• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!
  • Kedves Vendég,

    Amennyiben hibát szeretnél bejelenteni, kérjük olvasd el előbb az erre vonatkozó leírásunkat, annak érdekében hogy meggyorsítsd a javítás folyamatát!

    Ha belépési problémákba ütköztél, vagy a szerver nem elérhető, kérjük, lépj kapcsolatba velünk!

    Köszöni együttműködésed az Elvenar Csapata!

Nem hiba 97-es küldetés bugos

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser3488

Vendég
Hiába veszek tudáspontot aranyért, nyersanyagért, illetve teljesítek találkozót, nem mindig számolja.
Vásároltam felváltva mindent, amikor leellenőriztem, csak 9-en állt a számláló. Akkor figyeltem fel a jelenségre. Jelenleg 19-en állok, kb 40 tudáspont, illetve mező megvásárlása után. Mindenhol előfordult, hogy elveszett, de az is hogy hozzáadódott. Tehát nem 25tp vagy 25 mező kell a szint teljesítéséhez.
 

Corvo

Veterán
Hiába veszek tudáspontot aranyért, nyersanyagért, illetve teljesítek találkozót, nem mindig számolja.
Vásároltam felváltva mindent, amikor leellenőriztem, csak 9-en állt a számláló. Akkor figyeltem fel a jelenségre. Jelenleg 19-en állok, kb 40 tudáspont, illetve mező megvásárlása után. Mindenhol előfordult, hogy elveszett, de az is hogy hozzáadódott. Tehát nem 25tp vagy 25 mező kell a szint teljesítéséhez.
25 találkozó VAGY vásárolj 25 TP-ot
Ha elkezdesz tudáspontot vásárolni akkor az összeset meg kell venned.
 

DeletedUser

Vendég
Bár a rendszer számolja mindet, de csak azt írja ki, amiből épp több van, amelyikből közelebb állsz a végeredményhez. Ezt nem lehet vegyesen összeszedni, egyféléből kell...
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent