánya helyett van most a napfarm,és a rézöntöde helyett van az éjfarm.Ezekben az épületekben tudsz termelni.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser1637

Vendég
,nem találtam a wikiben választ.
Pedig létezik részletes leírás. :) A wiki főoldalán bal oldalon válaszd a Vendégfajok lehetőséget, amit ide kattintva is elérhetsz, majd a megjelenő oldalon alul a Tündérek faj zászlójára kattintva megtekintheted a fajhoz tartozó leírást. Ezen az oldalon alul az épületek képére kattintva találhatsz leírást a működésükről, és a fejlesztéseik feltételeiről. ;)
 

DeletedUser3749

Vendég
Sziasztok! Kérdezném, hogy a törpútra mehet a tündérút? ..vagy bontsam el azt is?
 

Siorna

Veterán
Két eset van, attól függ, melyik útra gondolsz...
Vendég fajok menüben lévő utak:
Nem tudsz ráépíteni, el kell bontanod. De ez látszik is: amikor rá szeretnéd tenni a portál útra a virágösvényt, akkor nem engedi.
Alapvető menüben lévő utak:
Ha viszont a "törp út"-ra szeretnéd építeni a "virágos út" nevűt, azt minden további nélkül megteheted - de ez is látszik: zöld a kis kocka, és engedi rátenni.
 

DeletedUser3749

Vendég
Két eset van, attól függ, melyik útra gondolsz...
Vendég fajok menüben lévő utak:
Nem tudsz ráépíteni, el kell bontanod. De ez látszik is: amikor rá szeretnéd tenni a portál útra a virágösvényt, akkor nem engedi.
Alapvető menüben lévő utak:
Ha viszont a "törp út"-ra szeretnéd építeni a "virágos út" nevűt, azt minden további nélkül megteheted - de ez is látszik: zöld a kis kocka, és engedi rátenni.
Köszönöm. ....bontok:(
 

DeletedUser3317

Vendég
Köszönöm a tanácsokat!
A törpportált mikor kell elbontani? Most léptem be a fejezetbe, még semmit sem teljesítettem. Olvastam több helyen, hogy valami kéri az előző portál lebontását a feladat teljesítéséhez, de nem találom a fejlődési ágon.:(
 

DeletedUser3108

Vendég
Köszönöm a tanácsokat!
A törpportált mikor kell elbontani? Most léptem be a fejezetbe, még semmit sem teljesítettem. Olvastam több helyen, hogy valami kéri az előző portál lebontását a feladat teljesítéséhez, de nem találom a fejlődési ágon.:(
Szia,
Nem a fejlődési ágon van ilyen feladat, hanem valamelyik tündérke fogja adni ezt a küldetést.
Arra érdemes majd figyelned a tündéreknél, hogy a portál 1.-es szinten még nem tud ambróziát raktározni, csak 2.-es szinttől, és éjesszenciát csak 3. szinttől.
Remélem, segítségedre voltam. :)
 
Fent