• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!
  • Kedves Vendég,

    Amennyiben hibát szeretnél bejelenteni, kérjük olvasd el előbb az erre vonatkozó leírásunkat, annak érdekében hogy meggyorsítsd a javítás folyamatát!

    Ha belépési problémákba ütköztél, vagy a szerver nem elérhető, kérjük, lépj kapcsolatba velünk!

    Köszöni együttműködésed az Elvenar Csapata!

[9225] Küldetésbeli hiba

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

Vanek

Veterán
Elfelejtettem megnézni az adott küldetés nevét, így csak általánosságban leírom, hátha így is megtalálható.

A küldetés feladata 30 varázslónő képzése volt (ebből látni, hogy elf küldi), és vagy a törpés visszautasítható küldetések vagy a tündéres visszautasíthatóak között volt.
A küldetés hibás működése pedig az, hogy nem kellett kiképezni a varázslónőket, hanem elég volt az építési-/gyártási sorba berakni, és el is lett fogadva (holott a képzés nem lett teljesítve, hiszen mivel elfogadta, így töröltem is a sorból ezeket).
 

DeletedUser296

Vendég
Te kis mázlista:p én két napja kitermeltem a varázslónőket pedig már Dunát lehet velük rekeszteni, és nekem csak utána fogadta elo_O ÁÁÁHHH, mindegy, csak az alapanyagot sajnálom a történtekből, de ez a hiba jöhetett volna előbb is:D:D
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent