• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

A fajokról bővebben - Orkok és Goblinok

DeletedUser1637

Vendég
Kérésre nyitottam ezt a topikot! Ide kerüljenek az Orkok és Goblinok fajokkal kapcsolatos kérdések, válaszok, hasznos információk, szigorúan off nélkül, hogy legyen értelme a külön topiknak, és bárkinek bármikor visszakereshető legyen a tartalom! :)
 

DeletedUser902

Vendég
Az orkok vége felé járok, bár így is lesz még 2-3 hét mire átléphetek végre az erdei elfekhez. :) A gomba rohadt lassan termelődik, éppen ezért szerintem elsősorban a gombafarmokat célszerű felhúzni 4-es szintre és utána a többi orkos termelő épületet és portált. :) Biztosan más másként csinálta, de nekem sikerült pont eltalálnom azt az egyensúlyt, ami a majdnem zavartalan (és rohadt lassú) termeléshez szükséges volt eddig. :)
Most már kemény gombát nem is termelek 1,5 hete, mert nem kell a fejlesztésekhez. :) ;)
 

DeletedUser256

Vendég
Az orkok vége felé járok, bár így is lesz még 2-3 hét mire átléphetek végre az erdei elfekhez. :) A gomba rohadt lassan termelődik, éppen ezért szerintem elsősorban a gombafarmokat célszerű felhúzni 4-es szintre és utána a többi orkos termelő épületet és portált. :) Biztosan más másként csinálta, de nekem sikerült pont eltalálnom azt az egyensúlyt, ami a majdnem zavartalan (és rohadt lassú) termeléshez szükséges volt eddig. :)
Most már kemény gombát nem is termelek 1,5 hete, mert nem kell a fejlesztésekhez. :) ;)
Én először húztam a portált négyes szintre, aztán a gombafarmokat. Szerintem így jobban megéri, mert a portál által "potyába' " kapsz pluszt, míg a gombafarmoknak csak a kapacitásuk nő. :)
 

DeletedUser256

Vendég
Az épületek mennyiségéhez pedig:
Én 18 gombafarmmal és 2 gyülekezőhellyel kezdtem, a vége felé pedig 9 gombafarmot eladtam, és építettem a helyükre még 1 gyülekezőhelyet.
Amit ez alapján tapasztaltam:
Az elején érdemes építeni 2 gyülekezőhelyet és kb. 14 gombafarmot, a gombafarmokból csak 8-at-9-et 2.-nál magasabb szintre felhúzni, majd később eladni annyi, minél alacsonyabb szintű gombafarmot, hogy még egy gyülekezőhely kiférjen :)
 

DeletedUser902

Vendég
Nálam 15 db farm van 2 db gyülekezőhellyel, mindegyik maxra húzva. :)
Még erőgombából kell egy kicsit felhalmoznom és ezután megválok pár farmocskától. :)
 

Erica

Veterán
2 db gyülekezőhellyel, mindegyik maxra húzva.
tudom Thykwa kedves helyhiány meg minden.;).de 2 gyülekezőhely kevés.(ha jól emlékszem kéri is egy feladat,hogy legyen 3 gyülekező helyed,bár nem vagyok már ebben olyan biztos)Ha teheted építs maxra még egyet hozzá a jobb haladás miatt.A 15 bolondgomba farm egész jó,bár nálam abból is 20 körül volt.:eek::eek:(nem is főztem akkoriban gombás ételeket)
 

DeletedUser902

Vendég
tudom Thykwa kedves helyhiány meg minden.;).de 2 gyülekezőhely kevés.(ha jól emlékszem kéri is egy feladat,hogy legyen 3 gyülekező helyed,bár nem vagyok már ebben olyan biztos)Ha teheted építs maxra még egyet hozzá a jobb haladás miatt.A 15 bolondgomba farm egész jó,bár nálam abból is 20 körül volt.:eek::eek:(nem is főztem akkoriban gombás ételeket)

Nem kért 3-at.... ;)
 

Shapira

Tapasztalt építő
Igen egész zökkenő mentes a termelés.Még 7 kutatás és kész vagyok.A kemény és a pszichogombám 10 ezer felett van,,ezek termelését most visszább vettem és az erőgombát indítottam be.
 

DeletedUser1432

Vendég
Igen egész zökkenő mentes a termelés.Még 7 kutatás és kész vagyok.A kemény és a pszichogombám 10 ezer felett van,,ezek termelését most visszább vettem és az erőgombát indítottam be.
A gyülekező alap szinten, vagy feljebb húztad?
 

DeletedUser1432

Vendég
Ma átértem az erdei elfekhez, cirka 5 hét alatt
Épületek:
Portál 4-esen
50 db gombafarm, 15 db 4-esen, a többi 3-ason, majd a 4. hétnél 15 db visszabontva
Kezdetben 3 db gyülekezőhely, majd még 2. A 3. héten mind az 5 gyülőhely 2-es szintre felhúzva, majd a 4. héten pánikszerűen az egyensúly borulása miatt még 3 db hozzáépítve (1-esen hagyva). Összesen 8 db
Az event vége miatt sietni kellett, így két nem kötelező technológia aktiválása még 1 napot igénybe vesz, az út fejlesztésre az áru javarészt már megvan. A gyülekezőhelyet és gombafarmot is lehet ritkítani és készülni a fűzfa telepítésre.
 

DeletedUser683

Vendég
Szerintem érdemes felhúzni a gyülekezőhelyeket, mert így is elég komoly méretű terület kell a jó haladáshoz, és alacsony szinteken a gyülekezőhelyek borzalmas lassan "termelnek" (foglalkoztatnak), viszont 4. szinten 1 nap alatt minden "termelésből" egyet meg lehet valósítani bennük. Nekem a leghosszabb ideig 3 db volt, később raktam le még kettőt, és amíg az alacsony szintűek "termeltek" valamicskét, meg egy fejlettebb, addig kettőt fejlesztettem, és a termelés se esett ki. Kb. 2 hétig lehetett 5db gyülekezőhelyem, a maradék időben (eleinte, illetve a vége felé) csak 3 volt, és kb. 80 gombafarmom volt, amiket én is ritkítottam, amikor a többség már 4. szintű volt. :)
Szerintem érdemes inkább az elején várakozó üzemmódban játszani, ami a techfát illeti, és előbb fejleszteni minél több gombafarmot, gyülekezőhelyet, mert utána szinte gördülékenyen, megakadás nélkül lehet haladni a techfán. :)
 

liliputy

Veterán
Sziasztok! Egy gyors kérdés, mivel a Hősök Kohója orkokat "termel", ez azt jelenti, hogy szükséges a kiképzőpálya megléte is? mert ugye az ork-kiképzés ott történik.
(Ezekben a stratégiai kérdésekben nem vagyok éppen otthon :D:rolleyes: )
 

DeletedUser1637

Vendég
Sziasztok! Egy gyors kérdés, mivel a Hősök Kohója orkokat "termel", ez azt jelenti, hogy szükséges a kiképzőpálya megléte is? mert ugye az ork-kiképzés ott történik.
Nem kell hozzá. Tartományok kivásárlásánál is használhatóak az orkok, nem kötelező kiképezned ezeket. ;)
 

DeletedUser902

Vendég
Orkokat a Fegyvertárban (Párzóhely) lehet gyártani, vagy tenyészteni, vagy minek is nevezzük.... :)
A kiképzőpálya a "harcos" orkok képzéséhez kell (+ Dryad, Banshee, Cerberus). ;)
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

Shapira

Tapasztalt építő
Ma átértem az erdei elfekhez, cirka 5 hét alatt
Épületek:
Portál 4-esen
50 db gombafarm, 15 db 4-esen, a többi 3-ason, majd a 4. hétnél 15 db visszabontva
Kezdetben 3 db gyülekezőhely, majd még 2. A 3. héten mind az 5 gyülőhely 2-es szintre felhúzva, majd a 4. héten pánikszerűen az egyensúly borulása miatt még 3 db hozzáépítve (1-esen hagyva). Összesen 8 db
Az event vége miatt sietni kellett, így két nem kötelező technológia aktiválása még 1 napot igénybe vesz, az út fejlesztésre az áru javarészt már megvan. A gyülekezőhelyet és gombafarmot is lehet ritkítani és készülni a fűzfa telepítésre.
A végére már nekem is 5 gyülekező helyem volt a gombák meg fokozatosan vissza bontva.Olyan 7-8 hét alatt végeztem vele.
 
Fent