• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

A fajokról bővebben - Orkok és Goblinok

DeletedUser683

Vendég
A végére már nekem is 5 gyülekező helyem volt a gombák meg fokozatosan vissza bontva.Olyan 7-8 hét alatt végeztem vele.
Én is elgondolkodtam, hogy Roolandnak hogyan sikerült 5 hét alatt túllépnie az Orkos fejezeten, mert nekem úgy rémlik, hogy ez volt a leghosszabb fejezet. Több épületem volt, magasabb szinten, és én a haladós játékosok közé tartozom azt hiszem, de az is lehet, hogy csak rosszul emlékszem. Az biztos, hogy alacsony szintű gyülekezőhelyekkel sokkal lassabban lehet haladni, ezért véleményem szerint érdemes felhúzni ezeket. :)
Én a kultúra rovására növeltem a felhasználható területeket főként, hogy több termelőm lehessen.
 

Shapira

Tapasztalt építő
Én is elgondolkodtam, hogy Roolandnak hogyan sikerült 5 hét alatt túllépnie az Orkos fejezeten, mert nekem úgy rémlik, hogy ez volt a leghosszabb fejezet. Több épületem volt, magasabb szinten, és én a haladós játékosok közé tartozom azt hiszem, de az is lehet, hogy csak rosszul emlékszem. Az biztos, hogy alacsony szintű gyülekezőhelyekkel sokkal lassabban lehet haladni, ezért véleményem szerint érdemes felhúzni ezeket. :)
Én a kultúra rovására növeltem a felhasználható területeket főként, hogy több termelőm lehessen.
Igen szerintem is nagyon hosszú volt és lehet több idő is volt mint ahogy most vissza gondoltam.Az elején jó haladtam de az utolsó 7 kutatás több mint 4 hét volt.Lehet inkább 9 hét vagy több.
 

DeletedUser683

Vendég
Hát tudod, ő egy külön faj. ;)
Értem, én, hogy nagyon ügyes, de varázsolni ő se tud, vagy ha mégis, akkor megkérem, hogy tanítson! ;):p
Ha egyszer kevesebb gombafarmja volt, mint nekem, alacsonyabb szinteken, és a gyülekezőhelyek szintén alacsonyabb szintűek voltak, én pedig úgy emlékszem, hogy baromi hosszú volt ezen a fajon túljutni, akkor vagy a matekommal van baj, vagy a Cavintont kéne bevennem. :D:p
 

DeletedUser1432

Vendég
Szeretném megjegyezni, hogy a magasabb szintre húzás rengeteg mindenféle gombákat és hulladékot emészt fel, melynek előállítási ideje az orkoknál horror. Excelben számoltam, meddig érdemes húzni és nekem az jött ki, hogy a fullra húzás veszteséges volt az esetemben az én területi adottságaim mellett.
Az orkokhoz 1 nappal a csillogó kert előtt léptem be és a mostani event épületet (igaz épphogy) az erdei elfeknél aktiváltam
 

DeletedUser683

Vendég
Szeretném megjegyezni, hogy a magasabb szintre húzás rengeteg mindenféle gombákat és hulladékot emészt fel, melynek előállítási ideje az orkoknál horror. Excelben számoltam, meddig érdemes húzni és nekem az jött ki, hogy a fullra húzás veszteséges volt az esetemben az én területi adottságaim mellett.
Az orkokhoz 1 nappal a csillogó kert előtt léptem be és a mostani event épületet (igaz épphogy) az erdei elfeknél aktiváltam
Ügyes! Meg is hajlok előtte! ;) Látod ez van, ha nem úgy számol valaki, ahogyan én is tettem, és ha jobban belegondolok, tényleg sok idő, meg bolondgomba, meg szemét kellett, amíg felhúztam mindent. Most csak pislogtam, hogy van más alternatíva is. :oops: Köszi, hogy ezt megosztottad velünk! Nekem ugyan már nem segít, de a többi játékosnak, aki még előtte áll, nagyon is! Őszinte szívvel gratulálok, és emelem kalapom! :)
 

DeletedUser1322

Vendég
Ügyes! Meg is hajlok előtte! ;) Látod ez van, ha nem úgy számol valaki, ahogyan én is tettem, és ha jobban belegondolok, tényleg sok idő, meg bolondgomba, meg szemét kellett, amíg felhúztam mindent. Most csak pislogtam, hogy van más alternatíva is. :oops: Köszi, hogy ezt megosztottad velünk! Nekem ugyan már nem segít, de a többi játékosnak, aki még előtte áll, nagyon is! Őszinte szívvel gratulálok, és emelem kalapom! :)
Ennyit jelent ha valaki úgy lép be egy új fajhoz hogy tudja mire számítson.Azok a játékosok akik az új faj bevezetésekor már rögtön el is kezdik azt,azok szinte nulla vagy csak nagyon kevés információval vágnak bele,és idő kell mire minden összeáll.Rooland gondolom elég sok információt összegyűjtött itt a fórumon azoktól a játékosoktól akik már túl vannak az orkokon így könnyen kidolgozott egy taktikát ami nagyon jól sikerült.:)
Említettem én is egy játékost aki hamarabb befejezte az orkokat mint én holott én már majdnem a felénél tartottam amikor ő elkezdte.https://hu.forum.elvenar.com/index....varázslók-és-sárkányok.1431/page-3#post-40329
:oops:
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

Tejinashi

Erős harcos
Sziasztok! Nem tudom, jó helyre írtam-é a kérdésemet. Az a feladat, hogy állítsam le az ork portált. Ez mit jelent? Le kell bontani magát a portált, vagy csak az összes kiszolgáló épületét, ami termeli az ork dolgokat? Olyan gomb nincs, hogy leállítás...
 

DeletedUser683

Vendég
Ilyen feladatra nem emlékszem. Másold ki a szöveget légyszíves pontosan, és lesz segítség! ;)
(szerk.) De te már nem is vagy ork fejezetes, hanem erdei elfes vagy, nem?
 

DeletedUser3108

Vendég
Sziasztok! Nem tudom, jó helyre írtam-é a kérdésemet. Az a feladat, hogy állítsam le az ork portált. Ez mit jelent? Le kell bontani magát a portált, vagy csak az összes kiszolgáló épületét, ami termeli az ork dolgokat? Olyan gomb nincs, hogy leállítás...
Szia,
Ha jól láttam, már régen erdei elf vagy...
Ha csak az ork-portál lebontását adja a küldi, akkor eléggé le vagy maradva a küldikkel.
Ebben az esetben a helyedben írnék a supportnak, hogy mi a problémád, ők fogják tudni elutasítani ezt a küldit, illetve, azokat, amikkel el vagy maradva a jelenlegi szintedhez képest.
Jó játékot! :)
 

DeletedUser3108

Vendég
Szia,

nem újításra került, hogy minden szintlépéskor aktualizálódik az új fajhoz a küldetéssor?
Ez esetben lehet, hogy a szerver maradt le :D:rolleyes:
Hát, lehet, hogy benéztem, de mintha @Hoshi azt írta volna, hogy nekik kell jelezni az ilyen jellegű kéréseket, és ők tudják elutasítani a küldiket.
De nem emlékszem, hogy hol olvastam...
Sorry, ha félrevezető voltam. :)
 

Tejinashi

Erős harcos
Szia,
Ha jól láttam, már régen erdei elf vagy...
Ha csak az ork-portál lebontását adja a küldi, akkor eléggé le vagy maradva a küldikkel.
Ebben az esetben a helyedben írnék a supportnak, hogy mi a problémád, ők fogják tudni elutasítani ezt a küldit, illetve, azokat, amikkel el vagy maradva a jelenlegi szintedhez képest.
Jó játékot! :)

Ilyen feladatra nem emlékszem. Másold ki a szöveget légyszíves pontosan, és lesz segítség! ;)
(szerk.) De te már nem is vagy ork fejezetes, hanem erdei elfes vagy, nem?

Igen, valóban már erdei elfes vagyok, de az is igaz, hogy elmaradtam a küldikkel és most pótolom. A feladat így hangzik:

"Ne!
Ez még nem elég te mamlasz! Az Ork Portált le kell állítani. A Goblinoknak el kell tünniük. Takarítsd el azt a kataszrófát, amit okoztál, amikor beleütötted az orrod a szellemidézésbe anélkül, hogy egy kicsit is megértetted volna a következményeket.

Szükséges:
Ne legyen Portál a városodban.
"

Csakhogy hiába bontottam le, nem fogadta el. Viszont el is tudom utasítani. Lehet, hogy ha elutasítom, akkor helyrebillen minden és átlépek a feladatoknál is az erdei elfekhez? Most megpróbálom újra felépíteni és a lebontást elfogadtatni. Ha nem sikerül, akkor elutasítom, és meglátom, hogy mi lesz...
 
Utoljára szerkesztve:

DeletedUser3

Vendég
Csakhogy hiába bontottam le, nem fogadta el. Viszont el is tudom utasítani. Lehet, hogy ha elutasítom, akkor helyrebillen minden és átlépek a feladatoknál is az erdei elfekhez? Most megpróbálom újra felépíteni és a lebontást elfogadtatni. Ha nem sikerül, akkor elutasítom, és meglátom, hogy mi lesz...
A feladat az, hogy ne legyen portál.
Az Erdei Elfeknek is van portáljuk, és az már meg lett építve a városodban.
El tudod utasítani azokat a küldetéseket, amiket el szeretnél.
 

Tejinashi

Erős harcos
A feladat az, hogy ne legyen portál.
Az Erdei Elfeknek is van portáljuk, és az már meg lett építve a városodban.
El tudod utasítani azokat a küldetéseket, amiket el szeretnél.

Kezdem érteni :) Magyarul semmilyen portál ne legyen, se ork, se erdei elf :)

Sikerült, Hoshi válaszától megvilágosodtam :) Köszönöm a segítséget :)
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser2081

Vendég
Olyan feladatot kaptam, hogy küldjek orkokat az akadálypályára. Segítenétek ezt hogy tudom megoldani?
 
Fent