• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

A fajokról bővebben - Tündérek

DeletedUser3317

Vendég
Ah, de jó, köszönöm nektek! Nem találom a portált köztük...:oops:

A törpös cuccokat termelő bányákat elbonthatom már most?
 

DeletedUser3108

Vendég
Ah, de jó, köszönöm nektek! Nem találom a portált köztük...:oops:

A törpös cuccokat termelő bányákat elbonthatom már most?
Ha már mindent kikutattál, és nincs szükséged több törpös nyersanyagra, akkor igen. :)

Ui: Ha jól láttam, akkor a tündér-fejezet 2. küldije kéri a portál eladását... ;)
 

WarriorKingu

Erős harcos
Sziasztok! Változott az angol oldal linkje a 2 évvel ezelőtti hozzászóláshoz képest..
Nekem is a tündéres feladatlistára lenne szükségem, tehát nem a vendégfaj leírására.
Angolul is, magyarul is jó lenne, Valaki tudna segíteni?
 

Daenerys15

Újonc
Sziasztok! A küldetések az egész tündérfajos feladataim alatt arról szóltak, hogy csinálj kenyeret, fejlessz bónuszos épületet stb. és mindkét küldik erről szóltak folyamatos körforgásban. Mikor végeztem, kezdődött előröl. Most, hogy végeztem a fejezettel és már a fejlett felderítős ládánál tartok az orkok goblinok fejezethez elkezdte az olyan küldiket nyomatni, hogy csinálj napraforgót, napfarmot, éjárnyat stb. ennek most mi értelme? Ezek nekem már teljesen feleslegesek, de nem lehet elutasítani. Főleg a termelősek, mert az épületekre szerencsére megadja, mert még nem bontottam őket.
 

Wiccara

Veterán
Most, hogy végeztem a fejezettel és már a fejlett felderítős ládánál tartok
Szia,
ha kikutatod a fejlett felderítőket az előző faj kérései automatikusan átváltanak, megjelenik az elutasítás lehetősége. Ezzel elesel ugyan a jutalmaitól, de nem kell kitermelned.
 

Daenerys15

Újonc
Köszi ez megnyugtató. :)
Viszont ha a fejezet elejétől adná ezeket a küldiket a játék, az hasznosabb lenne.
 
Fent