• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Kibeszélő A Főnix Hajnala

Ferenc99

Erős harcos
Jól gondolom , hogy a visszaszámláló megáll amíg pörgrtjük a ládákat ?
Pl.: ha 2 perc van hátra az eventből és akkor kezd neki valaki elkölteni 10000 eszenciát akkor leáll a visszaszámláló .
 

Mihaszna

Veterán
Jól gondolom , hogy a visszaszámláló megáll amíg pörgrtjük a ládákat ?
Pl.: ha 2 perc van hátra az eventből és akkor kezd neki valaki elkölteni 10000 eszenciát akkor leáll a visszaszámláló .

(szerintem) Nem. Az időt nem megállítani. Másrészt pedig, ha valakinek az utolsó 2 percben jut eszébe, hogy van 10.000 esszenciája amit nem költött el vagy épp beszerzett, megérdemli, hogy belefulladjon (csak az irodalmi szóhasználat miatt) :D
 

sleeky41

Veterán
Sajnos már ezek az eventek sem olyanok mint régen :confused: akkor simán meglehet szerezni 10 szintig a főépület most meg a legtöbb játékos a 9 szintig ha eljut. Igaz kell a játékos a kalandra is, és ezzel akarják ösztönzi a játékosokat, lesz kaland és majd ott megszerezheted. Pedig ezzel pont az ellenkezőjét érik el, egyre többen fogják abbahagyni a játékot. A testvériségünkben 1 hónap alatt 3 hagyták abba a játékot és vasárnap a 4 is elköszön mert nincs kedve már belépni sem, és vannak akik tervezik mert ugyan így éreznek. Megkérdezem miért ? a válasz unalmas, egyhangú, event event hátán ahol sok kacatot kapsz, mert igazán vonzó épület nincs. Valahogy kezdem én is ugyan ezt érezni, lassan kifullad a játék, és vége. A toronyba amit régen szerettem a külön láda jutalmak voltak, most max a kék ládát kapom amiben nincs semmi, törppáncélt jó ha véletlenül 2 havonta kapunk. Varázsakadémiában a katonai segítőket, és állateledelt olyan ritkán ad, hogy lehet hamarabb látunk kék madarat az égen mint ezeket a varázsakadémiában pedig nagyon kellenének.

Azt elismerem nagyon kreatívak a grafikusok mert jól néznek ki az épületeket, de a terület miatt nem a szépsége kellene a hangsúlyt helyezni hanem arra, hogy több isteni magot, mannát, unuriumot adjon és segítse a játékosok fejlődését. Valahogy ezt kellene a fejlesztőknek elmondani nem jó az irány, de ha több 17 - 19 fejezetnèl tartó üres várost akarnak látni akkor hamarosan elfog kezdődni az elvenar elhagyása, az ilyen eventek után.
 

Ferenc99

Erős harcos
(szerintem) Nem. Az időt nem megállítani. Másrészt pedig, ha valakinek az utolsó 2 percben jut eszébe, hogy van 10.000 esszenciája amit nem költött el vagy épp beszerzett, megérdemli, hogy belefulladjon (csak az irodalmi szóhasználat miatt) :D
de a számláló megáll , kérdés az időt nem számolja vagy csak nem mutatja ?
 

Herannin

Erős harcos
Hát, én ezt az épületet is elrakom a rakiba.
Bajnokiban 6x35 szintnél 64 osztagot támasztott fel (amit a kiképzési összesítőben látni). És volt pár nagyon durva veszteséges köröm autoban.
Ezt a 64 osztagot nekem barna macival, 31es D222vel és 31es kiképzés gyorsító csodákkal 7db 5 órás gyorsítóba kerül legyártani.
Tehát 7db 5 órás gyorsítót veszek 1db kisállat eledelért minden héten (illetve foglal 4x4 helyet a városban, értelmeset meg nem ad/termel). Szerintem ez nem éri meg.
 
Fent