• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!
  • Kedves Vendég,

    Amennyiben hibát szeretnél bejelenteni, kérjük olvasd el előbb az erre vonatkozó leírásunkat, annak érdekében hogy meggyorsítsd a javítás folyamatát!

    Ha belépési problémákba ütköztél, vagy a szerver nem elérhető, kérjük, lépj kapcsolatba velünk!

    Köszöni együttműködésed az Elvenar Csapata!

Nem hiba 76%-nál megakadt belépés

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser967

Vendég
Üdvözletem!

Olyan problémám lenne, hogy a 0.35-ös frissítés óta a laptopomon nem tudok belépni a játékba, mert a betöltés megakad 76%-nál.
Asztali gépen működik a dolog, pedig a böngésző, meg a Flash verziója is azonos, de még operációs rendszer is.
Esetleg valaki találkozott már ezzel a problémával?

Tisztelettel:
JohnAngel
 

DeletedUser624

Vendég
Első körben szerintem próbálj ki egy portable Chrome vagy Firefox verziót.
 

Vanek

Veterán
Én ilyenkor azt szoktam csinálni, hogy a böngésző cache-t, illetve a flash cache-t is törlöm; és ezek után általában már be tudok lépni (persze, azért általában, mert volt olyan eset is, amikor ezek sem segítettek, csak átmenetileg egy másik böngészőre váltás).
 

DeletedUser624

Vendég
Én ilyenkor azt szoktam csinálni, hogy a böngésző cache-t, illetve a flash cache-t is törlöm; és ezek után általában már be tudok lépni (persze, azért általában, mert volt olyan eset is, amikor ezek sem segítettek, csak átmenetileg egy másik böngészőre váltás).

Pont azért írtam egy portable verzió kipróbálását, mert ha annál jó, akkor el lehet kezdeni tökörészni azzal hogy megtalálni az "alap" böngésző hibáját, míg ha így sem jó, akkor fölösleges belebonyolódni. Nem mellesleg ahogy írtam korábban, egy játékhoz a legcélszerűbb egy portable verziót használni mindenféle kiterjesztés nélkül, így a játék futtatása sokkal jobban garantált, mint egy napi használatú, mindenféle kiegészítőkkel (és kártevőkkel) telenyomott verzión.
 

DeletedUser967

Vendég
Köszönöm szépen az ötleteket!
A Firefox lehet a hiba, mert az Internet Explorer betöltötte. Akkor, a hiba az én böngészőmben lesz.
Nagyon szépen köszönöm, srácok!
 

Vanek

Veterán
Pont azért írtam egy portable verzió kipróbálását, mert ha annál jó, akkor el lehet kezdeni tökörészni azzal hogy megtalálni az "alap" böngésző hibáját, míg ha így sem jó, akkor fölösleges belebonyolódni.[...]

Azért javasoltam azt, amit, mert eddig ment, csak most nem megy (és mert sok egyéb játékosnál is megy). Így nem kell keresgéléssel, letöltéssel, ... vesződni, elég ha egy pár másodperces cache-törlésen végigmegy (végigment volna). És az esetek nagy többségében ez meg is oldja a hibát (szinte az összes böngészős-flash-es játéknál ez a legelső tanács, amit javasolnak hasonló gondnál). Vagyis csak próbáltam a leggyorsabb, és váltás (új böngésző) nélküli verziót leírni.
 

DeletedUser3

Vendég
Mindkét megoldás használható. A játék 76%-nál a grafikát tölti, tehát tényleg a cache a legbiztosabb tipp. Portable verzió, inkognitó, másik böngésző, cache törlés (utóbbi egyébként máskor sem árt) illetve beépülők figyelése mindig jó ötlet.

Mivel a "hiba" megoldódott, a témát így zárom.
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent