• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

A fajokról bővebben - Erdei Elfek

bere007

Veterán
A bomlást hogyan tudtad? Pl ha kutatnod kell és pont annyid van, termelést is kellene indítanod, ha kutatsz nem termelsz, ha termelsz, akkor meg jóval több bomlik le, mert a kutatás nem vette el belőle. Ezen kívül a begyűjtések ideje, sikerül-e még annyit pont összeszedni, amennyit kell. Ha 3:58kor lenne meg a mana, felkelsz-e akkor csak azért, hogy kutass. :D + a főépület fejlesztések?

A darázs nincs :D

Az a legfontosabb. :D :D
 

DeletedUser1432

Vendég
A bomlást hogyan tudtad? Pl ha kutatnod kell és pont annyid van, termelést is kellene indítanod, ha kutatsz nem termelsz, ha termelsz, akkor meg jóval több bomlik le, mert a kutatás nem vette el belőle. Ezen kívül a begyűjtések ideje, sikerül-e még annyit pont összeszedni, amennyit kell. Ha 3:58kor lenne meg a mana, felkelsz-e akkor csak azért, hogy kutass. :D + a főépület fejlesztések?
A bomlást nagyon egyszerűen oldottam meg, minden megtermelt manát 0,9-es szorzóval számolok csak, eleve kalkulálva a bomlást. Ennél persze jobb a helyzet mindenképp, de számolni nekem megfelelt.
 

bere007

Veterán
A bomlást nagyon egyszerűen oldottam meg, minden megtermelt manát 0,9-es szorzóval számolok csak, eleve kalkulálva a bomlást. Ennél persze jobb a helyzet mindenképp, de számolni nekem megfelelt.

Nem akarlak elszomorítani, de ennél pont, hogy rosszabb a helyzet. :D :D Ez akkor lenne igaz, ha másnap egyszerre el is használnád, de ha pl 4 napig gyűjtöd, akkor a 1. napi termelés 3szor bomlik, a 2. napi 2szer és a 3. napi fog csak 1szer bomlani, bár a 4. napi 1szer sem bomlik és ez kompenzálja a 2. napit, de akkor is ott az 1. napi és ha még többet kell várnod, akkor ez hatványozódik. Tehát a képletbe bele kell kalkulálni azt is, hogy mire hány napot vársz. Nem kötözködésként írom ezt, csak én ezen a ponton untam meg a számolást, összhangba kell hozni a termelést, mana összegyűjtésének az idejét és a bomlást is.
 
Utoljára szerkesztve:

Shapira

Tapasztalt építő
Az is csak 2,5-3 hónap :D
Na jó de azt nem írtam,hogy az elejére:D,igaz azt sem ,hogy a végére.:D:pDe az a valószínűbb.:oops:

Azt szeretném kérdezni,a csatázásról már lemondtam,hogy a következőkhöz mennyire van nagy szükség a fegyvertárra?Mondjuk meg hagynék 1 vagy 2.Hely felszabadítás végett.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser1322

Vendég
Azt szeretném kérdezni,a csatázásról már lemondtam,hogy a következőkhöz mennyire van nagy szükség a fegyvertárra?Mondjuk meg hagynék 1 vagy 2.Hely felszabadítás végett.
A fegyvertárban képzed az orkokat is.Az orkok is kellenek majd a tárgyaláshoz.Én kettőt hagytam de elég lenne nekem 1 is.Bőven kitermelné a tárgyalásokra szánt mennyiséget.De kelleni fog ork a műhelyek fejlesztéséhez is és nem is kicsi mennyiségben,ezt kalkuláld bele mielőtt bontasz.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

Amarie

Újonc
Sziasztok.
Segítséget szeretnék kérni. Nem igazán értem, a manabomlás dolgot.
15 óránként bomlik 10 %. De miből? A már megtermelt manából, vagy pl.. a fűzfa aktuális manatermelése csökken? Vagyis, célszerűbb a 15 órás időn belül leszedni? Hogy is van ez?
Köszönöm.
 

GreenKnight

Veterán
Nem 15 óránként bomlik, hanem éjszaka. És az akkor éppen a raktáradban levő mana 10%-a megy a levesbe.
A 15 óra a fűzfa max. termelési ideje. Ennyi idő eltelte után már nem termel, tehát legkésőbb 15 óránként le kell szedni a manatermést.
 

zsivany

Erős harcos
Sziasztok!
Azt szeretném kérdezni, hogy az Erdei Tisztás kivételével eladható minden nyersanyagtermelő egység? vagy lesz erre külön kötelező feladat?
 

DeletedUser

Vendég
Sziasztok!
Azt szeretném kérdezni, hogy az Erdei Tisztás kivételével eladható minden nyersanyagtermelő egység? vagy lesz erre külön kötelező feladat?
Ha a fajhoz tartozó küldetéseknek is a végére értél (vagy nem érdekelnek ezek ;) ), akkor eladhatod őket. Termelő eladást nem kért eddig sosem küldetés. És ha jól tudom, a Tisztás eladását sem fogja kérni (https://www.gamersgemsofknowledge.com/story-quests-elves), de erre nem emlékszem pontosan. Azért nem válaszoltam, mert reméltem, hogy hátha ír valaki, aki közelebb van a témához. :)
 

Tejinashi

Erős harcos
Ha a fajhoz tartozó küldetéseknek is a végére értél (vagy nem érdekelnek ezek ;) ), akkor eladhatod őket. Termelő eladást nem kért eddig sosem küldetés. És ha jól tudom, a Tisztás eladását sem fogja kérni (https://www.gamersgemsofknowledge.com/story-quests-elves), de erre nem emlékszem pontosan. Azért nem válaszoltam, mert reméltem, hogy hátha ír valaki, aki közelebb van a témához. :)

Én is ezt akartam kérdezni, mert a varázslókat kezdtem el és már azok feladatait adja a feladatsor, de az Erdei Tisztást nem írta, hogy bontsam le. Nem mertem lebontani, mert hátha később kéri, de ezek szerint nyugodtan lebonthatom, mert nem lesz ilyen feladat?
 

DeletedUser1447

Vendég
Sziasztok ! Tudnátok segíteni ? Hol kell kikutatni a fejlett felderítőket ? Már csak az utolsó feladat van az elfek ősi csodái, nem tudom hol találom ezt a kutatást, amit kér.
 

DeletedUser262

Vendég
Sziasztok ! Tudnátok segíteni ? Hol kell kikutatni a fejlett felderítőket ? Már csak az utolsó feladat van az elfek ősi csodái, nem tudom hol találom ezt a kutatást, amit kér.

szia ! azt már a következő fajnál találod az a kutatási menü Varázslók és Sárkányok első kockája :)
 

DeletedUser

Vendég
Feldolgozók nélkül hogy lehetséges teljesen felfejleszteni a portált és a gyártósorokat, illetve megcsinálni az erdei elfek kort?
Van egy játékos az új világban, aki még egy darabot nem tett le egyik feldolgozóból sem és mégis minden maximumon van neki, sőt a techfán is halad.
A portálprofit áldáson filóztam, de az nem ad feldolgozott árut, illetve ha áldás lenne a dologban, nem kellene a gyártósor, amiből meg van építve és maxolva is több
 

DeletedUser3

Vendég
Én is erre jutottam, de akkora mennyiség kell hozzá, hogy hihetetlennek tartottam és felvetődött, hogy van valami okos trükk e mögött
Hihetetlen, de nem ez lenne az első eset (bár név nélkül úgysem tudunk utánanézni, és ha mégis, akkor sem lenne publikus mit látunk)
Emlékszem még amikor a tündérek jöttek be, akkor az egyik szerveren (talán az olasz, de nem merném biztosra mondani) volt olyan játékos aki fél óra alatt feloldotta a fejezetet gyémánttal... előfordulnak ilyen dolgok.
 
Fent