• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

A fajokról bővebben - Orkok és Goblinok

DeletedUser2992

Vendég
Sziasztok! Most értem az orkokhoz és bár játszom már egy ideje, nem sikerült rájönnöm, hogy hol is "termelődnek". Van gombafarm, gyülekezőhely, de honnan lesz orkom? :)
 

DeletedUser5202

Vendég
Hello. Hogyan lehet ezeket az ork fejeket gyártani, ami kell szinte mindenhez? Hősök kohójában, de egyszerűen nem tudom hogyan kell, hol kell kikutatni.
 

DeletedUser3108

Vendég
Hősök kohójában, de egyszerűen nem tudom hogyan kell, hol kell kikutatni.
Szia,
A Hősök kohója az Orkok és Goblinok ősi csodáinak kikutatásával válik elérhetővé. Mivel az még elég messze van Neked, inkább a fegyvertárakat kellene fejlesztened. 20. szinttől tudsz bennük orkokat "termelni". :)
 

DeletedUser4433

Vendég
Nekem is eltartott egy ideig,mire rájöttem,hogy hol tudom termelni őket.... ( akkor nem voltam/vagyok egyedi eset )
Én egyébként első körben felhúztam 4. szintre a "portált", a farmok közül csak párat 2. maximum 3. szintre.Sok portálprofitot használtam fel, éppen ezért fejlesztettem fel rögtön a portált 4. szintre , hiszen nagyobb mennyiségnek az 5, 10,30 %-a is magasabb :) így gyorsabban tudtam haladni :)
 

Lena21

Újonc
kérdésem lenne.ork trágya honnan találok,mert a bölcsesség gombát nem tudok termelni.elöre is köszönöm a válaszokat
 

Capelli

Újonc
Azt a zöld szörnyecskét hogyan tudom létrehozni, ami ennek a szintnek tk. majdnem minden fejlesztéséhez szükséges? Köszi!
 
Sziasztok!

Ha elértem az erdei elfeket, a gombafarmokat és a gyülekezőhelyeket eladhatom?
...gondolom, az ork portál értékesítése szintén egy feladat lesz, mint a törp és tündér portálé is... ;)

Előre is köszönöm a segítségeteket!
 

Laci0212

Erős harcos
Sziasztok!

Ha elértem az erdei elfeket, a gombafarmokat és a gyülekezőhelyeket eladhatom?
...gondolom, az ork portál értékesítése szintén egy feladat lesz, mint a törp és tündér portálé is... ;)

Előre is köszönöm a segítségeteket!
Szia
Egy jó tanács,vannak olyan korok,,ahol gyémántot bukhatsz, ha idő előtt adod el,vagy újraépíted.
 
Fent