• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!
  • Kedves Vendég,

    Amennyiben hibát szeretnél bejelenteni, kérjük olvasd el előbb az erre vonatkozó leírásunkat, annak érdekében hogy meggyorsítsd a javítás folyamatát!

    Ha belépési problémákba ütköztél, vagy a szerver nem elérhető, kérjük, lépj kapcsolatba velünk!

    Köszöni együttműködésed az Elvenar Csapata!

A Facebook és Google gombokkal Grepolis oldalra juttat

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser1121

Vendég
Nagyjából ma 11 óra óta az alsó Facebook vagy Google gombok megnyomására a Grepolis oldalát adja be, hibajelzéssel. Egyik csapattársammal is beszéltem, nála ugyanez a helyzet. A jobb felső sarokban a bejelentezésnél névvel-jelszóval be tudtam lépni, csak a 2 gombbal nem. Köszönöm előre is a választ és a segítséget! További szép napot! :)
 

DeletedUser2366

Vendég
Sziasztok,a játék nagyom jó,de 2 napja nem tudok belépni az egyik városomba,rákattintok a jobb felső sarokban a face gombra és kettő városlehetőséget ad be,csak az én városomat nem,gyula69 városa,a Tűz szülöttei csapatában vagyok.ha beirom az e-mail cimem és a jelszót akkor sem adja a városomat,mindig a face gombbal léptem be,köszi sziasztok
 

Kfutil

Tag
Az új Testvériség Kalandokban nem látszanak a korábban begyűjtött Kalandozó tárgyaim! Csak nem törölték!?!
 

DeletedUser1121

Vendég
Nagyjából ma 11 óra óta az alsó Facebook vagy Google gombok megnyomására a Grepolis oldalát adja be, hibajelzéssel. Egyik csapattársammal is beszéltem, nála ugyanez a helyzet. A jobb felső sarokban a bejelentezésnél névvel-jelszóval be tudtam lépni, csak a 2 gombbal nem. Köszönöm előre is a választ és a segítséget! További szép napot! :)
Köszönöm, rendbejött, mire a Kalandra került a sor, a helyemen voltam! :)

Az új Testvériség Kalandokban nem látszanak a korábban begyűjtött Kalandozó tárgyaim! Csak nem törölték!?!
Nem is fognak, mivel azok már nincsenek. Csak az adott, aktuális kalandban tudod felhasználni őket, a Kaland végeztével nem maradnak meg, nem vihetők át a következőre. :)
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent